Şimdi Ara

Cıtroen C5 mi Opel İnsignia mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
0
Favori
7.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömrümde C5 kadar kötü bir arabaya binmedim.Kesinlikle Türkiye icin yapılmamış bir araç.Hem hantal hem çok yakıyor.Ve parçsasıda pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

En mantıklısı C5 olacaktır, ama LPG ile kullanırım derseniz Avensis öneririm.

hocam c5 veya avensis. bakalım babam hangisini beğenirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: ELDORADO34

Ömrümde C5 kadar kötü bir arabaya binmedim.Kesinlikle Türkiye icin yapılmamış bir araç.Hem hantal hem çok yakıyor.Ve parçsasıda pahalı

İlk defa c5 için olumsuz bir yorum gördüm

• O değilde gerçekten ne zaman çıkacak yeni c5 citroen yüzünü değiştirdi sadece c5 kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

quote:

Avensis'i ön plana çıkartmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

Tavsiyenizi dikkate alıcam hocam.Ama görünüş olarak c5 daha heybetli duruyor sanki

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tavsiyenizi dikkate alıcam hocam.Ama görünüş olarak c5 daha heybetli duruyor sanki

Dediğim gibi, Avensis'i ön planda tutmaya çalışın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ELDORADO34

Ömrümde C5 kadar kötü bir arabaya binmedim.Kesinlikle Türkiye icin yapılmamış bir araç.Hem hantal hem çok yakıyor.Ve parçsasıda pahalı

İlk defa c5 için olumsuz bir yorum gördüm

Ben bu aracı 4 aydır kullanıyorum.Arac 50000 binde ve simdiden direksiyonu soyuluyor.Kapılardan tıkırtı sesi geliyor.Yokuşlarda zor kalkıyor.Mcp sanzıman çok berbat.İstanbuldan Nigde ye 900 km yol 290 tl mazot yaktı.Bu söylediklerim 1.6 motor içindi alıcaksan 2.0 manuel al keyfine bak.Bu arada orjinal direksiyon simidi 2000 tl parça fiyatları hakkında bilgin olsun.

• KOnfor ve kalite insignia
    Yakıt derseniz C5 çünkü İnsignianın yakıtından şikayet eden ok ama sorentoyu aratmaz sonuç olarak.
  • Geriye avensis kalıyor.Şimdi kafam karıştı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vince_Tr

60 bine alabileceginiz arac saydiklariniz arasindan sadece C5 e uyuyor.

0 km demedim ama.2.el olarak insignia, Qashqai olabiliyor.S80 dediğiniz gibi bütçeni dışında.

İkinci el insignia benzinli alirsiniz ki dizeli bile ekonomik degil.Siz yakiti en az olani demissiniz o yuzden C5 dedim saygilar. Bu arada 2014 C5 kasa degistiriyor niye kasa degismedi diyenlere bilgi olsun.

• latitude gerçekten muhteşem bir araç. yakıt olarak üzmeyecektir. motoru gayet verimli ve yakıt tüketimi makul seviyelerde. motor ömrü uzun parça olarak usta olarak sıkıntı çekmezsiniz. konfor ve güvenlik olarak tatmin eder.

eger seçeneklerinizin arasında varsa tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

latitude gerçekten muhteşem bir araç. yakıt olarak üzmeyecektir. motoru gayet verimli ve yakıt tüketimi makul seviyelerde. motor ömrü uzun parça olarak usta olarak sıkıntı çekmezsiniz. konfor ve güvenlik olarak tatmin eder.

eger seçeneklerinizin arasında varsa tabi

Evet şuan aklımızda c5,latitude,avensis var bakalım hayırlısı olsun.İnsignia sadece yakıtından dolayı elendi yoksa gönül insignia diyor.
  • C5'in değerlerini okuyup, test sürüşü yaptığınızda başka araba bakmayacaksınız bence.

dediklerinize en uygun Citroen C5 gibi üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panthera52

C5'in değerlerini okuyup, test sürüşü yaptığınızda başka araba bakmayacaksınız bence.

Büyük ihtimal c5 olur gibi ama c5 için olumsuz yorumlar yapan arkadaşlara kafam takıldı
  • Bir citröen kullanıcısı olarak c5
  • Lpg takacaksanız avensis değil insignia bakın derim turbo modeller için lpg kitleri var hem istediğiniz zaman daha performanslı bir aracınız olur hem de lpg ile ekonomi sağlanabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: panthera52

C5'in değerlerini okuyup, test sürüşü yaptığınızda başka araba bakmayacaksınız bence.

Büyük ihtimal c5 olur gibi ama c5 için olumsuz yorumlar yapan arkadaşlara kafam takıldı

üstad,
    c5'in olumsuz yorumları, klasik fransız arabalarına yapılanalrdan öteye gitmez.
    peugoet 508 için de aynıdır.
    peugoet 407 için de aynıdır, latitude için de aynıdır.

siz test sürüşünü yapın, perforansı beğeneceğinizi düşünüyorum.

• Latitude incelemeden karar vermeyin.
  • Schneeflocke : Yorumunuz için teşekkürler.

Berk Erden : Hocam 1.6 benzin+lpg bakıyorum.Sizce Yakıt durumu ne olur?

panthera52 : Haklısınız.Tavsiyenizi dikkate alıcam.

Donald Draper : Ltitude'yede bakıcam hocam ancak benim bütçeye c5 kadar donanımlı olmuyor malesef.Eğer bulabilirsem latitude de düşünüyorum.

@Schneeflocke @Berk Erden @panthera52 @Donald Draper
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.