Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.893
Cevap
179
Favori
1.738.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonra sende 0 c4 ün bilmem neresine ne oldu diye konu açarsın forumdamillet meraklı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Aracımı bu gün rampada çok zorladım ( mcp ) doğal olarak balata kokusu geldi. acaba bir sorun olurmu araç daha 160 km de ?

aman hocam çok sakat bişey yapmışın baskı balatayı yakı verirsin hiç anlamassın

Acaba bir sıkıntı olmuşmudur off of :(
  • quote:

quote:

quote:

Aracımı bu gün rampada çok zorladım ( mcp ) doğal olarak balata kokusu geldi. acaba bir sorun olurmu araç daha 160 km de ?

Bir kereden bişey olmaz rahat ol hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarmutlu

Merhaba,

Daha sonra bilgi vermeyi unuttum. Apple ve Citroen'de ki bütün bluetooth tanımlarını silip yeniden tanımlama yaptığımda düzeldi.
    Telefon kullanımında sorun yok. Bir kaç kez müzik dinlerken telefon pause moduna geçti, ama onun iOS ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Güncelleme ile düzelir diye düşünüyorum.

Müzik dinlerken değilde telefon görüşmesi yaparken bağlantıyı kopardığına çoğu kez şahit oldum. Sanırım yazılımsal bir problem ve c4 klasiklerinden biri. Umarım güncellemede düzelir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

quote:

quote:

17 kasımı bekle alıcam anahtarını

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

quote:

quote:

17 kasımı bekle alıcam anahtarını

PSN'e gelirse oyun alırsın..

PSN'e gelirse camaro ss ile parçalarım seni..

• quote:

Orijinalden alıntı: T@zm@nic

quote:

Orijinalden alıntı: bekdid

arkadaşlar forum aracılığıyla İzmir-bayraktar oto ya tşk.etmek istedim.başka servislerinin aksine araçtan gelen ses şikayetimi ciddiye alıp ,sabırla beni dinledikleri ve en azından beni en çok rahatsız eden arka bagaj kısmından gelen ve düşük devir düşük viteste önden gelen sesleri çözdükleri için tşk ederim.ancak göğüslük,havalandırma,emniyet kemer tokasının olduğu bölge gibi yerlerden geln çıtırtı ve tıkırtılarının malesef kesin bir çözümü yok.bu sadece c4 te değil tüm araçlarda var malesef.isterseniz bi yeni astra ile bozuk yola çıkın ve dinleyein.arabamı hala severek kullanıyorum ve öle kalmasını umut ediyorum.ancak izmir in göbeği sayılıcak yerlerde resmen ofrot yapar gibi araba kullanmak zorunda kalıncada Aziz başkanın kulaklarını çınlatıyorum.bigün lanet olsun diyip alıcam 20k bir clio vurucam bayıra isterse her yerinden ses gelsin verdiğim para kadar der geçerim.şimdilik sabır.bayraktor oto servis ekibine tekrar tşk...

hayırlı olsun bekdid,arkadan gelen sesi nasıl çözdüler acaba benimde aynı yerden ses geliyor gösterdiğim o bölgemi ses yapıyormuş?

bagaj kapağına ayar yaptıklarını vearka tamponu bağlı yerlerini kontrol edip sağlamlaştırdıklarını sölediler ve ses kesildi.ama dediğim gibi havalandırmadan ve diğer yerlerden gelen cızırtı ve tıkırtılara henüz çözüm yok.diğer araçlarımda da benzer şeyler olduğu için bunlara çok takılmıyorum ama çözülse dadından yenmez tabibide şu direksiyon kutusu değiştiren arkadaşımı sorunu hangi serviste tespit ettirdi abcaba.ustaları alıp kordon turuna çıkardımı gerçekten yoksa o ses her yerde çıkmaz.çünkü merivalarda da buna benzer bir sıkıntı var ordan biliyorumm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kml-Zng

quote:

Merhaba,

Daha sonra bilgi vermeyi unuttum. Apple ve Citroen'de ki bütün bluetooth tanımlarını silip yeniden tanımlama yaptığımda düzeldi.
    Telefon kullanımında sorun yok. Bir kaç kez müzik dinlerken telefon pause moduna geçti, ama onun iOS ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Güncelleme ile düzelir diye düşünüyorum.

Müzik dinlerken değilde telefon görüşmesi yaparken bağlantıyı kopardığına çoğu kez şahit oldum. Sanırım yazılımsal bir problem ve c4 klasiklerinden biri. Umarım güncellemede düzelir..

