Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.896
Cevap
178
Favori
1.738.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bursada power garage var. 5 ~ 6 yıldır tanırım arkadaşları. Sadece soketleri taktılar. Bende izledim montaj esnasında. Mesela önceden iç aydınlatmanın süresi ayarlamıyordu şimdi ayarlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şeyi bende merak ediyorum, arka camları nasıl otomatik yapabiliriz? Neler gerekli, bursada meşhur kilitci var ona sordum zor dediği için araştırmadım. Bilgiyi merakla bekliyorum.

• Manatdown M kullanıcısına yanıt
    Ben 1 ay önce 63000 tlye beyaz C4 1.2 EAT Confort Tekno Plus aldım. Sizin aldığınız fiyatla aynı. Daha düşük rakama bulmanız neredeyse imkansız. Araçtan çok memnunum. Benzinli performansı dizelden daha iyi ve bence 12.000 TL fark vermeye değmez. Yılda 25000 km ve üstü yapıyorsanız o ayrı tabi.
    Bu rakamlara bu donanım ve konforda ve bu otomatik viteste C sınıfı araba yok. Hiç düşünmeyin derim.

• ismail RXT 2.0 kullanıcısına yanıt
    Hocam belki navimex ayarlarından açılan bir şeydir baktınız mı? Servis ne dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail RXT 2.0

Aynı şeyi bende merak ediyorum, arka camları nasıl otomatik yapabiliriz? Neler gerekli, bursada meşhur kilitci var ona sordum zor dediği için araştırmadım. Bilgiyi merakla bekliyorum.

Pahalıya patlar ve gereksiz olur bence.

Sizin araç Attraction geçiyor değil mi ?

• Hocam ilk giriş sayfasına donanımları vs yazabilir misiniz ?

• Siz hazirlayin editleyeyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Siz hazirlayin editleyeyim :)

Tamam hocam birkaç güne hazırlarım ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

Hocam belki navimex ayarlarından açılan bir şeydir baktınız mı? Servis ne dedi

Tüm ayarlarına baktım. Araç ile ilgili 2 ayar menüsü var. Birisi bva lar için hız hafızası diğeri de normal ayarlar. derece, km filan... Servise gidemedim. muhtemelen bize taktırmadığınız için diye cümleye başlarlar gibi geliyor bana... Fırsatını bulursam gidip soracağım.
    Yok servis derken taktırdığınız yer demek istedim. Servis ilgilenmez anlamazlarda. Siz aldığınız yere danışın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Citroen

quote:

Aynı şeyi bende merak ediyorum, arka camları nasıl otomatik yapabiliriz? Neler gerekli, bursada meşhur kilitci var ona sordum zor dediği için araştırmadım. Bilgiyi merakla bekliyorum.

Evet Easy Attraction diye geçiyor... Aslında elektrik tesisatı geliyor kapılara kadar. Sadece Arka camlar için 2 düğme ön için dörtlü düğme lazım. Ancak bunu bir araya getirmek zor gibi. Cam motorlarını buldum 75 ten 2 tane. Cam düğmelerini bulamadım arkalar için. Ön sol dörtlü grup çıkmacılarda mevcut. Ama bunları birleştirecek ustayı bulamadım. Değerli bilgilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail RXT 2.0 -- 31 Mayıs 2016; 23:31:55 >

• quote:

quote:

quote:

Evet Easy Attraction diye geçiyor... Aslında elektrik tesisatı geliyor kapılara kadar. Sadece Arka camlar için 2 düğme ön için dörtlü düğme lazım. Ancak bunu bir araya getirmek zor gibi. Cam motorlarını buldum 75 ten 2 tane. Cam düğmelerini bulamadım arkalar için. Ön sol dörtlü grup çıkmacılarda mevcut. Ama bunları birleştirecek ustayı bulamadım. Değerli bilgilerinizi bekliyorum.

