Şimdi Ara

Citroen C5 Aircross Kronik Tavan Boya atması sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • amadeus99 (5 mesaj) 399N3N (3 mesaj) Panthér (2 mesaj) Acil Stop (2 mesaj) tekno peder (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (13 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Citroen C5 Aircross Kronik Tavan Boya atması sorunu !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tekno peder

Ben şaşkınlıkla gelişmeleri takip ediyorum.

Bu ülkede şanzıman, klima, motor gibi kısımlar boya kadar önemli değilmiş demek ki. Günlerdir Opel, Citroen, Peugeot siyah tavanlarındaki vernik atması konuşuluyor gruplarda.

Bundan sonra en ufak CVT, DSG arızalarında konunun takipçisi de ben olacağım 

Alıntıları Göster

Bizim milletin arabadan anladığı tek şey boya olduğu için arabayı satmaya kalktığınızda istisnasız olarak herkes boya var mı boya? diye soruyor. Böyle olunca galeriden çıkıp 50 km'de yolda bırakan dsg şanzımana süper, mükemmel, harika filan deyip boyası atan araçlara da dandik işe yaramaz filan diyorlar.

Bu konuda mundarlayan vag'cı arkadaşların bir de dsg konusunda yazdıklarınızı görün gözleriniz yaşarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

“21. yüzyılın câhilleri, okuma yazma bilmeyenler değil; yanlış öğrendiklerini unutamayan, yeniden öğrenmeye, değişime ve dönüşüme açık olmayanlar olacaktır.”

– Alvin Toffler

• Yüzbaşı
    469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Bizim milletin arabadan anladığı tek şey boya olduğu için arabayı satmaya kalktığınızda istisnasız olarak herkes boya var mı boya? diye soruyor. Böyle olunca galeriden çıkıp 50 km'de yolda bırakan dsg şanzımana süper, mükemmel, harika filan deyip boyası atan araçlara da dandik işe yaramaz filan diyorlar.

Bu konuda mundarlayan vag'cı arkadaşların bir de dsg konusunda yazdıklarınızı görün gözleriniz yaşarır.

Alıntıları Göster

İnsanların birazcık matematiği olsa 1.2 Puretech motora(130 hp+ düşük vergi) sahip araçların sadece mtv üzerinden 3-4 yılda 5-6 bin tl avantajı olduğunu anlar, ki makas daha da açılacak.

Satarken hadi boyadan 10 bin tl kır, neredeyse eşitlenir. Boya sorunu da kesin olacak diye bir şey yok, siyah tavanda genelde.

Bu foruma girdiğimden beri çifte standarda şahit oldum. Eğer VW grup arızası olursa 3-4 yorum sonra unutuluyor, ama PSA, Honda veya başka araç olursa sayfalarca konuşuluyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1617 Mesaj

2005 senesinde sıfır C3 almıştım, tavanda ve kaput üzerinde güneş yanıkları ile birlikte boya atması olmuştu.

Servis garantiye sokmamıştı ve "ağaç altında bıraktığımı, üzerine kuşların pislediğini" vs söyleyip geçiştirmişti. İyi de bizim sokakta hiç ağaç yoktu. :-)

Ben de hızlıca satıp kurtulmuştum. Demek ki 15 senede PSA da hiçbir şey değişmemiş. Aynı kaliteyle devam ediyorlar. :-)

|
    |

<<<===Panasonic TX-P50G10E===>>> incelemesi için buraya tıkla...
  • Yüzbaşı
    965 Mesaj
    Sadece siyah renkte mi oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

(Kırmızı 208'lerinde alayının kaput ve kapı/çamurluk bölgelerinde kendiliğinden kronik vernik soyulması sorunu var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 19 Ekim 2020; 10:56:2 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,434
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.