Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.896
Cevap
178
Favori
1.739.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: INCARA

Dün gece sağ arka jantı kaldırıma sürttüm biraz, kenarında iz oldu.
    Börekçinin Astra dizel comfort u var, jantları verde ver diyordu, nazarı değdi kesin.

Geçmiş olsun benimde çizildi geçende artık dahada dikkat ediyorum park ederken fazla yaklaşmıyorum kaldırıma.
  • Herkse jant kapagani takmis anlasilan (: gecmis olsun ama bizim kapak kirilmis ): yenilemek lazim
  • c4 bagaj havuzu olmadıgı söyleniyor kar otoda bilgisi olan arkadaş varmı yada dışardan yan saayi nerde buluruz tşk
  • quote:

Börekçinin Astra dizel comfort u var, jantları verde ver diyordu, nazarı değdi kesin.

selamlar,yazmadan duramadım ..yani böyle şeylere uyuz olurum adamın opeli var citroen kapağını istiyor arkadaşlık komşuluk suistimali var hocam dikkat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

quote:

Geçmiş olsun o da nazarlığı olsun.

Bende iş yerime giderken dur kalklı bir trafikte arkamdan dan diye ses geldi zaten gelmesiyle benim vücutta hafif ileri ( kemer takılı ).

neyse ben indim aracımdan, arka tampona bakmak bile istemiyorum kesin çatladı diye söyleniyorum. fakat gözlerime inanamadım

yüzeysel çizik sadece. o esnada vuran genç arkadaşda kusura bakmayın gözümü güneş aldı diye özür dileyince. sağlık olsun diyip devam

ettim. yani siz dikkatli olsanızda dikkatsiz insanlar olabiliyor malesef. Sonuç= Bu aracın tamponuna 5 yıldız pekiyi verdim :)

Allah cümlemizi kazadan beladan korusun...

dostum selamlar,önceki sayfalarda arka tamponun baya bi mevzusu olmuştu bilen bilir..bende arka arka çöp konteynerini 2 metre kadar sürüklemiştim ama tamponda çizik dahi yoktu, garanti ok anliyacağın

• quote:

Orijinalden alıntı: hasana1969

c4 bagaj havuzu olmadıgı söyleniyor kar otoda bilgisi olan arkadaş varmı yada dışardan yan saayi nerde buluruz tşk

dostum bauhaus da bagaj hausu var 15-20 lira gibi bişey, orjinaline 100-150 lira verme bence.. by.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi personking -- 4 Ocak 2012; 15:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasana1969

c4 bagaj havuzu olmadıgı söyleniyor kar otoda bilgisi olan arkadaş varmı yada dışardan yan saayi nerde buluruz tşk

Ben hepsiburada dan aldım tam uydu 75 civarı bir fiyatı vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: VLife

quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

Birde aracı teslim alırken guzel bir ozellik soylendi, aracta normal otomatik viteste olan ayağını frenden cekince gaza basmadan ilerleme ozelliği eklenmis dedi Kullandım aynen oyle ayagını frenden cekince arac ilerlemeye baslıyor gaza basmana gerek kalmıyor. Detaylıca yokusta vs denemedim ama duz yolda ilerliyor. bundan onceki 2011 ve 2012lerde yokmuş. Hatta ilk sizin aracta gorduk dendi, Bundan sonra boyle gelecekmiş araclar dedi cocuk ne kadar dogru bilmiyorum.

Hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın...

Gaz olayı çok iyi olmuş, tam otomatik vitesler gibi, güzel bir gelişme

Bende de exclusive pişmanlığı zaman zaman oluyor ama aldığım zaman plus vardı beklememek için plus aldım. iyiki almışım aldığımın ertesi günüde sağlam bir zam gelmişti.

Bu özellik nasıl ekleniyor ? Yazılımsal mı yoksa donanım olarak mı ?

2012de gelecek araçlar böyle olacak anlaşılan

Hayırlı olsun

selam
    jant kapağının fiyatı çok uçuk arkadaşlar tane 100 TL

• Offf 100 tl mi afedersiniz ama yuh ya celik jant sormadik bi yanlislik olmasin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Offf 100 tl mi afedersiniz ama yuh ya celik jant sormadik bi yanlislik olmasin :D

Çelik janti sorma ben soyliym.:) exculisive 17" jantlar tanesi 1150 tl:))benim araç comfort plus. Jantlara vereceğim farkla exculisive alabilirdim. Bu fiyat olacaklarını bilseydim tabi:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eedem

Merhaba arkadaşlar ;

c4 ün 1.6 hdi 92 hp manuel modelini almayı planlıyorum. Konuya göz gezdirdiğimde yakıt tüketimiyle alakalı yorumlar yapılmış ama model belirtilmediğinden kesin bir bilgiye ulaşamadım. Yakıt tüketimi nasıldır?? Katalogla farkı nelerdir??

