Şimdi Ara

Citroen C4 2005-2011 (308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.209
Cevap
35
Favori
1.041.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.. 65k ya dizel otomatik c4 almayı düşünüyorum. Bu bütçeye hangi model donanım alınabilir. Yakıt kaç litre yakar şehir içi? Bende bravo bar 1.6 mjer8 litre yakıyor:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • magicbass kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-temiz-peugeot-308-614673427/detay/

şunu al 65e. şehir içi 6lt yi geçmez. trafik azsa 5.5lt yi de geçmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 dizel MCP C4 sahibiyim. Arka kapıyı soğuklarda sert kapayınca veya sert bir çukuru girince airbag ışığı yanıyor sonra sönüyor. Daha önce bir kere başıma geldi serviste sonradan baktırtmıştım hataya yan darbe sensöründen demişlerdi.Bir kere geldiyse önemli değil felan dediler.Şu an biraz sık yapmaya başladı.Başına böyle birşey gelen varmı ne önerirsiniz.
  • Arkadaşlar aracım 2010 model 1.4 sx. Arkaya birileri oturunca araç sanki biraz fazla çöküyor gibi geldi. Acaba bizim araçlarda bu normal birşey mi yoksa yay veya amortisör sorununa mı işaret ediyor?
  • Dizel otomatik C4 2013 Aracım satılık arkadaşlar. 63 binde. Boya,kaza,değişen,dolu hasarı yok.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-memurdan-servis-bakimli-c4-621532095/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayldrm23

Arkadaşlar aracım 2010 model 1.4 sx. Arkaya birileri oturunca araç sanki biraz fazla çöküyor gibi geldi. Acaba bizim araçlarda bu normal birşey mi yoksa yay veya amortisör sorununa mı işaret ediyor?
    normaldir

• 1 seneyi aşkın süredir kullananların yorumlarını öğrenebilir miyim? C4 arayışım varda
  • NoktasaL N kullanıcısına yanıt
    15.11.2011 den beri kullanıyorum.

narin bir araç bakımını nizami yaptırmak gerekiyor.

ama yol tutuşu. görüntüsü. düşük yakıt tüketimi ve hızlanması çok iyi.

konforu düşük sert süspansiyonu var sportif sürüş dinamiklerine sahip güzel bir araç.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, alırken nelere dikkat etmeliyim bilginiz var mı acaba?
  • NoktasaL N kullanıcısına yanıt
    boya ve değişen oto expertize yoğunlaşmak yerine peugeot citroen grubu özel servise götürüp aracı check up yaptırın bakalım ne sorunları ne masrafları ne ihtiyaçları var. ustalar aracı test etsin bi sürsünler bakalım al diyecekler mi sana?

• Arkadaşlar 2014 ve sonrasında bagaj hacmi küçülmüş mu 380 litre yaziyor doğrumu bu

• Blade3444 B kullanıcısına yanıt
    sadece görsel makyaj yedi araç. bagaj hacmi arka koltuk diz mesafesi gbi farklar yok. bilgi hatalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade3444

Arkadaşlar 2014 ve sonrasında bagaj hacmi küçülmüş mu 380 litre yaziyor doğrumu bu
    Yarı otomatiklerin vites kısmında bulunan soğutmalı dolap dışında büyük bir fark yok sanıyorum iç hacim olarak.
  • merhaba. citroen'e özel bir forum var mı arkadaşlar? renaultfanclub, **** gibi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    trcitroen

• quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

trcitroen
    teşekkürler.
  • Arkadaşlar 16 otomatik benzinli C4 almayı düşünüyorum il 2005-2008 arası. Aracı lpg ile kullanacağım. Aracın kronik sorunları neler? Sorun çıkaran bir araç midır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadaşlar 16 otomatik benzinli C4 almayı düşünüyorum il 2005-2008 arası. Aracı lpg ile kullanacağım. Aracın kronik sorunları neler? Sorun çıkaran bir araç midır?
    Citroën Peugeot grubu hdi motorları ile ünlüdür. benzinli motorları tavsiye eden görmedim. lpg ile kullanacaksınız atmosferik motorlu japon araçlarına yönelin derim.

• Merhaba arkadaşlar, 2005 dizel 230bin km deki aracımda arada bir servis ışığı yanıyor 30sn kadar sürüyor ve tekrar sönüyor. Aracı beyinci de bilgisayar a da bağladım herhangi bir arıza kaydı da görünmüyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba

• nouma45 N kullanıcısına yanıt
    sensörle ilgili olabilir. sorun etmeyin bence.

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.