Şimdi Ara

Citroen c3 icin yardim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir iki gun icinde 2005 model citroen c3 1.4 sx yari otamatik vites lpgli bir arac almak istiyoruz bir arkadasima ancak otomatigi nasil aracin ariza yapip basimizi agritir mi, arkadas ufak bir ilcede işe gel git yapacak bir de sene de iki sefer memlekete gider gelir, arac 110000 km.de, arac hakkinda fazla bir bilgi bulamadigim icin size danisayim istedim, bu araci kullanan bilen varsa yardim ederlerse cok memnun olurum iyi forumlar..

• otomatik vitese dikkat etmek lazım, bunun dışında araba yani sıkıntı olmaz pek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirDream

otomatik vitese dikkat etmek lazım, bunun dışında araba yani sıkıntı olmaz pek...

Araci kullandiniz mi daha once, otomatik vitesin karakteri nasil geri kacirma falan yapar mi acaba? Pek bilgisi yok sanirim forumdaslarin, ins az cok bilgi sahibi oluruz arabayi almadan..
  • Yok mu billgisi gorgusu duyumu olan acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaradeniz -- 22 Aralık 2011; 12:19:41 >
  • peugeot ve citroen otomatiğine bulaşma. zaten pejonun adını çıkaran da bu otomatik vites arızaları olmuştur
  • Pek fazla bilgi toplayamayinca arkadas da vazgecti zaten, vakit ayirip cevap yazanlara tesekkur ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.