Ben hem winmo hem android ile sürekli bluetooth ile konuşuyorum, sıkıntı yok, hiç bağlantı koptuğuna şahit olmadım. Telefonum da hep kol dayamanın içindeki gözde çantanın içinde duruyor. Yazılımsal sıkıntılarda genelde ya çalışır, ya çalışmaz, müzik kesilmiyorsa telefon görüşmesi de kesilmemeli.
    Rehber, son aranan numaralar direksiyondan aktif oluyorsa eşleşme başarılıdır. Telefon ayarlarında sürekli 3G seçili ise 3Gnin zayıf olduğu yerlerde edge kullanamıyor olabilir belki, yada şebeke nedenli yolculukta kopma. Arkadaşlarınızın teleforu ile deneyip de soruna bakmalı..

• quote:

Orijinalden alıntı: hakank1a

quote:

Orijinalden alıntı: Kml-Zng

quote:

Merhaba,

Ben hem winmo hem android ile sürekli bluetooth ile konuşuyorum, sıkıntı yok, hiç bağlantı koptuğuna şahit olmadım. Telefonum da hep kol dayamanın içindeki gözde çantanın içinde duruyor. Yazılımsal sıkıntılarda genelde ya çalışır, ya çalışmaz, müzik kesilmiyorsa telefon görüşmesi de kesilmemeli.
    Rehber, son aranan numaralar direksiyondan aktif oluyorsa eşleşme başarılıdır. Telefon ayarlarında sürekli 3G seçili ise 3Gnin zayıf olduğu yerlerde edge kullanamıyor olabilir belki, yada şebeke nedenli yolculukta kopma. Arkadaşlarınızın teleforu ile deneyip de soruna bakmalı..

Sadece bağlantı kopması olsa dediğiniz gibi olabilirdi. Fakat yol bilgisayarı dönüp halada aramada gösteriyor. Ve hiç bir tuş ise yaramıyor. Radyoya veya cd ye geçemiyorsun. Panelde sadece yapmış oldugun aramanın ismi görünüyor. Arama bittiği halde. Ve bu duruma müdahale edemiyorsun. Belli bir süre sonra normale donüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: danieljohn

quote:

Orijinalden alıntı: ShotgunPadre

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

arkadaşlar az önce servisten aradılar. tüm oto full 2 yıl garantili kaporta film kaplama 1200 değil 600 lira diye. sizce nasıl iyi bişey mi yoksa cep telefonunun jelatinini çıkartmadan kullanmak gibi mi? :)

Güzel fiyat gibi

Hangi servis verdi fiyatı öğrenebilirmiyiz?

Konya yolunda gorallar verdi ama arac 0 diye kampanya yaptilar herhalde. Iyi bisey mi, cogu kisi soyuluyor vs. demiş

bende aracı göraldan aldım. Bütün kaput kaplama artı araç boya koruma artık iç döşeme plastik ve motor koruma 800 TL ' ye yapmışlardı. Ancak kaplama esnasında kaputun cam kısmı içe kıvrılan kısmından boya kaldırmışlar. SOnradan fark ettim. İşlem sonrası kontrol etmede fayda var. Burada işlemi yapan Göral degil Buhaar diye bir firma.

Peki bu full kaplamalar faydalı bişimi ?
    Düzgün biyerde yaptırsak

Birde sökülürken boyaya zarar veriyormu?

• yaa bişey sorcam benim arabada hızlı giderken sert fren yapınca özellikle de yüksek hızlarda ( 110 - 120den sonra) vitesi boşa alınca direksiyon hissedilir şekilde titriyo. disklerde mi bir sorun var acaba. servise gitsem garantiden halledilcek bişey midir?
  • Arkadaslar gecen gun saat sabahın 7sinde okula giderken uc dort arac onumuzde bi kaza oldu.. tam bakmadım ama yaklasık 100-110lardaydım. ani fren tuttum aracı kaydırmayacak sekilde. Durabildim.. arkamdaki astra duramadı ve kendini sagıma attı son anda.. frenlerini cok begendim. ve ani sekilde frene basınca 4luler otomatik yandı.. bidaha onumdeki araca 20mtreden fazla yaklasmıyacagım..
  • geçmiş olsun.takip mesafesi önemli detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

geçmiş olsun.takip mesafesi önemli detay

hemde cok onemli.. ya aslında dikkatliyimdir ama tam onum acıldı hızımı almaya calısıyodum birden durdu onumdeki araclar. ilerledik biraz baktık kaza olmus, iki arac bariyerlerde...
    ya bide bu aracla 130lara filan cıktıgımda direksiyona hakim olmakta zorlanıyorum. 180lere nasıl cıkar bu arac bilmiyorum artık. acaba benim direksiyonda sorunmu var?.. arac 11.000 de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesbul -- 2 Kasım 2011; 1:26:23 >
  • max hızı 172 yazan 1.3 corsayla 180 bastım bu kadar tedirgin olmadım..
  • 3 ay ve 17.000 km sonra ki yorumlarimi paylasmak istiyorum arkadaslar:

