Şimdi Ara

CİTROEN BERLİNGO (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
3
Favori
85.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 model1.9 berlingom var arabamdan memnunum yalnız altı biraz alçak yokuş aşağı inerkenn özellikle yere çok değiyor motor korumasıda yok altının alçaklığı hariç menunum altının yere değmesine bi çözüm varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bormut -- 19 Ekim 2008; 1:12:46 >
  • Bugün Citroen Balıkesir den yemin ediyorum okulun bahçesine kadar gelmişler yeni kasa Berlingo ile sağolsunlar zahmet edip.Yaklaşık 10 km test sürüşü yaptım.İlgi alaka süper.Alamasm bile adamların bu jesti çok hoşuma gitti.Valla helal olsun ...
  • varmı arkadaşlar şöyle yeni kasa berlingo alan biz kendi cektiği resimlere boğabilecek bi arkadaş :)
  • Malesef ...
  • Valla arkadaşlar hangi Citroen bayii bu dedikleriniz? Ben Kayserideyim Burda Somtaş otomotiv var Citroen bayii son derece güler yüzlü ve ilgililer. Hemen test sürüşü vs. yapabiliyosunuz.
  • Her bayi aynı olmuyor malesef ...
  • olcay arkadaşım bende de 2oo7 var bende çok yaktıgını düşünüyorum pompanın aşınmış olabileceginden söz etmişsin ve degiştirmişsin fiyat olarak ne kadarı buldu
  • 1.6 hdi mi sizinki ?
  • hayır 1.9
  • Ne kadar yakıyor mesela ş.içi/dışı 1.6 hdi lerin az yaktığını söylüyorlar ama bilemiyorum ?
  • arkadaşım 140-150 km yola 40 ytl mazot bittio tahminimce 250 veya üstünde yakıt tüketio mazot enjektörlerini degiiştirmiş bi arkadaş ne kadar maliyeti var sadece bunu ögrenmek istiorum euro diesel kullanıom yakıtıda
  • Evet biraz fazlaymış gerçekten inşallah sorun düzelir ...
  • ben yeni kangoo ile 0km iken yola çıktığımda

50 ytl ye 300 - 350 km yaptım klima açık
    ki bu bile beni tatmin etmiyor şimdilik
    6-7 bim olsun daha da düşecektir

ayrıca 40 ytl ye 140-150 km çok kötü bir rakam
    bunda bence başka bir sorun olabilir

eski kasa kangoo ile 150 km yi 20 ytlye rahat gidersin

emsalleriyle bukadar fark etmemeli
  • Eski nesil 1.9 motorların çok yaktığını biliyorum ama bu kadar da fazla olması anormal bence ...
  • fmc34 arka arkaya mesaj atmayınız lütfen...

Arka arkaya gelen mesajlarınızı tek mesajda toplarmısınız?...
  • ya arkadaşlar benim sordugum soruyla ilgili bi bilgisi olan var mı dedim ki mazot enjektörü varmış bunun arızalı oldugunu söylüolar da ne kadar degişio fiyat hakkında bilgisi olan var mı sölesin de bilelim bi de 1.9 2007 berligosu olan arkadaşlar ş.içi ş.dişi ne kadar tüketio onlar cvblarsa ii olur cvblarınız için şimdiden teşekkürler
  • Olsa ben yazarım ama malesef yok bir aracım ...
  • historiyst_45

Olsa ben yazarım ama malesef yok bir aracım ...

kusura bakmada boş konuşuon yazma bari bişeyler
  • Kimse birşey yazmıyor diye hayıflanıyorsun ben de diyorum ki elimden birşey gelse yardımcı olacam ama yok işte ne var bunda iyilik yap kötülük bul işte !
  • he kardeş haklısın sen benim sorduklarıma cvb verme bana iilik yap ok
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.