Şimdi Ara

CİTROEN İÇİN AÇILAN KONULAR VE CEVAPLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar citroen xsara 2 araç aldım 2002 model mübarek koskoca internet aleminde ne bir forum siteleri var nede donanım haberde adam gibi cevap veren var.

Allah kullanıcıları yani bizlere kolaylık versin.

Neyse 2002 model xsara2 aldım abimden aldım 2 senedir ondaydı torsiyon ıvır zıvır onarımı yapılmıştı bu arada araba 311 bin km de motor yapılmıştı aldığımızda 35 bin tl ye aldım.

Alır almaz dakika 1 gol 1 marş motoru elimde kaldı bir ustaya söktürdüm komşum olur adam motor yanmış dedi onarır isem 700 tl çıkma takarsam 900 tl orjinal takarsak ( bu arada 3 şekilde de bana takacak yani niyeti bozmuş) 1400*200 tl işçilik 1600 tl valeo marka.

Topla dedim çünkü valeo marka internette 790 tl magneti marelli 620 tl çin malı 450 tl.

Herhangibi bir çıkma onarma vs OPARIN ORJİNAL EKİPMANI MAGNETİ MARELLİ den iyi değildir dedim 620 tl ye parçayı aldım 100 tl de takma parası verdim 720 ye hallettim.

Genel olarak arabada metal yorgunluğu var inkar edilemez ama 109 bg 4 cam otomatik otomatik klima var konforlu araba bence zaten 2.araba olacak şehir içi kullanım için şehir dışı için 2015 te sıfır aldığım dizel arabam var ayrietten kapıda 2018 model dizel symbol de abimin ihtiyaç dahilinde onuda kullanabilirim.

Kullandıkça arıza yakıt sarfiyatı vs hepsini buraya yazacağım.

SİZDEN RİCAM AKTİF OLARAK KULLANICILARININ OLDUĞU BİR FORUM SAYFASI BİLİYORSANIZ YAZARSANIZ MEMNUN OLURUM

• @zgbayraktar

5 aylık kullanım sonucunda, görüş ve yorumlarınız nedir?

Bende 2001 model 1.6 xsara alma arifesindeyim.

250.000 Km.

1. eli biraz ağır sanki. Ancak tip olarak çok beğeniyorum. Donanım ve konfor da iyi sanırım. Daha önce hiç kullanmadım.
    2. Yok 1.4 olan modellere mi baksam. Aracı günlük 50+50=100 KM gidiş geliş kullanacağım. Yakıtta önemli . Düz yol, viraj, engebe vs yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derqah -- 31 Ekim 2021; 0:57:4 >
  • C5' im var. Öyle bir forum sitesi varsa ben de haberdar olmak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citroen C4 kullanıyordum eskiden, aktif forum yoktu ama Facebook grupları hem oldukça aktifti hem de fazlasıyla yardımsever idi. Bir Facebook grubu var mi diye bakın sizin araç icin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://www.facebook.com/groups/citroenxsaratr/?ref=share

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CİTROEN İÇİN AÇILAN KONULAR VE CEVAPLAR

Facebook sitesinde gördüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.