MCP yi kesinlikle tavsiye etmiyorum, bu aracin duzu alinir arkadaslar baslarda rahatsiz etmiyordu idare ediyordum ama yokuslarda ozellikle aklinin karismasi kararsizligi sinir bozucu gecen gun ankarada bir yokusta oyle bir yerde kararsiz kaldi ki sag tarafdan kendisine kirmizi yandigi halde durmayip gele bir dallama bana gobekten daliyordu allahtan ikimizinde manevra yapacak boslugumuz vardi ki kurtardik.

Araba genis rahat donanimi beni cok memnun ediyor tek rahatsiz oldugum konu boyanin yumusakligi ve kaporta sacinin bu kadar ince olmasi. Muhtemelen bir daha citroen kullanmayacagim bunu da eklemek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_6

yaa bişey sorcam benim arabada hızlı giderken sert fren yapınca özellikle de yüksek hızlarda ( 110 - 120den sonra) vitesi boşa alınca direksiyon hissedilir şekilde titriyo. disklerde mi bir sorun var acaba. servise gitsem garantiden halledilcek bişey midir?

gecmıs olsun arkadasım klasık dısk problemıyle karsı karsıyasın:)aynı durum bendede oldu dısklerı garantıden degıstırdıler.fakat balatalrla beraber degıstrımenı tavsıye ederım.suan frene bastıgımda tıtreme ortadan kalktı ama balatlar degısmedıgı ıcın sanırım uyum sorunu var bu seferde yavas hızda fren yaptıgımda balatlar ses yapıyor.sesın onune gecebılmıs degılım suan.bugun bakımda tekrar gosterecegım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokere

3 ay ve 17.000 km sonra ki yorumlarimi paylasmak istiyorum arkadaslar:

MCP yi kesinlikle tavsiye etmiyorum, bu aracin duzu alinir arkadaslar baslarda rahatsiz etmiyordu idare ediyordum ama yokuslarda ozellikle aklinin karismasi kararsizligi sinir bozucu gecen gun ankarada bir yokusta oyle bir yerde kararsiz kaldi ki sag tarafdan kendisine kirmizi yandigi halde durmayip gele bir dallama bana gobekten daliyordu allahtan ikimizinde manevra yapacak boslugumuz vardi ki kurtardik.

Araba genis rahat donanimi beni cok memnun ediyor tek rahatsiz oldugum konu boyanin yumusakligi ve kaporta sacinin bu kadar ince olmasi. Muhtemelen bir daha citroen kullanmayacagim bunu da eklemek isterim.

sacın inceliği derken durduk yere boyasımı atıyor tam açıklarmısın?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danieljohn

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar az önce servisten aradılar. tüm oto full 2 yıl garantili kaporta film kaplama 1200 değil 600 lira diye. sizce nasıl iyi bişey mi yoksa cep telefonunun jelatinini çıkartmadan kullanmak gibi mi? :)

Güzel fiyat gibi

Hangi servis verdi fiyatı öğrenebilirmiyiz?

Konya yolunda gorallar verdi ama arac 0 diye kampanya yaptilar herhalde. Iyi bisey mi, cogu kisi soyuluyor vs. demiş

bende aracı göraldan aldım. Bütün kaput kaplama artı araç boya koruma artık iç döşeme plastik ve motor koruma 800 TL ' ye yapmışlardı. Ancak kaplama esnasında kaputun cam kısmı içe kıvrılan kısmından boya kaldırmışlar. SOnradan fark ettim. İşlem sonrası kontrol etmede fayda var. Burada işlemi yapan Göral degil Buhaar diye bir firma.

Peki bu full kaplamalar faydalı bişimi ?
    Düzgün biyerde yaptırsak

Birde sökülürken boyaya zarar veriyormu?

benim bir önceki aracımda kaputta cok boya atması çizik oluşmuştu, o sebepten yaptırdım. Uzun yola sık çıkıyorsan biraz daha gerekliliği artıyor tabi. Sökerken boya kaldırırmı sorusuna bir yorumum yok. Bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.