Şimdi Ara

****** CITROEN C3 ****** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
30.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Janjan

donanım nasıl? Resim koyarsın artık Hayırlı olsun bu arada umarım sorunsuzca kullanırsın

saol hocam ama benden çok hanım kullanıcak gibi
    full versiyon. ABS+ Dig. klima +4 hy + bi sürü şey var
  • quote:

Orjinalden alıntı: mab2003

1.6 derken şu 110 hp. ve 240nm. olan motorlamı gelecek.
    anlayamadım.

arkadaşım citroendeki adamın dediğine göre c4 de kullanılan motor olacakmış
  • sadece C4 değil.

ford,peugeot,citroen hepsinin kullandığı 1.6 dizel aynı motor.

eğer fiyat farkı almayacaklarsa çok iyi.

c3 ve 110 hp. hdi motor gti gibi birşey olur.10 saniyenin altına inertahminim 0-100 km. hızlanması.
  • hayırlı olsun dostum güle güle kullan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: WISHNE

full versiyon. ABS+ Dig. klima +4 hy + bi sürü şey var

dostum o yazdıkların c3 ün standart donanımında var zaten.direksiyondan inşallah ses gelmez seninkinde de...
  • Altı gayet yüksek. 20 cm kaldırım atlatılmadığı sürece sorun yaratacağını sanmıyorum. İç donanımı da geyet iyi. Soğutmalı torpido gözü digital klia ve elektrikli aynalar + cd li teyp + yağmus sensörlü silecekler standard.

Araç içi de gayet geniş ve yüksek. diğer araçların tavanını göre göre seyahat ediyorsunuz.

Motor olarak ise kolayca devirlenebiliyor ve torku çok iyi. özellikle 2. viteste koltuğa yapıştırıyor.

Wishne bu arada araban hayırlı olsun. Güle güle kullan. Sana önerim, yakıtını Opet ve Total den seçmen. Araç özellikle güç isteyen yerlerde tam gücünü 3500rpm civarında gösteriyor ve çok iyi şarj ediyor o aralıkta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad
    Soğutmalı torpido gözü standard.

dostum soğutmalı torpido standart değil.ben 2005 c3 1.4 16v kullanıyorum
  • kesinLikLe dooru karar verdin
  • araba hayırlıı olsun.
    aldığını söylediğin modelin liste fiyatı 30 milyardan başlıyor hangi modelini nasıl 28,5 a aldın? bizde c3 almayı planlıyoruzda o yüzden sordum yanlış anlaşılma olmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: klonajinsky

quote:

Bizde de aynı var. Klima ve kalorifer sistemi torpidonun içini de iklimliyor. tabi aynı havayı torpidoya utygulayınca gözün içi 10 dereceye kadar düşebiliyor rahatça. Ufak bir ayrıntı..

Bu arada yıukarıdaki postlardakine bakınca bişey merak ettim.

Bizde manuel vitesli 1.4 16V HDI olanı var bunun. Sensodrive otomatik etkin iken otomobil hangü süratte kaç devirde seyrediyor ?

Ben 3. viteste 80 ile düz ilerliyorum da. Motor tam da şarj etmiş oluyor, ve depara hazır oluyor araç.

• quote:

quote:

quote:

Bizde de aynı var. Klima ve kalorifer sistemi torpidonun içini de iklimliyor. tabi aynı havayı torpidoya utygulayınca gözün içi 10 dereceye kadar düşebiliyor rahatça. Ufak bir ayrıntı..

Bizde manuel vitesli 1.4 16V HDI olanı var bunun. Sensodrive otomatik etkin iken otomobil hangü süratte kaç devirde seyrediyor ?

Ben 3. viteste 80 ile düz ilerliyorum da. Motor tam da şarj etmiş oluyor, ve depara hazır oluyor araç.

benim söylediğim soğutmalı torpido resimde gözüken üstteki torpido.hangi devirde kaçla seyrettiğini ise ezberime almadım malsesef.yarın(daha doğrusu bugün)bakar yazarım buraya fakat hangi süratte kaç devirde seyrediyor diye sormuşsun ama sorduğun sürat ne?yoksa 1 den 200 e kadar bütün süratlerdeki devirleri yazmam gerekicek.ki uğraşamam.yalnız 80 km de 3. vites depara hazır değildir.vitesin bitmesine yakındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klonajinsky -- 13 Haziran 2005, 0:34:45 >

• tahminimce 4000 devir civarıdır.
  • forum geneli bu aracın tipi hakkında ne düşünüyor acaba?
    Sizce c3 sadece dış görünüş olarak bakarsak güzel mi? Sınıfında ne durumda sizce ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

benim söylediğim soğutmalı torpido resimde gözüken üstteki torpido.hangi devirde kaçla seyrettiğini ise ezberime almadım malsesef.yarın(daha doğrusu bugün)bakar yazarım buraya fakat hangi süratte kaç devirde seyrediyor diye sormuşsun ama sorduğun sürat ne?yoksa 1 den 200 e kadar bütün süratlerdeki devirleri yazmam gerekicek.ki uğraşamam.yalnız 80 km de 3. vites depara hazır değildir.vitesin bitmesine yakındır.

95km 4200rpm e geliyor 3 te max. Tabi o modda fazla tutmuyorum hemen 4 e..

@antiochos yuvarlak tosbağa gibi görünüşü haricinde modlanınca çok klas görüntüsü oluyor. buna yapılacak en hard modda dahi amortisorlere dokunmak yerine etek kullanmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acharad -- 13 Haziran 2005, 1:59:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: vasago

araba hayırlıı olsun.
    aldığını söylediğin modelin liste fiyatı 30 milyardan başlıyor hangi modelini nasıl 28,5 a aldın? bizde c3 almayı planlıyoruzda o yüzden sordum yanlış anlaşılma olmasın.

Adamlar migrosta araçalrı sergilerken satıcı byn eşimin arkadaşı çıktı. Showrooma gelin görüşelim dedi ve fiyatı söylerken sanırım yanlış söyledi ama sözleşmeye o fiyatı yazdığı için geri alamadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

forum geneli bu aracın tipi hakkında ne düşünüyor acaba?
    Sizce c3 sadece dış görünüş olarak bakarsak güzel mi? Sınıfında ne durumda sizce ?

sınıfının en iyisi diyebiliriz
  • Bir saniye altı yüksek diyorsunuz da benim bildiğim Citroenlerin en önemli özelliği sen arabayı istediğin yola göre aracı yükseltip indirebilmen. Yenilerde yok mu artık bu özellik? Citroen devrilmeyen arabadır özelliği odur otobanda giderken hoop indirirsin arabayı yapışır yere kötü yolda kaldırırsın...Yol tutuşu süperdir. Yani C3 lerde yokmöu bu özellik??
  • C4te bile yok hydractive süspansiyon.

o eskidendi..

BX lerde XM de Xantia da bi de daha eskilerde falan vardı.
    şimdi de C5 ve C8 de var.

bence sınıfı için mükemmel bir otomobil.

merak etmeyin yeni citroenler de mükemmel yol tutuyor.
  • ayrıca modifiye olarak krom kapı kolları,yan ayna kapakları ve arka plaka üstlüğü gayet güzel duruyor.
  • yukarıdada yazdığım gibi c3 görüntü itibariyle(yüksek ve ince) savrulacak bir otomobil izlenimi versede inanılmaz yol tutuyor.virajlarda falan gayet stabil.sınıfındaki neredeyse bütün araçlarda arka lastikler torsiyon olsada c3 te arkada torsiyon yerine amortisör kullanılmış.buda önemli bir detay bence...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.