Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: casper73 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı
26.744
Cevap
160
Favori
1.356.898
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Citroen >> Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1627 Mesaj
      30 Kasım 2018 18:59:40
      |
      |
      serghat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      78 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ozanyilmaz28

05 Aralık 2018 22:37:52
      Merhabalar arkadaşlar,

Ben de 3 gün önce 2013 model 1.6 e-Hdi Confort alarak aranıza katıldım :)

Bir kaç sorum olacaktı hepsini toptan sorayım diyorum.

1 - Araçta bluetooth bağlantısı var mı? Hala çözemedim
      2 - Yol bilgisayarı üst modellerdeki gibi tek ekranda bir çok detayı gösterecek şekilde ayarlanamıyor mu?
      3 - Araçta ufak tefek 1-2 göcük var, muhtemelen çektirmeyle düzelecek, bir de ön kapı gergisi değişmeli sanıyorum. Tavsiye edebileceğiniz Pendik taraflarında bi yer var mı bu işleri yapabilecek?
      4 - Bir de park sensörü taktırmayı düşünüyorum, bu konuda önerebileceğiz marka ve ya usta varsa o tavsiyelerinize de açığım :)

Teşekkürler

Developer
    • Yüzbaşı
      380 Mesaj
      06 Aralık 2018 11:22:16

Araç teyp inden menü ye girip Bluetooth u telefon ile eslestirmeyi deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ozanyilmaz28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      106 Mesaj
      06 Aralık 2018 13:00:55

kapı gergisi bendede sorunlu şu an güncel fiyatı 430 tl,onun yerine risk alıp würth marka sıvı gres yağı alıp sıktım ve şu an için 1 haftadır ses yok tabi bu geçici çözüm diye düşünüyorum

|
      |
      ozanyilmaz28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      78 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ozanyilmaz28

06 Aralık 2018 13:18:32

İşte sorun tam da bu :) menüde bluetoot u göremiyorum :) confort pakette yok sanırım. plus'ında var galiba. Menü görünümü de çirkin biraz, herşey büyük büyük farklı ekranlarda görünüyor.
      |
      |
      ellez78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Developer
    • Çavuş
      78 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ozanyilmaz28

06 Aralık 2018 13:21:58

hangisinden aldınız yağın, varsa linkini atabilir misiniz?
      |
      |
      resurgence kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Developer
    • Teğmen
      106 Mesaj
      07 Aralık 2018 17:38:25
      |
      |
      averageperson34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      988 Mesaj
      07 Aralık 2018 22:03:07
      Merhaba arkadaşlar

Kısmetse ds4 almayı planlıyorum,kadjar alacaktım vazgeçtim

Malum sitede ilanlar var,yeni kasa eat6 ki olanlar 100 civarı,eski kasa mcp olanlar 80 kusur civarı.yeni kasa tabiki daha güzel ama hangisini tavsiye edersiniz?

Yeni kasayı almaya zorlayım mi kendimi?

Kararsız kaldım

Punto Evo 1.4 Mylife S&S Dualogic 2011
    • Yarbay
      11302 Mesaj
      07 Aralık 2018 22:32:10
      quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

Merhaba arkadaşlar

Kısmetse ds4 almayı planlıyorum,kadjar alacaktım vazgeçtim

Malum sitede ilanlar var,yeni kasa eat6 ki olanlar 100 civarı,eski kasa mcp olanlar 80 kusur civarı.yeni kasa tabiki daha güzel ama hangisini tavsiye edersiniz?

Yeni kasayı almaya zorlayım mi kendimi?

Kararsız kaldım
      makyajlı ile makyajsız arasında motor farkı yok, önce makyaj oldu, e-hdi ile geliyordu, bluehdi gelince ikisi de satıştaydı, son kalanlar bluehdi oldu tabi

arkadaşıma aldık makyajlı 2015 e-hdi exclusive

Acer AS5740G-434G50Bi
      CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
      Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
    • Yarbay
      4645 Mesaj
      07 Aralık 2018 22:42:36

Merhaba, bende bir konuda bilgi rica etsem sizden 45.000 TL bütçe ile araç bakıyorum açıkçası 2015 makyaj öncesi manuel c4 özellikle comfort ve plus paketliler çok hoşuma gitti ama esp hepsinde varmı ? tam bir donanım listesi yada katalog broşür bulamadım internetten hep güncel kasa için var. Araç tavsiyelerindede çok fazla c4 adını görmüyorum ama kronik bir sorunu varmı ? teşekkürler
      |
      |
      Arif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire AMD R9 380X Nitro 4 Gb \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb DDR3 1600 MHz \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Philips 19" Led \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
    • Yarbay
      11302 Mesaj
      07 Aralık 2018 22:57:55

