Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.894
Cevap
179
Favori
1.738.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lidi5

Arkadaşlar bende aracımı aldığımdan beri shell kullanıyordum ısrarla. Israrla kullanmamın sebebi de aracı alırken bayii "Total kullanın, mümkünse" dedi. İçimden hadi ordan dedim ve hep Shell kullandım ancak son 2 depoda Total kullandım. Buradada birkaç arkadaş bahsetmişti, gerçekten daha sessiz. Total'in sitesindede, excellium dizelin % 37 aracı daha sessiz yapar diyor. Tabi km olarak artı-eksi iki depoda bir fark görmedim. Bilgilerinize....
    Totale devam ettiniz mi? Bir sorun yaşadınız mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erzi

Merhaba,
    Yağ çubuğu orta da gösteriyorsa yağ eksilmiş demektir.
    Ayrıca daha önceki aracım 92 hp manuel di benim de. Debriyaj bende de sertti. Hatta baskı balatayı değiştirdikten sonra da yumuşamamıştı ve kalkışda yaşanan titreme kısmen azalmıştı.
    uygun vakitte yağ değişimi ve yağ filtresi değişimi yapacağım araca. debriyaja yapacak bir şey yok o zaman.
  • Arkadaşlar ben de 2012 model citroen c4 e-hdi 112 hp mcp alarak aranıza katıldım...

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • Herkese merhaba.

2008 1.4 SX Citröen C4'ümü satıp üzerine koyarak 2. el yeni kasalardan almayı düşünüyorum.

Aracım LPG'li, 159.000 KM'de, yürüründe, herhangi bir şeyinde v. klişe bi cümle ama gerçekten bir şey yok.

Önerileriniz nelerdir? Bu sahibinden'de bulunan galerilere güvenebilir miyiz?

Not: İzmir'deyim.
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    C4 piyasa arabası olmadığından çok galerici tarafından tercih edilmez. Sahibinden bulmanız daha kolay.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba 2012 confort plus 1.6 ehdi mcp aracımda 2. vites düşük devirde vuruntu yapmaya başladı gazdan ayağımı çekip tekrar bastığımda yapmıyor diyer viteslerde ve hızlanmada bir sorum yok ama 2. Viteste canımı sıkmaya başladı. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba.

• coreay kullanıcısına yanıt
    Hocam bence bir pompacıya götür enjektörlere baksın .
  • Merhabalar c4 dizel manuel 2016 confort paket aracımda lastik basınç uyarısı veriyor. Lastiklerin havasını kontrol ettim ve eksikleri giderdim ama uyarı bir türlü gitmedi. Hava bastıktan sonrada yaklaşık 20- 25 kmlik bir yol yaptım. Ve kaçak patlak görünmüyor. Uyarıyı nasıl yok edebilirim, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• emar11 E kullanıcısına yanıt
    Bir ihtimal istetmeye bakın onda da sensör vardır muhtemel havası azalmış olabilir

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler. Fakat araçtaki stepne orjinal değil. Çıkma bir lastik bulunmakta eski sahibi kullanmış orjinali sanırım. Ama ilk defa böyle bir uyarı verdi sorunsuz kullanıyordum. Ve lastiklerin durumunda sıkıntı olmadığı halde nasıl yok edeceğim o uyarıyı bulamadım.

• emar11 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Lastik havalarını ayarladıktan sonra yol bilgisayarından yeni ayarları set edin.
    Eğer yine sorun düzelmezse lastik de bulunan sensör de sorun olabilir.
  • Merhaba,
    Tavsiyenize / tecrübenize ihtiyacım var.
    2011 c4 sahibiyim, multimedya cihazı ve kamera taktırmak istiyorum.
    Araç ile uyumlu, kullanımı kolay, kaliteli ürün ve montaj için tavsiye edeceğiniz yer varmıdır?
    Şimdiden teşekkürler.

• mekaka M kullanıcısına yanıt
    Şirket aracım 2018 focus için ankara'da convex marka android cihaz taktırdık. Bluetooth geri görüş kamerası 3 adet usb çıkışı, micro sd kart girişi, 2gb ram 16gb dahili hafıza gibi özellikler geldi.

Size tavsiyem 4gb ve üstü ram'i olan android cihaz bakın. Gündüz ekran parlaklığını görmeden almayın. Bizim 2gb'lık cihaz biraz yavaş ekranı güzel ama sonraki araca aldığımız 4gb'lık olanın ekran parlaklığı çok düşük hızı çok yüksek.

• Teşekkürler, ram boyutuna ve ekran parlaklığına dikkat edicem.

• Merhabalar,

2013 model aracımda "kısa farları kontrol edin" uyarısı çıktı, önce önemsemedim ama sonrasında farların gücünün düştüğünü gördüm. Kendim ampül alıp değiştirebilir miyim? H7 denilen ampüllerden mi almak gerekiyor, öneriniz nedir?
  • averageperson34 kullanıcısına yanıt
    H7 ampul takabilirsiniz. C4 aracımda bir ara osram nighbreaker philips racing vision gibi ampuller kullandım ama fiyatları pahalı, patlayınca da standart ampul aldım. Osram standart ampul alabilirsiniz, kendiniz kolayca değiştirebilirsiniz. Çıkan ampulun çentik yönüne dikkat edin, yeni ampulü cam kısmında tutmayın, metal kısmından tutun.

• Arkadaşlar herkese merhaba bende 2012 ds4 var araçta fabrika çıkışı navigasyonlu ekran bu ekran bir gün çalışıyor bir gün çalışmıyordu artık hiç çalışmıyor sadece tabiri caizse dızzt dızzt diye ses çıkarıyor bi fikri olan varmı acaba. Ototeypçiye gösterdim adam bakmadan bozulmuş yenisini alman lazım 400 dolar dedi

• Arkadaşlar herkese merhaba 2012 c4 1.6 hdi 92 bg manuel confort plus kullanıyorum. aracım için yazlık lastik alacağım. tavsiyeleriniz nelerdir? teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peytext

Arkadaşlar herkese merhaba 2012 c4 1.6 hdi 92 bg manuel confort plus kullanıyorum. aracım için yazlık lastik alacağım. tavsiyeleriniz nelerdir? teşekkür ederim.
    Goodyear EfficientGrip Performance 4 kanallı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.