Şimdi Ara

Citröen C4 2011 Comfort Usb port bağlantısı hakkında.{SS Geldi} (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
12.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kabloyu AE'den aldım. O gelince deneyeyim, takılırsam size sorarım. Şarkı isimlerini görmek için bilgi ekranının değişmesi gerekiyor galiba.
    Teşekkürler.
  • zkurt86 kullanıcısına yanıt
    Hayır şarkı isimleri bilgi ekranında görünüyor sadece nereye basacaginizi bilmiyorsunuz sanırım.Bu tuşa basınca şarkı isimleri geliyor ekrana

Citröen C4 2011 Comfort Usb port bağlantısı hakkında.{SS Geldi}

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rash.87 kullanıcısına yanıt
    Benim kablo daha gelmedi onun için bağlantım yok. Galiba eski kasanın ekranı için şarkı isimleri görünmüyor, diye yazıyordu.

Kablo gelsin de radyo çilesinden kurtulayım.

Merak etmeyin sıfır sıkıntı ile sizi kurtaracağım 😀😀😁😁

Kablo Çin'den yeni geldi. Bugün fırsat buldum radyoyu söktüm ama takacak yer bulamadım.

Hocam exclusive anakarti sipariş vermediniz mi ? Teybin içindeki anakarti degistireceksiniz. Bizim teypte USB çıkış Yok ki.konuyu tam okumadınız Galiba

• Ben daha farklı birşey soracağım benim aracım 2012 attraction, ben bunun teyibini ve bilgi ekranın comfort plus teybi ile değiştirsem Bluetooth usb gibi özellikleri kullanabilir miyim?

• merhaba bende 2011 yeniş kasa c4 var benzinli 1.4,aux girişi var aşağıda ama aux seçeneğini bir türlü bulamadım menüde 1 saat kurcalamama reğmen yanlış nedir anlamadım :S
  • benim araçdaki bu aux girişi in mi out mu acaba kulaklık taktım çalışmadı ve herhangi bir aux butonu veya menüde yok Citröen C4 2011 Comfort Usb port bağlantısı hakkında.{SS Geldi}
  • yardım edecek kimse yok galiba neyse sağlık olsun,iyi akşamlar.
  • erhan2121 E kullanıcısına yanıt
    source'ye basınca ekranda GİRİŞ yazması gerek. Sadece ses girişidir çıkış yok ordan yani uzatma kablosunun iki ucu kulaklık ucu 3.5mm jack olacak. Bir ucu çakmaklığın oraya bir ucunu telefon kulaklık çıkışına takacaksın bu kadar.
  • erhan2121 E kullanıcısına yanıt
    In... Yani harici cihazdan sesi araca aktarmak için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

sa kardeşim konuyu hortlatıyorum ama bende usb+aux soketi var auxtan teybe giden kabloda var ama usnden teybe giden aradaki kablo yok bir tarafı 4 pinli olan.bir ucu teybe bir ucu resimdeki beyaz sokete girecek.O kabloyu nasıl temin edebilirim bir türlü bulamadım.Aracım Citroen c4 confort plus 2013.Şimdiden yardımların için teşekkrüler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.