Şimdi Ara

****** CITROEN C3 ******

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
30.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.4 92 hp hdi almayı düşünüyorum. Kullanan ve bilgisi olan arkadaşlardan yorum istiyorum.

Not: C3 ü arattırdım ya ben bulamadım yada arama bozuk. Sonra önce aratsana diye yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISHNE -- 9 Haziran 2005, 13:12:13 >

• gayet kaliteli ve performans ac1s1ndan sen1 kes1nl1kle tatm1n eder d1sardan top gb1 duruo d1yen arkadaslar b1rde 1c1ne b1ns1nler gayet gen1s we konforlu bence alab1leceg1n say1l1 araclardan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: John_Lennon

gayet kaliteli ve performans ac1s1ndan sen1 kes1nl1kle tatm1n eder d1sardan top gb1 duruo d1yen arkadaslar b1rde 1c1ne b1ns1nler gayet gen1s we konforlu bence alab1leceg1n say1l1 araclardan...
    gayet kaliteli ve atak bir arabadır tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: morbid

Alıntıları Göster
    teşerkkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: morbid

Alıntıları Göster
    kullananlar arasında kötü diyen çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

kullananlar arasında kötü diyen çıkmadı

Alıntıları Göster
    ben hiç beğenmedim.o parayı haketmiyor.kalıbının arabası değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

ben hiç beğenmedim.o parayı haketmiyor.kalıbının arabası değil

Alıntıları Göster
    niye be hocam. moralimi bozma şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISHNE

niye be hocam. moralimi bozma şimdi

Alıntıları Göster
    Tavsiye ederim, sınıfının en güçlü dizel motoru onda valla, torku da yüksek, güzel çekiş sağlar ful donanım alcaksan donanım da iyi zaten, tabi ki elit bir kalite bekleme ama benim en çok memnun kaldığım B segmenti otomobildir, Polo'nun yenisi bile daha mantıksız benim gözümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Tavsiye ederim, sınıfının en güçlü dizel motoru onda valla, torku da yüksek, güzel çekiş sağlar ful donanım alcaksan donanım da iyi zaten, tabi ki elit bir kalite bekleme ama benim en çok memnun kaldığım B segmenti otomobildir, Polo'nun yenisi bile daha mantıksız benim gözümde

Alıntıları Göster
    küçük bi arabaya o kadar para vermek açıkçası bana hiiiiç mantıklı gelmiyor .
    ayrıca araç bana çok alçak geldi test sürüşünde altını bir kaç defa vurduk nerdeyse düz yolda diyebilirim.satıcı logar kapağı desede o kadarını ayırt edebiliriz herhal.
    arabada tek devir saati var ve oda benzinli araçta kullanılan aynı devir saati.
    arabanın içi çok boğucu.
    motoru güzel demeye gerek yok bütün dizellerin motoru güzel zaten.onun için önemli olan arabanın içi bana göre.
    c3 yerine biraz daha limit arttırıp başka bi araba alınır hemde üst sınıf.yada küçük araba alıcaksan kesinlikle getz full öneririm.

• quote:

küçük bi arabaya o kadar para vermek açıkçası bana hiiiiç mantıklı gelmiyor .
    ayrıca araç bana çok alçak geldi test sürüşünde altını bir kaç defa vurduk nerdeyse düz yolda diyebilirim.satıcı logar kapağı desede o kadarını ayırt edebiliriz herhal.
    arabada tek devir saati var ve oda benzinli araçta kullanılan aynı devir saati.
    arabanın içi çok boğucu.
    motoru güzel demeye gerek yok bütün dizellerin motoru güzel zaten.onun için önemli olan arabanın içi bana göre.
    c3 yerine biraz daha limit arttırıp başka bi araba alınır hemde üst sınıf.yada küçük araba alıcaksan kesinlikle getz full öneririm.

Alıntıları Göster
    JAck D: galiba satılan her Hyundaiden yüzde alıosun
    Bana sorarsanız, haklı ama zaten Cİtroenler bana göre sicili lekeli, çok sorun çıkarttı Citroen modelleri, tip olarak güzel değil o kadar para veriyorsun aynalar siyah plastik kro işi, camlar bille elle çevirmeymiş çevir babam çevir bu devirde, aracın tipi 0 isterse içi Harran Ovası olsun tip bohtan olduktan sonra napiyim ben geniş içi, c3 e göre Getz daha iyi bari tip mip dandik Hyundai teneke meneke ama ucuza alıon yani dersin bari ucuz etin yahnisi falan, ama bu araç en pahalı araba , bir COrsa ya bak Fiestaya bak yanında 0 ya 0 bile değil yani eksi , Citroenin hiç bi arabasını sevmedim şu ana kadar, bi C4 fena değil gibi ama sınıfındaki AStra yı, GOlf ü Focusu gören adam onu alır mı? İkinci el de vur kafanı dağlara taşlara

• quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

Bana sorarsanız, haklı ama zaten Cİtroenler bana göre sicili lekeli, çok sorun çıkarttı Citroen modelleri, tip olarak güzel değil o kadar para veriyorsun aynalar siyah plastik kro işi, camlar bille elle çevirmeymiş çevir babam çevir bu devirde, aracın tipi 0 isterse içi Harran Ovası olsun tip bohtan olduktan sonra napiyim ben geniş içi, c3 e göre Getz daha iyi bari tip mip dandik Hyundai teneke meneke ama ucuza alıon yani dersin bari ucuz etin yahnisi falan, ama bu araç en pahalı araba , bir COrsa ya bak Fiestaya bak yanında 0 ya 0 bile değil yani eksi , Citroenin hiç bi arabasını sevmedim şu ana kadar, bi C4 fena değil gibi ama sınıfındaki AStra yı, GOlf ü Focusu gören adam onu alır mı? İkinci el de vur kafanı dağlara taşlara

Alıntıları Göster
    nası bulamadın hayret
    www.citroen.com.tr
    www.basgaza.com/tcitroenc3.asp
    www.hurriyetim.com.tr/ haber/0,,sid~427@nvid~581293,00.asp
    www.maksimum.com/otomobil/model.php?proId=1&mId=6
    www.arabadergisi.com/fiyatlar/fiyatlar-d30-45.htm
    bunlar sadece birkaçı olm google dan aratsana sen yanlışlıkla başka bi yerden arattın heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: alper1001

nası bulamadın hayret
    www.citroen.com.tr
    bunlar sadece birkaçı olm google dan aratsana sen yanlışlıkla başka bi yerden arattın heralde

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: alper1001

nası bulamadın hayret
    www.citroen.com.tr

Dostum forumu kastetmiştim ben .hani daha önce bu konu varsa girip okumak için yaksa gereksizce ikinci bir konu olmasın diye.yoksa nette çıkıyor ama teşekkür genede

• quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

valla aslında almam lazım bu kadar reklam olurmu yaw
    milletin getze bakış açısını değiştirttim valla.

aslında benim hoplamam küçük arabalara o kadar para vermeye gerek olmadığını belirtmem.
    getz bu konuda bence gerçekten bi örnek yaw.getz alma maceramı anlatmıştım daha önce.ama gerçekten öyle kimse getzi görmeden özelliklerini öğrenmeden gidip küçük araç almamalı.
    gerçi adı küçük bence getz çoğu büyük arabadan daha geniş.sadece bagajı küçük onlardan.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

valla aslında almam lazım bu kadar reklam olurmu yaw
    milletin getze bakış açısını değiştirttim valla.

aslında benim hoplamam küçük arabalara o kadar para vermeye gerek olmadığını belirtmem.
    getz bu konuda bence gerçekten bi örnek yaw.getz alma maceramı anlatmıştım daha önce.ama gerçekten öyle kimse getzi görmeden özelliklerini öğrenmeden gidip küçük araç almamalı.
    gerçi adı küçük bence getz çoğu büyük arabadan daha geniş.sadece bagajı küçük onlardan.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlsar dün citroen e gittim. Adamlar 1.4 HDI artık yok onun yerine 1.6 HDI gelecek dediler. donanımlar aynı olacajkmuş belki artı birkaç bişey daha ama motor yükseliyormuş. Fiyat bilgisi yok tahmini 15-20 gün içinde piyasada olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISHNE

Arkadaşlsar dün citroen e gittim. Adamlar 1.4 HDI artık yok onun yerine 1.6 HDI gelecek dediler. donanımlar aynı olacajkmuş belki artı birkaç bişey daha ama motor yükseliyormuş. Fiyat bilgisi yok tahmini 15-20 gün içinde piyasada olacakmış.

Alıntıları Göster
    tahminim 307 1.6 hdi de kullanilan motoru kullancaklar.206 icinde geliyo tam 110 hp..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lakerman

tahminim 307 1.6 hdi de kullanilan motoru kullancaklar.206 icinde geliyo tam 110 hp..

Alıntıları Göster
    evet 110 bg geliyor.
    süper bir alet bu arkadaşlar
    C3 sınıfının en iyisi diyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lakerman

Alıntıları Göster
    1.4 hdi motoru galiba law edecekler
    zaten çok yakıyodu
    ben hiç sevmemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest

evet 110 bg geliyor.
    süper bir alet bu arkadaşlar
    C3 sınıfının en iyisi diyebiliriz

Alıntıları Göster
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

zaten çok yakıyodu
    ben hiç sevmemiştim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

zaten çok yakıyodu
    ben hiç sevmemiştim

1.4 70 bg duracak.

bence güzel motordu sen fiestadan sorun yaşadın diye hemen kötüleme abi bir çok kişi memnun bu motordan.
    bence oldukça az yakıyor bu motor.
    bence senin kullanım tarzından dolayı fazla yakıyordu fiestan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

quote:

zaten çok yakıyodu
    ben hiç sevmemiştim

1.4 70 bg duracak.

bence güzel motordu sen fiestadan sorun yaşadın diye hemen kötüleme abi bir çok kişi memnun bu motordan.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

quote:

zaten çok yakıyodu
    ben hiç sevmemiştim

1.4 70 bg duracak.

doblo 1.9 dan fazla yakan 1.4 tdci ye ben motor demem
    çok kişi daha farkına varamamış
    en azından benim gibi aynı anda iki aracı 30bin km kadar karşılaştırmamıştır (kullanım tarzım aynıdır)
    kesinlikle az yakmıyo 1.4 hdi-tdci
    peugeot ve fordun vede citroenin yerinde olsam law ederdim bu motoru
    1.3 cdti ve multijet ile kıyaslanamaz bile

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.