Şimdi Ara

Citroen c5 aircross mu Peugeot 3008 mi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
313
Cevap
5
Favori
103.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dentist24

Bu fiyatın üzerine çıkmadan ne tavsiye edersiniz siz?

Alıntıları Göster
    3008 Allure Selection alabilirsiniz. Bu ayın başlarında 229 bine satıyorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyotadan sonra psa grubu arac size gitmeyebilir . Alistiginiz toyota sorunsuzlugu malesef bu saydiginiz 2 markada yok . Ayrica 2. El degerleride cok fazla dusmektedir diger markalara gore . Ornegin toyota 5 senede %50 fiyat dususu yasiyorsa psa da bu deger %60 lardadir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 26 Ağustos 2019; 18:21:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Toyota’dan sonra Psa yalıtım, boya kaporta kalitesi, donanım anlamında çok daha iyi gelecektir. Boş eski teknoloji araba tabiki sorunsuz olur. Kaldı ki d4d dizel motor ve multi mode şanzıman başlıbaşına sorun

• :):) oyle diyorsaniz oyle kabul edin :)

• Donanımları buldum, shine + otoyol destek sistemi 240.000 eder (günümüz koşullarında) tek merak ettiğim Mirror Screen (Apple Car Play) android auto yu içeriyor mu?
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Turkiyeye ilk parti gelen araçlar Shine + otoyol sürüş destek + 19inch jant şeklinde geldi. Bu sebeple 240 uzerine 4bin tl daha koymak gerekiyor. Apple car play android auto ve mirror screen bu donanımda mevcut.

• C5 için Donanim paket iceriklerini ekledim
    Citroen c5 aircross mu Peugeot 3008 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesutist

Turkiyeye ilk parti gelen araçlar Shine + otoyol sürüş destek + 19inch jant şeklinde geldi. Bu sebeple 240 uzerine 4bin tl daha koymak gerekiyor. Apple car play android auto ve mirror screen bu donanımda mevcut.
    Mantıklı donanım fiyatlandırması gayet yerinde olmuş. İkinci eli zayıf kalacaktır ama alıp kullanacak kullanıcı için gayet güzel bir araç...
  • 3008 tabiki!

• Bu bilgiyi hangi bayiden aldınız? Bölge müdürü 19 inchle grip control geliyor demişti bana. Hatta emin olamadı tekrar sordu merkeze. Grip control benim için cok kritik değil ama yine de yanlış bilgi vermeleri hoşuma gitmedi.

• quote:

Bu bilgiyi hangi bayiden aldınız? Bölge müdürü 19 inchle grip control geliyor demişti bana. Hatta emin olamadı tekrar sordu merkeze. Grip control benim için cok kritik değil ama yine de yanlış bilgi vermeleri hoşuma gitmedi.
    Grip Control aracın önemli özelliklerinden biri ve en üst paketi alıp bunu alamamak rahatsızlık verici.
    Benim ısrarlı sorularımla bayi satış sorumlusu var olarak bilmesine rağmen merkezle yazışmış bana geri döndü ve kesin bilgi olarak 19 jantla beraber grip control olmadığını söyledi. Olsa kaporayı vermiştim.

• quote:

Bu bilgiyi hangi bayiden aldınız? Bölge müdürü 19 inchle grip control geliyor demişti bana. Hatta emin olamadı tekrar sordu merkeze. Grip control benim için cok kritik değil ama yine de yanlış bilgi vermeleri hoşuma gitmedi.
    Sanmam ama eğer sizin bilgi doğruysa bana haber verirseniz sevinirim

• Lansman sonrası 18 lastik ve grip controllu otoyol destek sistemli arabalar gelir Neden böyle yapmışlar lansman araçlarını anlamadım

• 3008 pejo sevmeyen adama bile yolda donup baktiran bir arac. Disi efsane. Ici ise efsane otesi. Bugune kadar hic bir pejo aracindan hazzetmedim taa ki 3008 gorene kadar. Tabi 200e alir miyim almam. O fiyata ikinci el 3.20 hatta biraz daha koyup 5.20 falan alirim. Fakat ikisi arasinda tercih kesinlikle 3008dir bence. C5in o tasarimina 100bin bile vermezdim. Gercekten cok cok kotu. Hele o on tasarim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Toyotadan sonra psa grubu arac size gitmeyebilir . Alistiginiz toyota sorunsuzlugu malesef bu saydiginiz 2 markada yok . Ayrica 2. El degerleride cok fazla dusmektedir diger markalara gore . Ornegin toyota 5 senede %50 fiyat dususu yasiyorsa psa da bu deger %60 lardadir .
    Toyota sorunsuzluğu... Gören de diğer marka araç kullananlar servisten/sanayiden çıkamıyor sanacak. Herkesin önceliği farklıdır. Sizin için sorunsuzluk ön plandadır (sorunsuzluk biraz da şans işi tabi), başkası için konfor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dentist24

Grip Control aracın önemli özelliklerinden biri ve en üst paketi alıp bunu alamamak rahatsızlık verici.
    Benim ısrarlı sorularımla bayi satış sorumlusu var olarak bilmesine rağmen merkezle yazışmış bana geri döndü ve kesin bilgi olarak 19 jantla beraber grip control olmadığını söyledi. Olsa kaporayı vermiştim.

Alıntıları Göster
    4x4 olmayan bir araç için grip control neden önemli ?

Birde 3008 ile C5 donanımlar göze alınınca aynı fiyatta değiller bunu da unutmayalım... Shine + Otoyol paketi 3008 bakın bakalım ne kadar :)

• zed Z kullanıcısına yanıt
    Ucuz ama cok ozellikli arac kullananlar evet servisten cikmiyorlar . Citroende buna en guzel ornektir . 100 bin tl lik aractaki ozellikler 30-40 binlik citroende bulabiliyorsunuz . Ama bir sorun oldugunda 30-40 bin ancak verebilen insanlar malesef yan sanayi ya da cikma parcalara yoneliyorlar . Buda araclarda surekli sorunlara yol aciyor . Bu yuzden de piyasa fiyatlari diger araclara gore daha fazla dusuyor . Birde ustalik kismi var malesef citroen ustalari turkiyede cok nadir bulunuyor . %95 i sadece filtre degistirmeyi biliyor sorun cozmede sifirlar . Yetkili servisler dahil . O yuzden citroen alirken 3 kere dusunun 1 kere karar verin ve o karariniz olumsuz olsun denir . Sifir alip 3 sene sene kullanirim sonra satarim , zarar etmemde onemli degil diyen varsa tabiki alsin , sifir aracin 3 senede sorun cikarscagini tabiki soylemiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 27 Ağustos 2019; 10:34:43 >
  • Hayatimda hic citroen marka araca sempati duyacagimi dusunmezdim.C5 aircross u cirkin bulanlar var ama ben tasarimini sevdim.3008 ile ayni motor ve sanziman kullanildigi icin konfor ve yalitim konularini degerlendirmek gerek.Donanim olarak ayni sayilirlar.Ben c5'i beklemeye aldim.Aracimi sattığımda kesinlikle tercihim bu arac olacak.

Mitsubishi öneren arkadaşlara tek lafim var.Biktim artik bu heriflerin yoldaki ufak taş tanelerini bile hissetirmesinden.Tamam o da cok sira dışı bir arac olmuş ama c5 in konforu yeter.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.