Şimdi Ara

Citroen C4 2005-2011 (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.207
Cevap
35
Favori
1.040.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    istanbul Beylikdüzü , Akdan otomotiv (citroen peugeot özel servisi) Nazim usta var, Tüyap a gelmeden önce hadımköy sapağına varmadan sağda.
    Üst motor kulağı kaldı, ellerinde yoktu. o en maliyetlisi. ama işçiliği en basit ve kolay olanmış.
    bakalım malzeme gelince onuda değiştireceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotumuren -- 22 Ağustos 2017; 8:28:25 >
  • redstone78 kullanıcısına yanıt
    https://www.yedekparcatr.com/VOLKSWAGEN,LA_1-2.html#labels=1-2 volkswagen marka aracacınıza uygun tüm parçalara bu link ten ulaşabilirsiniz .. daha ucuzu yok bunun garantisini veririm . Kaliteyi Ucuza alın .. eğer parça uymaz ise veya arıza o parçadan kaynaklı değilse değiştirme garantisi var . ustanın insafına kalmayın .
  • Merhaba arkadaşlar

Bursada gidebileceğim bir tamirci önerir misiniz?

Aracım 2007 Model C4 1.6 Hadi otomatik, turbo hortumları çıkmış, kalkışta titreme, siyah duman, ön takım gibi problemleri göstereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursada otomobil sanayi sitesine gidin citroen-peugeot özel servisi yazan dükkana girin?

değişmesi gereken parçaları bana söyle deyin size liste yapsın.

sonra bu parçaları kaça değiştirecek ne kadar işçilik istiyor onu da söylesin.

değişmesi gereken parçalar turbo hortumu orijinal alın.

ön takımda da z rotları,rotiller v.b. parçalar değişecektir yan sanayi almayın kısa ömürlü oluyorlar.

aynı sanayi sitesinde citroen-peugeot grubu ORJİNAL yedek parça satışı yapan yedek parça satış dükkanını sorun ve gidin.

parça listenizi verin fiyat isteyin hepsi için ödeme nakit olacak son rakamı verin deyin.

ardından fiyat karşılaştırması yapmak içinwww.hepsipeugeot.comwww.citroenmarket.com gibi orijinal parça satan sitelere girip satın alınması gereken parçaların KDV dahil fiyatlarına bakın.

fiyatlar yakın veya aynı ise ödemeyi yapın parçaları satın alın ve ustaya montajı yapması için götürün.

ustadan, aracımdan sökülen tüm parçaları istediğinizi bagaja gazete üzerine koymasını isteyin.

böylelikle hiçbir şekilde kazıklanmadan aracınızın onarımını yaptırmış olursunuz.

unutmayın size işçilik için fiyat verecek-eğer rakamı yüksek bulursanız kocaman oto sanayi sitesindesiniz elbet başka Peugeot-citroen özel servisi vardır başka dükkandan fiyat sorun.

• Arkadaşlar 2015 modellerde küçücük vitesi olan mcp şanzıman mı?

• Selam arkadaşlar İstanbulda iyi bir citroen ustası bilen varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BankofArm

Selam arkadaşlar İstanbulda iyi bir citroen ustası bilen varsa paylaşabilir mi?

Bayrampaşa'daki lion servis hep tavsiye edilir. Yakın bir arkadaşım da tavsiyemle aracını götürüp memnun kalmıştı.O dönem çok araştırıyordum nereye götüreyim bakıma diye.Memnuniyeti oranı fazlaydı lion'un. ben ise Sürekli ankara-istanbul yaptığım için hep Ankara Otosay'da yaptırdım. Yetkili servis istiyorsanız yenibosna'daki serhan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Targaryen

Arkadaşlar 2015 modellerde küçücük vitesi olan mcp şanzıman mı?

evet mcp şanzıman. 2016'da tam otomatik bluehdi geldi normal vites görünümünde.
  • Arkadaşlar 2013 model C4 e-hdi aracımı satmayı düşünüyorum. Yakın zamanda satan ya da alan var mı aranızda? Malum sitedeki absürd ilanlardan ben bir şey anlamıyorum artık. insanlar makul fiyatlara düşene kadar 10 bin lira yukarıdan giriyorlar. 7 yıl boyunca iki araç sattım. 2006 Mercedes Vito ve 2011 Toyota Auris. aynı yıl/km civarındaki boyasız ilanlardan hep 4-5 bin lira daha düşük yazıp 250 lira bile pazarlığa müsade etmeden sattım. şimdi arabaya kaç lira yazsam bilemedim.

Aracımı Citroen Mersa'dan 2015 başında 16500 km'de almıştım.
    2013 e-hdi 47500km
    comfort plus
    +DVD/Tv/Navigasyon/bluetooth(Mersa Bayi'de)
    +Geri görüş kamerası
    +Çelik karter koruma(Mersa'da alırken) ve tüm camlar llumar filmli(1 numara-garantili)
    45000 bakımı Ankara Citroen OTOSAY'da 800 liraya yaptırdım. Balatalar değişti.

