Şimdi Ara

CİTRÖEN Almanya Resmi Sayfasına Baktım(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk dikkatimi çeken C5 Tourer halen sıfır olarak satılıyor.C3 Aircross ve E-MAHARI de satılıyor.Jumper kombi'de mevcut.Bizde Jumper sadece Panelvan olarak var.

En çok dikkatimi çekense Berlingo'nun Grand C4 Picasso ile aynı fiyat olması oldu.Sanırım ülkemizde Ticari arabalar daha mantıklı.
    http://www.citroen.de/modelle/citroen.html

• Almanyada peugeot'ya kıyasla pek tutulduğunu sanmıyorum citroen'in.

Tutulsa tutulsa grand c4 picasso yada berlingo tutulur. Kullanım amacı gereği.
  • E maharı ilginç bi araçmış

Üzülmemek için bu tür sitelere bakmayın.Hele 2.el sitelerine hiç bakmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

E maharı ilginç bi araçmış

Ülkede araç pahalı olduğu gibi markalar tüm araçlarıda getirmiyor Tr'ye,Renault'un çok seVdiğim Espace,Scenic gibi araçları gelmiyor.Yine Çok güzel ve kullanışlı olan Megane ve Talisman Estate'de gelmiyor.Keşke tüm markalar yurt dışındaki gibi Tr'dede fazla seçenek sunsa.Showroom'lara giriyorum.3-4 çeşit'ten fazla araç yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 10 Ekim 2017; 21:21:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Ülkede araç pahalı olduğu gibi markalar tüm araçlarıda getirmiyor Tr'ye,Renault'un çok seVdiğim Espace,Scenic gibi araçları gelmiyor.Yine Çok güzel ve kullanışlı olan Megane ve Talisman Estate'de gelmiyor.Keşke tüm markalar yurt dışındaki gibi Tr'dede fazla seçenek sunsa.Showroom'lara giriyorum.3-4 çeşit'ten fazla araç yok.

Katılıyorum..yeni scenic özellikle grand scenic,talisman estate falan güzel araçlar espace fark yaratan bi araç zeten ama inceleme videolarıyla yetiniyoruz .Megane st gelir diye umuyorum megane 3 st baya iyi sattı ülkemizde,bunu baz alırlar belki.mpv ve sw araçları seviyorum hep diyorum imkanım olsa bi talisman estate initiale paris veya espace getirtebilsem ama hayal işte

Millet doblo,caddy falan alınca scenic tarzı araçlar bu memlekette iş yapmıyor.Grand picasso da çok iyi araç ama tek tük var yollarda mesela

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    kia nin showroom ları çeşit açısından çok zengin. Geçen ay bakıma gittiğimde; rio, picanto, niro, soul, cerato, ceed ve sportage vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E-Meharı yazlıklar için ideal olmuş...
  • quote:

quote:

quote:

Katılıyorum..yeni scenic özellikle grand scenic,talisman estate falan güzel araçlar espace fark yaratan bi araç zeten ama inceleme videolarıyla yetiniyoruz .Megane st gelir diye umuyorum megane 3 st baya iyi sattı ülkemizde,bunu baz alırlar belki.mpv ve sw araçları seviyorum hep diyorum imkanım olsa bi talisman estate initiale paris veya espace getirtebilsem ama hayal işte

Millet doblo,caddy falan alınca scenic tarzı araçlar bu memlekette iş yapmıyor.Grand picasso da çok iyi araç ama tek tük var yollarda mesela

Ben Espace'ı çok seviyorum.Bazen Fransa veya Almanya plaka görüyorum dev gibi araba içinde 4-5 çocuk hoşuma gidiyor

2000-2010 Civarı Bu doblo türevi araçlar çok yaygın değilen Mpv ve Station sınıfı daha canlıydı.Eskiden,şuankinden çok daha fazla Scenik görürdüm mesela yollarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

kia nin showroom ları çeşit açısından çok zengin. Geçen ay bakıma gittiğimde; rio, picanto, niro, soul, cerato, ceed ve sportage vardı.

Uzun zamandır Kia'ya gitmedim.Açıkcası ürün gamı bana pek çekici gelmiyor.Araçlar evet başarılı ama Ceed Sportwagon haricin hiç merak uyandırmıyorlar bende.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Uzun zamandır Kia'ya gitmedim.Açıkcası ürün gamı bana pek çekici gelmiyor.Araçlar evet başarılı ama Ceed Sportwagon haricin hiç merak uyandırmıyorlar bende.

Türkiye de satışta olan markalar arasında neredeyse her segmentte aracı olan tek firma kia. A sınıfı hb, b sınıfı hb ve sedan, c sınıfı hb, sedan ve sw, b suv, c suv, d suv ve hibrit suv. Tek eksiği d segment sedan. Kasa olarak herkese hitap edecek bir seçenek var. Motor/şanzıman çeşitliliği ise tartışılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ticariler avrupada pahali, turkiyede vergi muafiyeti var onu da eklemek lazim. Almanyada fiat doblo da pahaliydi mesela. Ne kadar satiyor bilmiyorum tabi, stationwagon yaygin malum

• Adamlar zevkten getirmemezlik yapmiyor ki,

Aracin reklamini yapmak

Her showrooma arac koymak

Personele o aracla ilgili egitim vermek

Vb. Masraflarini dahi karsilayamadiklari modeli niye getirsinler ki.

Ford galaxy bu yil 6 tane satmis...

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Turkiye'nin arabalara cok sig bi yaklasimi var. En basitinden hb araba kadin arabasi sedan araba erkek arabasi diye bi tabir vardi evvelce. Dunyada aile araci olarak gecen arabalar c.d segmenti sedanlardir ulkemizde ise caddy kangoo tarzi arabalara aile arabasi gozuyle bakiliyor. Dunya ise bu tarz araclara ticari arac diyor. Station kasalari daha yeni yeni benimsedi Türk halkinin bir kismi.

O yuzden satamayacagi arabalari getirmez hic bi marka. Bosuna nakliye parasi vermeye gerek duymaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.