Hocam nacizane tavsiyem hiç uğraşmamanız olacaktır. En son arka camları ne zaman açtım hatırlamıyorum bile. :) Eğer çok yaramaz bir çocuğunuz varsa ve bu durum tehlike yaratabilir diyorsanız (ki çok zor bir durum) bilemem ama onun dışında bence hiç gerek yok

bu tür parçalar ebay.com da mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Attractionda bence süs olarak dış cam çitası ve sis farı daha mantıklı.

Hatta sisleri sadece yuvada durup,şık bir görüntü oluşturması içinde alabilirsiniz.

Sonra kol dayama yoksa kesinlikle kol dayama.

En son olarak ve bence en önemlisi otm. katlanır ayna

• Aramızda PureTech yahut VTİ kullanıcısı arkadaşlar araçlarında kaput halısı bulup bulunmadığını söylerlerse sevinirim.

Çünkü Dizellerde var ve kaput halısının yalıtımı en az %15-20 arttırdığını düşünüyorum.

Tabii Torsiyon sesi var ama nedense beni hiç rahatsız etmiyor;

Patlak şanzımanlar

Enisyoncu firmalar

Davlumbazı olmayan

arabalar varken .

• Selamlar, 2011 C4 e-hdi exclusive almayı düşünüyorum. Orjinal navigasyon sistemi var üzerinde. Buna geri görüş kamerası takılabiliyor mu?

Bir de, 2011 ile 2012 arasında teknik veya donanım olarak fark var mı acaba? Tecrübeli arkadaşların görüşlerini ve önerilerini paylaşırsa sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Attractionda bence süs olarak dış cam çitası ve sis farı daha mantıklı.

Hatta sisleri sadece yuvada durup,şık bir görüntü oluşturması içinde alabilirsiniz.

Sonra kol dayama yoksa kesinlikle kol dayama.

En son olarak ve bence en önemlisi otm. katlanır ayna

Dediklerinizde haklısınız aslında, ben sis sordum serviste adamlar 800 çekti :( kol dayama işini hiç sorma orjinal bulamadım uygun bir şey buldum sandım ancak onuda hanım beğenmedi :( eli kısa kalıyormuş filan söktüm mecburen. Ben 1.4 vti yim bende kaput halısı yok. gerçi motor çok bağırmıyor ama olsaydı fena olmazdı hani :) Ben kamera taktırdıktan sonra limitimi doldurdum bu sene artık seneye kısmetse sis ve diğer olaylar... Birde LPG olayı var halen düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: entigin

Ben 1 ay önce 63000 tlye beyaz C4 1.2 EAT Confort Tekno Plus aldım. Sizin aldığınız fiyatla aynı. Daha düşük rakama bulmanız neredeyse imkansız. Araçtan çok memnunum. Benzinli performansı dizelden daha iyi ve bence 12.000 TL fark vermeye değmez. Yılda 25000 km ve üstü yapıyorsanız o ayrı tabi.
    Bu rakamlara bu donanım ve konforda ve bu otomatik viteste C sınıfı araba yok. Hiç düşünmeyin derim.

Ben de bu aracı ciddi olarak düşünüyorum. Yakıt tüketiminiz nasıl? Fabrika verilerini yakalayabiliyor musunuz?
  • Selamlar,

Aracımın 2.yılı dolmak üzere. Kasko tekliflerini merak ediyorum, bu sıralar teklif alan var mıdır? Nereleri önerirsiniz.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeros8

Selamlar, 2011 C4 e-hdi exclusive almayı düşünüyorum. Orjinal navigasyon sistemi var üzerinde. Buna geri görüş kamerası takılabiliyor mu?

Bir de, 2011 ile 2012 arasında teknik veya donanım olarak fark var mı acaba? Tecrübeli arkadaşların görüşlerini ve önerilerini paylaşırsa sevinirim.

orjınal naviye kamera takılmıyo, 2011ve 2012nin ilk yarısında gelen araçlarda frenden ayağını kaldırınca kendi hareket etme olayı yok. Bunun dışında fark yok diye hatırlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.