Şimdi Ara

Citroen XSARA yı nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
12.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Citroen XSARA 1.6 2000 model aracı nasıl bilirsiniz? 15 milyar civarında bir araç, siz olsaydınız aynı fiyata bir Hyundai mı alırdıynız yoksa Citroen mi? Yedek parça olayı nasıl Citroenin, servisi iyi midir?

sağolun.

• 2003,2004 wrc şampiyonu olmuş sağlamlığıyla kendini ispatlamış kendi sınıfında en iyilerden biri ancak türkiye şartlarında araç hakında konuşacak olursak araya birsürü kriter girecektir(ikinci el,yedek parça,servis,türkiyenin yollarına uygunluğu vs.. vs) bu yüzden çoğu zaman tercih sebebi olmayacaktır.
    saydığım şartlardan dolayı genelde bu araçtan çok daha vasat araçlar türkiyede favori olmuştur...
  • citroen cok iyi aractir servis bulundugun sehir e bagli samsun civarinda cok iyi yapan cok yakinim
  • bende 2004 ü var,vede bikaç nokta dışında çok memnunum.
    + ları:
    mükemmel yol tutuşu
    1.6 olmasına rağmen rakiplerine oranla yüksek performans
    düşük yakıt tüketimi
    alçak oturma pozisyonu
    konfor

- leri :
    içeri biraz fazla tekerlek sesi girer
    kemikli vites

türkiye genelinde geniş bi servis ağı var,yedek parça problemi yaşanmıyor,hyundai ile karşılaştırılamayacak bir araç,tavsiye ederim,pişman olmazsın
  • arakadaşta wardı yol tutuşu çok iyidi ama sanırsam 8 walfti 99 muydu nedi ya hatırlamıorum tam.
  • bencede citroen...
    gerçekten kalitelidir
  • Arkadasım 2000 model bir bir xsara ya bence 15 milyar vermemelisin. Sanirim arabanin sahibi arabasini cok seviyor...

Sakasi bir yana pisman olmayacagin bir araba almayi dusundugunu soyleyebilirim sana. Xsaralar peugeot la ayni motor' a sahiptir. Dolayisi ile parca sikintisi cekmezsin.

Ha parcasi pahalimi bunlarin ? Hayir degil.

Bu ozelliklere bu araba alinirmi ? Kacirma derim ama 15.000 YTL ye alma sakin. bir iki bin indirim yaptir.
  • matador diye versiyonu vardı, dış görünüşü çok iyiydi
  • 15 milyar bi param olsa hic dusunmeden FABIA alirdim
  • fabia mı? arkadas sen hiç fabia kullanmadın heralde git toros al bitane daha iyi
    hayatımda kullandıgım ve nefret ettiğim tek arabaydı.hertarafı dökülüyor arka fren lambaları kırılıyor,plaka aydınlatıcı lamba düşüyor,direksiyon hidroliğinde bile sorun yasıyorsun
    quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

15 milyar bi param olsa hic dusunmeden FABIA alirdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kajmer88

fabia mı? arkadas sen hiç fabia kullanmadın heralde git toros al bitane daha iyi
    hayatımda kullandıgım ve nefret ettiğim tek arabaydı.hertarafı dökülüyor arka fren lambaları kırılıyor,plaka aydınlatıcı lamba düşüyor,direksiyon hidroliğinde bile sorun yasıyorsun
    quote:

daha neler? eiştede var fabia, bu söylediklerinin biri bile yok onda. senin fabiada bi sorun olmasın?
  • yok hocam kimi görsem aynı seyleri söylüyor.senn enişte fazla kullanmadı heralde.arabayı kötülemek için söylemiyorum ama gercekten verdigin paraya degmiyor.malzeme kalitesi gercekten çok düşük.ben satana kadar çok ugraştım.Allah'a şükür sattım Allah alan adama yardım etsin
  • quote:

çakallllll
  • ya ben 99 - 2000 yılında fabia kullandım gayetde memnundum komforundan. benim kulandıgım model sadece atak bir araba degildi okadar. Ama komforu cok iyiydi.
  • Xsara'yı iyi bilirim. Bir ara bir tane almaya niyetlenmiştim. Gerçi Citröen'ci arkadaşlar daha iyi bilir ama, 2000 yılında veya 2000 yılından sonra Xsara2 oldu, motor tamamen yenilendi vs. Güç artırıldı, 16 valf oldu vs vs. Sen sanırım Xsara2'den bahsediyorsun. Arkadaşların dediği gibi donanımı gayet iyi, konforlu ve performanslı arabalar, ancak 2. elde seni üzerler. Servis olayını hiç bilmiyorum.
  • arkadaşlar selam ben 307 almayı düşünüyordum fakat araştırdığımda ağırlıklı olarak xsara dediler bende sizden gelen yorumları okudum ve kararımı verdim kesin xsara alıcam
    karar veremediğim şu yada anlayamadığım bu modelleri oluyor sx gibi mesela bunlarda farkları nedir mesela direksiyondan kumandalı radyoteyp gibi falan yada senruuf gibi bu konuda fikir verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
  • 2005 model xsara 1.4 hdi aracım var km de 0.14 yakıyor bilginize ;) bu arada çoook memnunum tavsiye ederim pişman olmazsınız
  • quote:

yok hocam kimi görsem aynı seyleri söylüyor.senn enişte fazla kullanmadı heralde.arabayı kötülemek için söylemiyorum ama gercekten verdigin paraya degmiyor.malzeme kalitesi gercekten çok düşük.ben satana kadar çok ugraştım.Allah'a şükür sattım Allah alan adama yardım etsin

bunu hyundai kullanan birinin söylemesi dahada ilginç. arabayı nerdeyse chery yaptın yahu
  • quote:

fabia mı? arkadas sen hiç fabia kullanmadın heralde git toros al bitane daha iyi
    quote:

Fabia kesinlikle sizin altınızdaki Hyundai Accent'ten kat be kat iyidir. Arabanın içine bindiğin zaman içeri motor sesi gelmiyor bi kere. Hyundai Accenti kötülemek için söylemiyorum ama bence karşılaştırılamaz.
  • fiyatı çok pahalı bizim arkadaş satıyo 1.6 motor 60000 de lpgli orijinal temiz 15e verecek ama modeli 2004 yani senin niyetlendiğin araçtan çok daha cazip.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.