Şimdi Ara

Citroen C4 2005-2011 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.209
Cevap
35
Favori
1.041.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. el, 10.000 km de kırmızı C4 için 32 milyar fiyat isteniyor. 30-31 gibi bir rakama alabileceğimi düşünüyorum. C4 konusunda yazılanları okudum; fakat Kırmızı rengin önerilmediğini gördüm. Neden kırmızının satışının zor olduğunu belirtirseniz sevinirim.
  • Satışını bilemem ama kırmızı C4 e gayet güzel gidiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: samoski

2. el, 10.000 km de kırmızı C4 için 32 milyar fiyat isteniyor. 30-31 gibi bir rakama alabileceğimi düşünüyorum. C4 konusunda yazılanları okudum; fakat Kırmızı rengin önerilmediğini gördüm. Neden kırmızının satışının zor olduğunu belirtirseniz sevinirim.
  • Fiyat normal....Sanırım 1.6 Benzinli SXPK .....Benim C4 yakıştırdıımm renklerden biri de Kırmızı
    Çok hoş duruo....Gerçi kahverengi bile yakışır :p
  • C4 SXPK 1.6İ

32.249
  • iyice ucuzladı. 1,4 ü 27.990 olmuş.
  • Aradım Citroen i biton fırça attım. Tabi ilk ben değilmişim anladım. Adamlar da şokta. İstanbul merkezden gelen bu yeni gelişmenin kısa süreli ve stoklarla sınırlı olduğunu söylüyor, Ocak ayı itibarı ile fiyatların artacağını söylüyorlar. Ve onlarda bu duruma inanamadıklarını belirtiyorlar.
    Şu anda satışlar inanılmaz patlamış ve ellerinde pek fazla model kalmamış.
    Ben aracı 36 küsür bir fiyata almıştım ama şu anda 35.000 ytl... Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat bu.. Müthiş...

quote:

Orjinalden alıntı: C4_1400

iyice ucuzladı. 1,4 ü 27.990 olmuş.
  • Way way way... İyice düşmüş. 1 haftayla kaçırdım yeni fiyatları :) Sağlık olsun diyeceğiz ne diyeceğiz artık. Gerçi yeni kampanyadaki fiyatından bile daha düşük bir fiyata almıştım. Heralde yeni kampanyayı yaptıktan sonrada eskisi kadar indirim yapmazlar :) En azından öyle teselli ediyorum kendimi.
  • ben 8 ay önce 1,4 ü 30.500 e almıştım. 2.500 zarardayım yani.
    insan kazıklanmış hissediyor kendini.
  • siteye ilk kez girdim.
    herkese MERHABA...

Arkadaşlar, Citroen bizi kandırdı. Baksana fiyatlar epeyce düşmüş. 2 ay önce C4 1,4 31,000 ytl aldık. Şuan 27,990 ytl.'ye düşmüş... nasıl oluyor böyle yaaa diğer araçlar citroen kadar fiyat düşmüyor ki. 2. el değeri kaybediyoruz. demek ki Citroen kalitesi düşük olduğunu düşünmekteyim. İnanın arkadaşlar fiyatlar daha da düşecek...
  • bu fiyat düşürme sadece citroende yok arkadaşım. diğer firmalardada var. citroene özgü değil. sende arabayı kullanıyorsun. kaliteli olup olmadığını kullanırken anlarsın. fiyat düşürdü diye araba kalitesiz olmaz. fiyatı artsaydı arabanın kalitesi mi artacaktı. aynı fiyat düşüşü fordta da var. ozaman oda kalitesiz.
  • Kesinlikle haklısın.. Bu çok yanlış bir düşünce... Golf te fiyat düşürdü audi de toyota da... bir tek opelde düşüş yok oda şimdilik.. Daha Aralık ayının bitmesine 3 haftadan fazla var. Ne olacağını kimse bilemez... Her yıl aynı şey tüm araçlarda yaşanır. Ellerinde kalanları eritme politikası.. Başka alternatifleri yok zaten. Bu araçların kalitesini göstermez. Öyle olsa bütün arabalar Kasım aynın sonunda kalitesiz üretiliyor demek olurdu... Ha bide şunuda düşünmek gerek.. Ben aracı aldığımda, istediğim özellikte bir tek C4 vardı, cam tavan benzinli sxpk + extra + gümüş gri... İyikide almışım. Şu an bu araç yok mesela.. Ve yeni geleceklerinde fiyatlarının bu seviyelerde de olacağını hiç sanmıyorum. Bir ara VW golf almaya niyetlenmiştim ama sonra forumdada belirttiğim sebeplerden dolayı vazgeçtim. Onu alsaydım aynı şekilde ondada en az 1,5 milyar kaybım olacaktı. Aslında buna kayıp filan denmez. Almışsın bir kere.. Neyin tartışmasını yapıyoruzki... Ama insanın içinede oturmuyor değil doğrusu. Bütün bunlara kısmet deniyor.. Bence olay bundan ibaret..

