Şimdi Ara

Citroen C4 Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
10.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çöp.O arka tasarım nedir öyle ya bu paraya neler alınır beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 bijonli ve öfkeli hahahaah

• Prestor kullanıcısına yanıt

220 binlik c4 de olup 230 binlik golfte olmayan özellikler

-hız sabitleyici

golfte olup, c4 de olmayan özellikler

-elektronik el freni

-alaşım jant

-led far

-arka havalandırma ızgaraları

-anahtarsız çalıştırma

-orta konsolda dijital ekran

-dijital gösterge paneli

-arka kapılarda hoparlör (2 hoparlör fazla)

-deri direksiyon

-ön kol dayama

aldığım b segmenti araçta şu şu özellikler var. Golf çok pahalı. Sınıf farkı yok artık vsvs konuşan kişiler ne düşünüyor acaba. Sevdikleri marka yeni bir C segmenti araç çıkartınca baz fiyat konumlandırmasında golfu sağlam sollamış. 308 gibi şekli güzel bir araç için ne fiyat biçecekler düşünemiyorum bile. Şuan gelse baz versiyonun 300 olacağı kesin gibi.

• Duster varken biraz süslü diye kimse bu arabaları almaz zaten satış verilerinde sitroen bir yana ilk 10’ da pejo bile yok.
  • 1.2 araba 300 bin.

çim biçme makinesi

• Dışarıdan gideri var ama içerisi fecahat. Saçma sapan şekilli parçalar hem kaba hem uyumsuz duruyor. Dokunmatik ekran parlamaktan yazıları okunmuyor gösterge ekranı yok zaten, direksiyon desen taş değirmenin göbek taşı gibi duruyor. Bakalım hayırlısı.

• shine donanıma kadar araç neredeyse tofaş. Ben böyle vergi sistemini düşüneni seveyin emi...

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

O zaman battık 😀 eldekilere sarılma vakti.

Valla ben sattım arabayı hayırlı bir iş için. O işde olmadı maalesef. Sattığımla kaldım iyi mi 😂😂

• otomatiği alt vergi diliminde kalabilseydi keşke ama bu kurlarla çok zor, ötv baremlerinin tekrar düzenlemesi şart oldu.

• 207m kullanıcısına yanıt

Ciddi mi 😀 hayırlısı olsun araba bulunur, hayırlı iş varsa daha önemlidir muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Ciddi mi 😀 hayırlısı olsun araba bulunur, hayırlı iş varsa daha önemlidir muhtemelen.

Teşekkür ederim. hayırlı iş olmadı işte, tüm plan program değişti ☺️

• Prestor kullanıcısına yanıt

bu olaylara çok yeni olduğum için sormak istedim. sıfır araba satışında elden para alımı ne oluyor acaba? araba düşük vergi diliminde gösterilip daha sonra satın alımda düşük gösterilebilmesi için kesilen miktar elden alınıp bu şekilde gereksiz vergiden mi kurtulunuyor?

• Hiç bir insan evladı Fiat multipla'dan daha çirkin bir tasarım üretemez diyordum büyük konuşmuşum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 207m kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar sizin sayenizde 308 cep model aracın varlığını ilk duyan kişilerdenim. Uzun bir süre geçti bir teşekkür edeyim size. İlk alan benim ülke de .

• 1.2 feel boş ama altı yüksek,ferah,tasarım hoş.İkinci ele düşsün.Uygun denk gelirse alırım.Golf buna göre basık boğuyor beni.

• ÖTV zaten bir saçmalık ama yeni ÖTV dilimleri saçmalıktan da öte. Zaten bu vergiyi her türlü alacaklar, ama azıcık insaflı olun. Yüzde 50'den direkt yüzde 80'e geçirmek nedir? Bari kademeli yapın yüzde 40-50-60-70-80 diye. Döviz kuru her gün değişiyor, sizin matrahı belirleyen kurulunuz her ay toplanıyor mu? Ya da öyle bir kurul var mı? Saçmalık ötesi bir sistemin içindeyiz. Daha söylenecek çok söz var da, söylesek ne fayda...

• Aracı test ettim geçen hafta.1.5 dizel shine bold olanı.

Aracın kullanımı güzel ne çok yerden yüksek nede alçak.Şehir içi için ideal.

Gayet güzel araç bu fiyatta kalırsa bu özelliklere başka araç yok gibi.

Bir iki bayiye yazıldım.Bekliyorum fiyat artmazsa alıcam.Bu fiyat ve bu özellikte başka araç tavsiyeniz varsa değerlendirelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

otomatiği alt vergi diliminde kalabilseydi keşke ama bu kurlarla çok zor, ötv baremlerinin tekrar düzenlemesi şart oldu.

O şekilde ayarlanmasındaki amaç zaten araç satışını düşürüp cari açığı bir nebze azaltmak, yani tam amacına hizmet ediyor. Malesef yetetince üretemeyen fakir bir ülkeyiz, bunu kabullenelim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.