Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (266. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
28.893
Cevap
179
Favori
1.738.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursali kardes bence fazla guvenme o tur firmalara ist cok bayisi var ama genelde bos bayileri
  • biliyorum da sorayım dedim.
    ben totaldan alıyorum ve gayette memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Bende hep shell gtl kullanıyordum. dün total excellium dan fulledim bakalım nasıl bir farklılık olucak, özellikle menzil olarak merak etmekteyim...

Sonucu yazarsanız sevinirim.

Ben 2 depo shell gtl ile 7,1-7,2
    Şuan 2 depo shell vpower ile 6,5-6,7 yakıyorum.

Araç 2500 km'de inşallah biraz daha düşer.

Total denesek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

biliyorum da sorayım dedim.

"Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Yıllarca hep Ford kullandım bu sefer tercihimi citroenden yana kullandım. Aldığım araç C4 confort Plus konfor aydınlatması için konulan tavan lambasının yanındaki ledler bende de yanmıyordu Balgat ta uzay elektrik denen yerde evime yakın olduğu için tavan lambasını söktürdüm led konulmuş tek led var cam boru yardımı ile dışardan görünen deliklere taşınmış.
    Tavan lambasına gelen soketlerden sihay soket onun için tek yeşil kablo var sağındaki delik boş biz oraya kontak açıldığında gelen elektrikten bir uç alıp bağladık şu an kontak açılınca yanıyor.
    Kontak açılınca gelen elektrik kalın siyah soketin soldan ikinci beyaz koblosu."

böyle bir şey yapmışlar bizde yapabilirmiyiz? bu konuda sen daha tecrübelisin

• PO dan alan kimse çıkmadı neyse depoyu bitireyim bende başka bir markaya yönleneyim, yakında PO dışında birde shell var.

PO hem yer bakımından çok cazip hem 100TL yakıta beleş yıkama veriyor hemde pozitif kart ile araçtan inmeden kredi kartı ile ödeme yapıyorum...

Biraz zor olacak ama deneme amaçlı shellden alacağım 1-2 depo.
  • iyiaksamlar herkese. uzun suredir girmiyodum siteye. benim aracın sol taraf dikiz aynası kırıldı. daha dogrusu koptu. gecen gun gerizekalının biri aynamı normal yonun tersine dogru katlamıstı. duzeltip kullanmaya devam ettim bugun park ettikten sonra kapatayım dedim.. ayna elimde kaldı.. icindeki siyah bolum koptu.. acaba fiyatını bilen varm forumdan birisi aynı sorunu yasamıstı diye hatırlıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Bende hep shell gtl kullanıyordum. dün total excellium dan fulledim bakalım nasıl bir farklılık olucak, özellikle menzil olarak merak etmekteyim...

Sonucu yazarsanız sevinirim.

Ben 2 depo shell gtl ile 7,1-7,2
    Şuan 2 depo shell vpower ile 6,5-6,7 yakıyorum.

Araç 2500 km'de inşallah biraz daha düşer.

Total denesek mi ?

Aracı aldığımdan beri shell gtl kullandım vede çok memnundum, 27 km ortalama 6.9 ile 7.0 gösteriyor. bende merakımdan total

excellium deniyim dedim bakalım sonuç ne olucak. şunuda belirtmeden edemiycem benim haftaortası yaptığım yol işe geliş ve gidiş 5 km.

yani motor ısınmadan kontağı kapatıyorum böyle olucada malum. yakıt tüketimi fazla oluyor. ( benim araçta 2800 km de ). motorun 5000

bin km leri görmesi gerekli olduğunu düşünüyorum. yakıt durumumu ilerleyen zamanda tekrar paylaşıcam...

• gündogdu selam c4 lll.ex+kör+nav+ ctavan beyaz fiyatı ve teslim tarihi ögrenebilirmiyim tşk.
  • Arkadaşlar bayilerde 2011 model araç varmıdır hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

biliyorum da sorayım dedim.

"Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Yıllarca hep Ford kullandım bu sefer tercihimi citroenden yana kullandım. Aldığım araç C4 confort Plus konfor aydınlatması için konulan tavan lambasının yanındaki ledler bende de yanmıyordu Balgat ta uzay elektrik denen yerde evime yakın olduğu için tavan lambasını söktürdüm led konulmuş tek led var cam boru yardımı ile dışardan görünen deliklere taşınmış.
    Tavan lambasına gelen soketlerden sihay soket onun için tek yeşil kablo var sağındaki delik boş biz oraya kontak açıldığında gelen elektrikten bir uç alıp bağladık şu an kontak açılınca yanıyor.
    Kontak açılınca gelen elektrik kalın siyah soketin soldan ikinci beyaz koblosu."

böyle bir şey yapmışlar bizde yapabilirmiyiz? bu konuda sen daha tecrübelisin

yapılabilir tabiki. Eğer sokette boşta bir kablo varsa yapılabilir.
    Haftasonu bi baktırayım bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesbul

iyiaksamlar herkese. uzun suredir girmiyodum siteye. benim aracın sol taraf dikiz aynası kırıldı. daha dogrusu koptu. gecen gun gerizekalının biri aynamı normal yonun tersine dogru katlamıstı. duzeltip kullanmaya devam ettim bugun park ettikten sonra kapatayım dedim.. ayna elimde kaldı.. icindeki siyah bolum koptu.. acaba fiyatını bilen varm forumdan birisi aynı sorunu yasamıstı diye hatırlıyorum..

geçmiş olsun dostum,piyasada öyle dangalozlar var ne yazıkki, araç içi kameralara bakıyom bende bu aralar araç dururken kayıt yapan cinsinden filan birde aküyü zorlarmı acaba yada masrafa değermi bilmiyorum.
  • @Gündoğdu beye pm atılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasana1969

gündogdu selam c4 lll.ex+kör+nav+ ctavan beyaz fiyatı ve teslim tarihi ögrenebilirmiyim tşk.

selam anahtar teslim fiyatı 59600 TL dir fakat elimde yok şu anda. Önümüzdeki hafta tahsisatlar açıklandığında eğer olursa araç bilgi veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racert

Gundogdu kardes 34500 e birakiyor senden birsey rica etsem plakayi versem bakabilir misin var mi sikintisi cunku alan adam 15 gun evvel 2 el almis 34 yr 5225 mersa cikisli gozukuyor

selam
    araç hiç servise girmemiş görünüyor. ama siz yinede göstermeden almayın.
    bilginize
  • Normalen 23 09 2010 tescil tarihi girmesi gerek Ayrica sen de komple tetkik kac para sen de ayrica km 7000 de oynama olabilir mi acaba sen plakaya baktin mi bir de fiyat rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

@Gündoğdu beye pm atılmıştır.

PM cevaplandı dönüş beklemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundogdu34

quote:

sayın gundoğdu bu ay fiyat artışı olcakmı? veya son bir aydır çok sağlam indirim yapılıyor bu indirimler böyle devam edilecekmi?.birde liste fiyatına 57 yazıp 52 den vermek çok tutarsız değilmi.varsa indirim liste fiyatına yasıması daha tutarlı olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekdid

quote:

Orijinalden alıntı: gundogdu34

quote:

sayın gundoğdu bu ay fiyat artışı olcakmı? veya son bir aydır çok sağlam indirim yapılıyor bu indirimler böyle devam edilecekmi?.birde liste fiyatına 57 yazıp 52 den vermek çok tutarsız değilmi.varsa indirim liste fiyatına yasıması daha tutarlı olur bence.

selam
    cuma günü fiyatlar güncellenecektir. zam bekliyoruz. liste fiyatına gelecek olursak da pazarlamanın olduğu her yerde mobilyadan tutunda giyime kadar her alanda bu tür fiyat farklılıkları vardır. ama size katıldığım bi gerçek...

• bu aracın güvenirliğini; markaya olan itimadı azaltıyor.opel 52 yazıyorsa en fazla 50den veriyor.bizim araçta 57 yazıp 52 den verilince markanın güvenirliği sorgulanıyor bu çok yanlış bence.
  • gündoğdu bey kendinize başka bir başlık açsanız ve araç-alım satım işlerinizi oradan yapsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.bu sayade araç hakkında gerçek kullanıcılar pratik bilgiler bulabilir burada.görüyorum ki son zamanlarda paylaşımdan ziyade gündoğdu beyin araç alım-satım işlerine aracılık etmeye başladı topik.
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.