Cevaplar için teşekkurler..

Pişman olmazsınız. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum aracımı. 1.6 hdi 92hp Manuel comfort plus modeli. Suan yakıt tüketimim ortalama 5.6 civarında sehir ici bu veriler. Son depo fullememde 1000 km yol yaptım sehir icinde. Bu degerlere ulasabilen cok fazla araç yok piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kml-Zng -- 4 Ocak 2012; 16:23:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kml-Zng

quote:

Offf 100 tl mi afedersiniz ama yuh ya celik jant sormadik bi yanlislik olmasin :D

Çelik janti sorma ben soyliym.:) exculisive 17" jantlar tanesi 1150 tl:))benim araç comfort plus. Jantlara vereceğim farkla exculisive alabilirdim. Bu fiyat olacaklarını bilseydim tabi:)

Fransız öpücüğü dedikleri şey bu olsa gerek...
    17" jant takımı 4.600 TL.... yuhhhh...

• Son 3 yakıt alımımı Full den yaptım. Sanki biraz sesi arttı gibi. Gidişte ya da performansta bir değişiklik yok. Öncesinde Total den alıyordum daha sessizdi galiba. (çok emin değilim ses konusunda)

Ortalama yakıt tüketimim:
    Ortalama Hız 35 Km
    100 km de 5.8L
    Araç 7000 Km de

Hiç bir sorun yok son derece keyifli, konforlu, zevkli bir araç.

Bu gün vergisine baktım. Ne zam gelmiş vergilere yahu. Yakıt pahalı, vergi yüksek.Kaskosu var, zorunlu trafik sigortası var var oğlu var her yerden soyuyorlar...
  • teşekkürler CoxeD iki hafta sonra kimse hatırlamaz fransayı :))

bu arabanın kendiliğinden gitme olayı rolanti çalışma seviyesinin yükseltilmiş olmasından dolayı olmasın :)) ben ilk araba kullanmayı öğrenirken amcam rolantiyi yükseltmişti debriyajdan ayağı çekince araba kendi gidiyordu :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadBoy__

Son 3 yakıt alımımı Full den yaptım. Sanki biraz sesi arttı gibi. Gidişte ya da performansta bir değişiklik yok. Öncesinde Total den alıyordum daha sessizdi galiba. (çok emin değilim ses konusunda)

Ortalama Hız 35 Km
    100 km de 5.8L
    Araç 7000 Km de

Bu gün vergisine baktım. Ne zam gelmiş vergilere yahu. Yakıt pahalı, vergi yüksek.Kaskosu var, zorunlu trafik sigortası var var oğlu var her yerden soyuyorlar...

fullden yakıt alırken iki kere düşünün arkadaşlar çok yakın bi arkadaşım full bayilerinden birinde müdür kendisi hep shellden alır yakıtını ona göre
  • Peki neden almayın diyor bir şey demedi mi kendi şirketi hakkında... ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Orijinalden alıntı: Kml-Zng

quote:

Fransız öpücüğü dedikleri şey bu olsa gerek...
    17" jant takımı 4.600 TL.... yuhhhh...

Fransızlarda fena öpüyomuş.....^^

4.600 TL mi

• quote:

Orijinalden alıntı: gundogdu34

quote:

Son 3 yakıt alımımı Full den yaptım. Sanki biraz sesi arttı gibi. Gidişte ya da performansta bir değişiklik yok. Öncesinde Total den alıyordum daha sessizdi galiba. (çok emin değilim ses konusunda)

Ortalama Hız 35 Km
    100 km de 5.8L
    Araç 7000 Km de

fullden yakıt alırken iki kere düşünün arkadaşlar çok yakın bi arkadaşım full bayilerinden birinde müdür kendisi hep shellden alır yakıtını ona göre

Ses olayı beni de düşündürdü zaten bir sonrakini Total den alacağım sanırım. Önerinizi için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gundogdu34

quote:

Ortalama Hız 35 Km
    100 km de 5.8L
    Araç 7000 Km de

genelde Shell yada Bp diyorlar gerçi onlarında eski kalitesi yokya neyse alıyoz işte

• Opet total ve shell kullandım. Bana göre en iyisi shell.vpower ve vpower Gtl. Cok fark yok aralarinda
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.