Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.896
Cevap
178
Favori
1.738.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence 92hp olduğu için makul yakıyor. 112hp olsa bi miktar daha yüksek yakabilir. 6 ilerinin avantaji bence 120 km hızdan sonra ortaya cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız bundan önce 92'lik 5 ileri m/t kullanıyordum 112'lik 6 ileri a/t yaklaşık 0,5 daha fazla yakıyor. Bunun sebebi de aracı daha performanslı kullanma sanırım. 92'lik olanı zaten oldukça güçlüydü 112'lik bayır tepe Allah ne verdiyse kaptırıyor bu da 100 km'de 2 lira olarak cepten çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganjaman -- 25 Mayıs 2016; 9:39:57 >
  • setunax S kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Pandizotu bulunduğunuz yerden ya da internetten çıkmacılara sormak en iyisi bence.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-citroen-c-4-pandizot-272567885/detay şuraya bir sorun isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganjaman -- 25 Mayıs 2016; 9:47:04 >
  • Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum... Normalde yerine koydukları dabiş goruyor taş gibi ama beb arabanın orjinal hali ney ise öyle kullanmak isterim... Gerekirse çıkma ya da imştasyon olsun... Hemen bakıyorum linke...

• quote:

Orijinalden alıntı: setunax

Arkadaşlar merhabalar... Bugün ben de 2011 model C4 1.4 VTI Attraction satın alarak aranıza katıldım... Merak ettiğim birkaç şey var. Benim aracın arka bagaj pandizotu orjinal değil... Yani bir bagaj ustasına kontraplaktan duzgunce kesilip deri kaplanarak bir pandizot ayarlanmış ama ben orjinali gibi goruntusu olsun istiyorum... Daha önceden böyle bir şeyle karşılaşan yardımcı olabilecek arkadaşım var mı...

C4 sevdalısı yurttaşlar arasına hoşgeldiniz :)

Pert C4 ten uygun fiyata düşürülebilir.

• Bulunduğum şehirdeki çıkmacılara gittim ama bulamadım... Şu anda bi yerlerden ayarlanmış olan o deri kaplı parça ile idare edeceğiz bakalım...

• Bu arada şu anda 1.4vti benzinde kullananlar yakıt konusunda memnunlar mı... Ben 3 kez test ettim şehir dışı 177km 50₺ lik yakıt... Önceki aracım tupluydu... Benzinde ilk defa kullanıyorum araç... Bunu alırken tup taktırmayı dusunmuyordum ama uzun yolda bile böyle ise galiba ben de taktıracağım... Tup taktıran ve memnun olan varsa da bilgi verebilirler ise memnun olurum

• setunax S kullanıcısına yanıt
    hangi şehirdesin?
  • Diyarbakır da bulunuyorum...

• quote:

Diyarbakır da bulunuyorum...

Bende 1.6 VTİ var hocam.

Uzun yolda sallamassan 5-6 L sallayınca 4,5 altına bile iniyor.

Araca uzun km ve süre binecekseniz taktırın ama kısa süre 1-3 Yıl binecekseniz gerek yok

• DS4 sahibi yok diye adı değiştirmiş Senceru usta.

Gerçi var , sadece biz göremiyoruz.

• Merhaba arkadaşlar,
    C4'ümü satmaya karar verdim. Fiyat konusunda fikirlerinizi yazar mısınız?
    Aracım 2012 model exclusive, cam tavan, 57000 km de. Navigasyon yok. İlave olarak kaput koruma filmi var.
    Hasar kaydı yok. Garaja girerken birkaç yerini sürttüm. Birde sağ ön çamurluğu köpek ısırdı. Çizildi orası da.
    Orjinalliği bozulmasın diye hiçbirini yaptırmadım.
    50.000 TL de yazan olmuş 63.500 TL de. Kafam çok karışık. Kaça satayım ne dersiniz?
  • quote:

Bu arada şu anda 1.4vti benzinde kullananlar yakıt konusunda memnunlar mı... Ben 3 kez test ettim şehir dışı 177km 50₺ lik yakıt... Önceki aracım tupluydu... Benzinde ilk defa kullanıyorum araç... Bunu alırken tup taktırmayı dusunmuyordum ama uzun yolda bile böyle ise galiba ben de taktıracağım... Tup taktıran ve memnun olan varsa da bilgi verebilirler ise memnun olurum

Yakıt konusunda belki size fikir verebilir, benim aracım 1.6 vti 120 hp... Hız olarak ta merzifondan otoban girişine kadar 70-110 bandında gittim, otobana girdikten sonra 110'a sabitledim İzmit'e kadar aynı hızda devam ettim. (bir kez mola verdim otobanda)

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

• exca E kullanıcısına yanıt
    Bence satış fiyatı 56-57 civarı makul olur diye düşünüyorum. Pazarlık payı olarak üzerine ne kadar fazladan yazarsınız bilemem. Eğer acilse 500-1000 değilse 2.000 daha ekleyip koyun derim. Pazarlık payı önemli çünkü kimse pazarlık yapmadan araç almak istemiyor. Misal siz direk 55 pazarlıksız deseniz bile birileri arayıp fiyattan 2 bin daha kırmaya çalışacak
  • ganjaman kullanıcısına yanıt
    Acelem yok açıkçası. Kusurlu yerlerin kaça yapılacağını bulup ona göre fiyat indireyim diyorum. 61 le açıcam ilanı. Teşekkürler mesaj için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayday

Mayday

Destek lazım :))

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117150002

• 5.5 bence süper değer... Ben 110ve üzeri hızlarda kat ettim mesafeyi neredeyse 70kmsini 130a sabitledim de gittim... Ama senin değer on numaraymış kardeşim... Ben 2 bilemedin 3sene kullanacağım aracımı... Senede tahmini 8-9bin yaparım... Bunun da 4bini falan uzun yol olur... Galiba lpg taktırmaya gerek yok gibi okuduğum yorumlardan da bunu anlıyorum artık

• Gerekli bilgilendirme yapıldı. Artık tercih kendinin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exca

Acelem yok açıkçası. Kusurlu yerlerin kaça yapılacağını bulup ona göre fiyat indireyim diyorum. 61 le açıcam ilanı. Teşekkürler mesaj için.

lütfen aracınıza fiyat belirlerken aldığınız rakamdan düşerek değil, sıfır fiyatına bakarak fiyat belirleyiniz. Km- değişen-boya vs. durumuna göre!
    aynı aracı kullanıyoruz bende + olarak metalik renk ve kör nokta var, km 58000.

sıfırı (MCPLİ)84.000 (EAT6LI) 95000 liste fiyatı olan aracı 61e bırakmam şahsen!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exca

Merhaba arkadaşlar,
    C4'ümü satmaya karar verdim. Fiyat konusunda fikirlerinizi yazar mısınız?
    Aracım 2012 model exclusive, cam tavan, 57000 km de. Navigasyon yok. İlave olarak kaput koruma filmi var.
    Hasar kaydı yok. Garaja girerken birkaç yerini sürttüm. Birde sağ ön çamurluğu köpek ısırdı. Çizildi orası da.
    Orjinalliği bozulmasın diye hiçbirini yaptırmadım.
    50.000 TL de yazan olmuş 63.500 TL de. Kafam çok karışık. Kaça satayım ne dersiniz?

Selamlar kardeşim, fikir vermesi açısından yazmak istedim.Şubat ayında 57.000 kmdeki mcpli com.plus aracımı 50 bine sattım.52 den aşağı vermem diyordum ama çok güzel bir ev buldum kaçıramazdım.
  • 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.