Kaza ya da bela hiç gelmedi(sol ön şoför cam kırılmasından başka). 31-32 bin km'nin yarıdan fazlası ankara-ist arası yapıldı. üç ayda bir gider gelirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcopolo34 -- 13 Ekim 2017; 10:51:45 >
  • Merhaba,

2012 model, manuel vitesli Confort Plus donanımlı C4'üm satılıktır.

Nokta kadar boya dahi yok. İçi dışı sıfır gibi. 56,000KM'dedir. Hiç sigara içilmemiştir.

* 1500TL'ye seramik kaplama yapıldı.
    * 4 lastik yepyeni Goodyear EPG alındı.
    * L.Locker özel paspas seti var.

Düşünen arkadaşlar P.M ile irtibata geçebilirler. Henüz ilan açmadım.
  • marcopolo34 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • arkadaşlar c4 almak istiyorum aracın plakasını sorgulattığımda "citroen bx 19tri break" şeklinde çıkıyo.hasarı yok diyor.bunun anlamı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: forum13

arkadaşlar c4 almak istiyorum aracın plakasını sorgulattığımda "citroen bx 19tri break" şeklinde çıkıyo.hasarı yok diyor.bunun anlamı nedir

sigorta bilgi ve gözetim merkezinin sayfasına (https://www.sbm.org.tr) girip oradan sorgulamalar kısmından "Kaza Tarihindeki Poliçe Bilgilerini Sorgulama" kısmına girin. 5664'den gelen kaza hasar tarihini ve aracın plakasını yazın. sonuç olarak size o hasarda hangi trafik sigortası geçerli onun bilgisi verilecek. o sigorta şirketinin müşteri hizmetleri numarasını Google dan alın ve arayın. onlara o tarihi ve plakayı verin sistemden söylerler size ne olduğunu? ne kadarlık bi ödeme yapılmış kime ödeme yapılmış diye ayrıntısını sorun.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-2006-cok-temiz-hasarsiz-523338250/detay

şu araç için ne dersiniz arkadaşlar, km olarak çekincem var ama bu maliyete bu donanım başka araçta yok

• C4 90 hp ile 110hp arasinda yakit anlaminda ciddi bir fark var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-2006-cok-temiz-hasarsiz-523338250/detay

şu araç için ne dersiniz arkadaşlar, km olarak çekincem var ama bu maliyete bu donanım başka araçta yok

tavsiye etmem. donanım olsun diye ömrünü tüketmiş bir araç almayın. olabildiğince yüksek model düşük kilometre ve bakımları zamanında yapılmış araç bakın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

C4 90 hp ile 110hp arasinda yakit anlaminda ciddi bir fark var midir?

110hp de 90hp de ikisi de çoğu araca göre az yakar.

bazı rivayetlere göre 110hp nin daha az yaktığı söylenmekte.

aralarında çok bi fark yok tabiki de.

• donanım olarak da farklar var, 110 beygirlerde otomatik klima var iken 90lıklarda yok biliyorum,
    esp de aynı şekilde..
  • Merhaba arkadaşlar bende 110bg 1.6i c4 hb var . Ha şimdi hız sabitleyici servis hatası vermeye basladi scrool cevirince ekranda bir süre kaliyor sonra gidiyor . Tekrar aktif ediyorum servis ışığı yanmasa da hiz sabitleme veya direk arti veya eksiye bastığım da uc çizgi yanip sönüyor servis hatasi veriyor yol bilgisayarı da faulty hatasi gosteriyor müşur lerden mi sizce

• Merhaba arkadaşlar. C4 sahibi değilim ama olmak istiyorum. Bu zamana kadar c4 hic ilgimi cekmemisti. Citroen renault gibi fransiz markalarina karsi on yargiliydim ondandir belkide. Bende opel corsa var. Satip c4 almayi dusunuyorum. Sebebi ise, daha az yakan daha genis bir hatchback araca ihtiyacim olmasi. Uzun arastirmalardan sonra c4 e karar verdim. C sinifi olarak genis bir arac olmasi, yakiti kokluyor olmasi, konforlu dolu dolu bir arac olmasi, bunlar zaten basli basina yeterli sebepler.

Aracimi nisanda sahibindene koyup

satacagim yada takas edecegim.

Yorumlarinizi tavsiyelerinizi fikir ve onerilerinizi merakla bekliyorum. Araci begenmemden ziyade kullananlarin deneyim ve gorusleri daha cok onemli benim icin. Almalimiyim? Kronik sorunlari nedendir? Pisman olur muyum? Yardimlarinizi bekliyorum.

Su ozelliklerde bir arac arastiriyorum.

100bin km civarinda

2007 2008 model, dizel 110bg

sx pk olmasi. Dolu olmasi tercih sebebim.

Otomatik vites, Siyah renk fovarim

Ama lacivert yada fumede olabilir.

Kazasiz belasiz trameri temiz.

Boya takintim yok istanbuldaki trafikte olupta boyasiz arac bulmak imkansiz zaten.

Aslinda 2011 model ve uzeri olanlar dis tasarim, ic dizayn ve on konsol olarak daha guzel ama malum butce sebebiyle 2007-2010 arasi bakiyorum.

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.