• Arkadaslar kararimi verdim anlasmayi yaptim C4 110HP HDI, yakut kirmizisi arabami aliyorum. Umarim bir sorun cikmazsa bu hafta sonuna dogru arabayi teslim almis olucam. Umarim temiz sorunsuz bir araba olur.

Bu arada araci Istanbulda KAR otomotivden aliyorum burasi ile ilgili herhangi bir problem yasayan var mi ?
  • Hayırlı olsun Redlabel. Bence çok doğru bir seçim oldu Kazasız belasız , güle güle kullanın inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedLabel
    Arkadaslar kararimi verdim anlasmayi yaptim C4 110HP HDI, yakut kirmizisi arabami aliyorum. Umarim bir sorun cikmazsa bu hafta sonuna dogru arabayi teslim almis olucam. Umarim temiz sorunsuz bir araba olur.
    Bu arada araci Istanbulda KAR otomotivden aliyorum burasi ile ilgili herhangi bir problem yasayan var mi ?

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanman dileğiyle. Anlaştığın fiyatı yazıp, teslim aldığında resimlerini de eklersen çok seviniriz, kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
  • redlabel hayırlı olsun. aldığın aracın motoru çok iyi. güle güle kullan.
  • redlabel, hayırlısı olsun...

iyi günlerde kazasız belasız kullanırsın inşallah..

Eveeet... Bir arkadaşımızı daha, "Araba kullanmaktan çok keyif alanlar" topluluğunun arasına katıyoruz.
    Artık sende bizim gibi C4 ünü gözünün önünden hiç ayırmazsın... Müthiş bağımlılık yapıyor...

• selam...

2 ay önce C4 1,4 metanik kül grisi ile A. Jant 31bin Ytl. aldım.
    İyi ki Peugeot 307 ve Astrayı tercih etmemiştim... Aracımı kullanmaktan keyif alıyorum. Aracım iç dizaynı çok güzel ve Dış tasarımı MÜKEMMEL!. konfor ise Çok rahat ve kullanışlı, yol tutuşu virajlarda Mükemmel. fren sistemi çok iyi. konfor ise çok rahat ve kullanışlı. Aracı kullanırken her yönüyle çok keyif alıyorum.
    Digital Göstergeleri çok begeniyorum tasarım harika, şimdiye kadar rastlamadığım digital gösterge sistemi çok güzel ve mükemmel ...
    herkese şiddetle tavsiye ediyorum!
    C4 alanlara hiç pişman olmayacak...

Arkadaşlar, C4 sahiplere soruyorum...
    Kaç km'de bakıma gidiyorsunuz?
    aracım ilk 1500 km'de bakıma götüreceğim. Bakıma götürürken ilave olarak kol dayanıklığı ve park sistemi taktırabiliyor mu?

• yaa biz arabayı değiştirirken çok söledim babama C4 alalım diye ama bi türlü kandıramadım gitti citroen picasso aldı. gerçi picasso dan memluımuz ama ne biliim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

Orjinalden alıntı: RedLabel
    Arkadaslar kararimi verdim anlasmayi yaptim C4 110HP HDI, yakut kirmizisi arabami aliyorum. Umarim bir sorun cikmazsa bu hafta sonuna dogru arabayi teslim almis olucam. Umarim temiz sorunsuz bir araba olur.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanman dileğiyle. Anlaştığın fiyatı yazıp, teslim aldığında resimlerini de eklersen çok seviniriz, kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavuzhan26

selam...

2 ay önce C4 1,4 metanik kül grisi ile A. Jant 31bin Ytl. aldım.
    İyi ki Peugeot 307 ve Astrayı tercih etmemiştim... Aracımı kullanmaktan keyif alıyorum. Aracım iç dizaynı çok güzel ve Dış tasarımı MÜKEMMEL!. konfor ise Çok rahat ve kullanışlı, yol tutuşu virajlarda Mükemmel. fren sistemi çok iyi. konfor ise çok rahat ve kullanışlı. Aracı kullanırken her yönüyle çok keyif alıyorum.
    Digital Göstergeleri çok begeniyorum tasarım harika, şimdiye kadar rastlamadığım digital gösterge sistemi çok güzel ve mükemmel ...
    herkese şiddetle tavsiye ediyorum!
    C4 alanlara hiç pişman olmayacak...

Arkadaşlar, C4 sahiplere soruyorum...
    Kaç km'de bakıma gidiyorsunuz?
    aracım ilk 1500 km'de bakıma götüreceğim. Bakıma götürürken ilave olarak kol dayanıklığı ve park sistemi taktırabiliyor mu?

Evet taktırabiliruz....15000 de bir bakıma gidio.....Zaten Dijital göstergede yazıo....İlk kontağı çevirdiğinde servise gitmesi için kaç KM kaldığını falan
    Taktırırsan fiyatları yazarsan ii olur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Professional -- 7 Aralık 2005, 22:13:05 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.