Manuel ve/veya benzinlileri hakkında bilgim yok malesef ama kronik sorunu yok. Benim aracımda periyodik bakım dışında sadece hava debimetresi değişti. 2013 model c segment orta donanım araçta otomatik park freni esp 6 hava yastığı var daha ne olsun... Şirket aracım 2018 focus ta 4 hava yastığı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      xmxksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      988 Mesaj
      07 Aralık 2018 23:31:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Arif

makyajlı ile makyajsız arasında motor farkı yok, önce makyaj oldu, e-hdi ile geliyordu, bluehdi gelince ikisi de satıştaydı, son kalanlar bluehdi oldu tabi

arkadaşıma aldık makyajlı 2015 e-hdi exclusive

Alıntıları Göster
      Anladım hocam,peki mcp şanzımanlı bi ds4 almaya kalksam,ilk neyine dikkat etmem lazım,kronik bi sorunu varmidir?

|
      |

Punto Evo 1.4 Mylife S&S Dualogic 2011
    • Yüzbaşı
      380 Mesaj
      09 Aralık 2018 12:57:02

ESP ve yokuş kalkış desteği comfort plus ta var comfort ta yok ( önceki aracım 2013 comfort idi şu anki 2011 plus) en azından 2013 e kadar
      Bu arada ilk sayfada olması lazim donanım listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellez78 -- 9 Aralık 2018; 13:1:0 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      09 Aralık 2018 12:59:38

Şu anki aracım plus ama önceki aracım comfort idi 2013 Bluetooth vardı araç comfort eminsiniz dimi olması lazim

|
      |
      averageperson34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4645 Mesaj
      09 Aralık 2018 16:12:20

Cevaplarınız için çok teşekkürler, ben aracı cidden beğendim e-hdi motor oldukça tasaffurlu gözüküyor ama mcp yada manuel konusunda kararsızım.

Yalnız 2015 öncesi modeller için donanım listesi, pdf yada katalog hiç bir yerde bualamadım :( bildiğiniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim tekrar teşekkürler
      |
      |
      Bahsedilenler: Arif , ellez78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire AMD R9 380X Nitro 4 Gb \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb DDR3 1600 MHz \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Philips 19" Led \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
    • Yarbay
      34462 Mesaj
      09 Aralık 2018 20:15:52

2013-2015

|
      |

• Çavuş
      78 Mesaj
      10 Aralık 2018 12:07:28
      Merhaba ,

2012 model comfort plus dizel otomatik 70bin km de aracı 59.500 tl ye aldık. aranıza katıldım.kullandıkça yorumlarımı yazacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      10 Aralık 2018 15:15:13

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

|
      |
      Okandem1986 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      686 Mesaj

2013 öncesi modeller için benzer bir görsel yok mu? Örneğin 2011-12 model Confort donanımda Bluetooth var mı, jantlar 15” mi 16” mı, aynalar katlanır mı, yağmur sensörü vs. var mı? Sahibinden.com’daki donanım listesi tam bir bilgi karmaşası. Olmayan şeyleri var diye işaretliyor. Tek tek sormaktan gına geldi artık her ilan sahibine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Master_Evil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      436 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: emreDZ

2013 öncesi modeller için benzer bir görsel yok mu? Örneğin 2011-12 model Confort donanımda Bluetooth var mı, jantlar 15” mi 16” mı, aynalar katlanır mı, yağmur sensörü vs. var mı? Sahibinden.com’daki donanım listesi tam bir bilgi karmaşası. Olmayan şeyleri var diye işaretliyor. Tek tek sormaktan gına geldi artık her ilan sahibine.
      11-12 confort donanımlarda bluetooth yok, jantlar 16", aynalar katlanmıyor, yağmur ve far sensörü, esp yok. Bu dediklerim manual için geçerli.

Birde aynı dönem confort donanım olup mcp olanlarda var çok az miktarda. Birde bu dönem için tekno paketli olanlar var. Yani confort+tekno paket bunlarda bluetooth, park sensörü gibi ekstralar var. Paketlerde yıla göre donanımlarda farklılıklar var hep, o nedenle satın alma aşamasında kafa karışıklığı hat safhada, ilan sahiplerine sormaktan ya da görmekten başka çare bırakmıyorlar.
      |
      |

AF-S/Nikkor 18-55mm/1:3.5-5.6G/VR|Nikon AF-S DX VR Zoom-Nikkor 55-200mm f/4-5.6G IF-ED|Nikon AF-S 50mm f/1.8G|B W 52mm UV Filtre Kenko 58mm UV Filtre|Kata DR-467I-BR Digital Rucksack Red|Lowepro passport sling II
      Huawei Ascend Mate 7 Gold / HTC One X
      Citroen C4 II 1.6 Hdi Comfort

Hızlı Cevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
millenicom;internet;servis
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.