Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1359. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selam. internette araştırdım fakat tam emin olamadım .Citroen de otomatik viteste pego gibi 2015 yılından itibaren mi aisin eat6 şanzımana geçti.teşekkürler.
  • Arkadaşlar selam 65 bin bütcem var. Ds4 istiyorum donanım olarak çok hoşuma gitti. Fakat 2 model var biri tam otomatik ss sanırım 2014 den sonra sanırım bütcem yetmiyor diğeri 2014 ve öncesi bu ikisi arasında çok fark var mı ? Ayrıca önerir misiniz ds4 ? Satma derdim yok en az 5 yıl binerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • call me kullanıcısına yanıt
    evet, bluehdi motorlar eat6 şanzıman, e-hdi'lar mcp şanzıman
  • Merhabalar, bu apple carplay&android mirrorlink muhabbetini biraz okudum da arkadaşımın 2015 e-hdi exclusive aracı var.

Servicebox'tan şasi ile bakınca;

ANTEN TAVAN + GPS + ENTEGRE ANTEN
    RADYO – BİLGİLENDİRME – HABERLEŞME PAKETİ ELLER SERBEST TELEFON SETİ İLE (DDO01) + RENKLİ EKRANLI NAVİGASYON SİSTEMİ İLE (DJY02) + RADYO ALICISI ANALOG SMEG (DRCSA) + 1 PRİZ FİŞİ + USB (DYM04)
    NAVİGASYON SİSTEMİ RENKLİ EKRANLI NAVİGASYON SEYİR Sİ İLE
    EKRAN DOKUNMATİK DEV HR TİPİ EKRAN
    RADYO ALICI ANALOG RADYO SMEG ALICISI

Smeg versiyonuna da bakacağız, navigasyon, mirrorlink gibi özellikler açılabilir mi acaba?

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar herkese,

Geçen hafta 2013 e-HDI Confort bir araç aldım. Radyo üzerinde bluetooth yazıyor ancak, menüden bluetooth menüsüne giremiyorum, orayı atlıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır?
  • Bluetooth bağlı cihaz varsa aktif olur yoksa pasif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halil5 kullanıcısına yanıt
    Yeni cihaz tanımlamak için napmam gerekiyor peki? Çünkü dediğim gibi giremiyorum menüye.

• merhaba
    2012 model ds4 bir aracım var.
    tüm bakımları yapıldı ama triger kayısını ben hic değiştirmedim. arac 113 binde suan. triger takımını değiştirmelimiyim yoksa biraz daha idare eder mi ?
  • tufy T kullanıcısına yanıt
    Dizel ise 10 yıl veya 180000 km Türkiye şartlarında. Hangisi önce dolarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufy

merhaba
    2012 model ds4 bir aracım var.
    tüm bakımları yapıldı ama triger kayısını ben hic değiştirmedim. arac 113 binde suan. triger takımını değiştirmelimiyim yoksa biraz daha idare eder mi ?
    Seneye değiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aracım citroen c4 dizel otomatik bugün akşamüstü herzaman aldığım benzinciden yakıt aldım. 20 dakika sonra aracı park ettim. 5 saat sonra çalıştrıp 5 dakka gittikten sonra motor otodiyagnostik sistemi arıza ışığı yandı ve motor arızası motoru tamir ettirn uyarısı çıktı. Bu uyarı neden kaynaklanmış olabilir. Kendim çözebileceğim bikaç yöntem varmıdır. Yarın pazar heryer kapalı ne yapabilirim.

• oguzhan1310 O kullanıcısına yanıt
    Akü bitmiş olabilir.

• Aküyü daha birkaç ay önce aldım. Start stop ta çalışıyo hala. Aküde bi problem olduğunu sanmıyorum. Aldığım yakıytta problem olabilir mi

• Bostancı sanayide merkez oto ya getirdim aracı bilgisayara bağladılar. Arızanın enjektörden olduğunu söyledi. Komple enjektör sistemi yapıcaz 1500 tl civarı dedi. Ne yapmalıyım sizce

• Arkadaşlar selam. C4 bluehdi almayı düşünüyoruz. Araçların donanımları arasında uçuk farklar var mı? Bir de kronik sorun var mı araçta?

• lazloo kullanıcısına yanıt
    Bende C4 benzinli otomatik almak istiyorum.
  • oguzhan1310 O kullanıcısına yanıt
    Enjektör kalibrasyonu yaptırmanız gerekiyor. Değiştirmeye gerek yok. Böyle kullanmaya devam ederseniz şakırdama denen sesi yapar. Benim bildiğim başka zararı yok.

• aRiSe* kullanıcısına yanıt
    lazloo kullanıcısına yanıt
    dizel olmasını öneririm, 1.2 puretech benzinli motorda (diğer markaların küçük hacimli turbolu benzinli motorlarında olduğu gibi) piston arızaları yaşanıyor, daha eski vti, thp motorlar nasıldır bilmiyorum

• Çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.