Şimdi Ara

CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

Bu Konudaki Kullanıcılar: absfr , mask6060
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (7 Mobil) - 8 Masaüstü9 Mobil1 Android
5 sn
13.861
Cevap
234
Favori
951.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 674
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 36
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 234
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • NEXUS_07 (1091 mesaj) HakanGurol (910 mesaj) CengoCenk (900 mesaj) Mitokondri Kristası (377 mesaj) sokcuuuuu (294 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5679 mesaj) Mobil (5423 mesaj) Mini (337 mesaj) Uygulama (2232 mesaj) (190 mesaj) (336 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #48
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Citroen >> CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR
Giriş
    154 Mesaj

bu ses bende de var 5 ve 7 de motor sesinde degisim oluyor. daha homurtulu bir sesi oluyor hatta daha hos bir ses cikariyor performanli arac sesi gibi :)

|
    |
    suicide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

yaptım bu işlemi ama günlerdir aktivasyon aşamasında bekliyor. üye bilgilerini, adresi vs avrupa mı vermek gerekiyor acaba?

araçtaki sim kartından dolayı bağlantı yapamıyordum önceki sayfalarda @DeLLyCeM 'in anlattığı yöntemle o sorunu hallettim, aktivasyon kaldı.

|
    |
    selomundo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

Biraz da ondan acele ettim, 3 vakte kalmadan lastik fiyatlarında da güncelleme gelir.

|
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

Sport modu denediniz mi? Eco mod biraz daha hantal sport mod daha seri geçiş yapar

|
    |
    fatih19812014 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1920 Mesaj
    Bir-kac hafta önce akaryakıt kademeli olarak 3 tl artırılacak diye okumuştum, son 10 gün-de neredeyse 1 tl ye yakın arttı.

Bir dönem fransa ile basa baş gidiyordu, şimdi fransa da 1.5 euro, inşallah o seviyelere gelmez.
  • Yarbay
    7828 Mesaj

benzindeki otv yeni sifirlandi, bundan sonra gelecek olan zamlarda benzin yine one geçecektir. benzin yerinde kalip dizel artamaz. ikisi de uçacak, birinin digerinden geri kalacağını düşünmek hayalcilik.

|
    |
    HakanGurol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

Sport modu denediniz mi? Eco mod biraz daha hantal sport mod daha seri geçiş yapar

Sport mod kulakciklarla iyi fakat drive modunda yuksek devirde vites degistirdigi icin sehir ici bana gore degil.

Peki tork konvertorunun kac km hizda kitledigi hakkinda bilginiz varsa paylasirssniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih19812014 -- 16 Ekim 2021; 11:17:18 >
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

O konu hakkında bilgim yok

|
    |
  • Teğmen
    142 Mesaj

Buda bugun cektigim
  • Çavuş
    42 Mesaj
    selamlar herkese uzun zamandir girememistim foruma sizede bir davet bırakalım.
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

C5 aircross satışlarında artış olunca önce yağ muhabbeti ardından bu çok manidar olmuş

|
    |
    citroenmagduru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    MG-MB

Ne kadar artmış ki satışlar?
    |
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

Rakamsal bilmiyorum ama facebook grubunda hemen hemen hergun araniza yeni katildim postu düşüyor. Kasım da sayısal veriler ortaya çıkar

|
    |
    Car Lover kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj

Manidar olmus derken resmi ben yukledim mesela. kasitlimi yapildigini dusunuyorsunuz.

Yani biz diger markalarin trolleriyiz gelip burada c5 a yimi kotuluyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih19812014 -- 17 Ekim 2021; 11:56:3 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

Yanlış anlaşılmasın kesinlikle genelleme yapmıyorum ama oluşumun içerisinde oluşumun yönlendirilmesi hakkında şüphelerim var, belki yanlış düşünüyorum.

Bir keresinde madem hem peugeot ta hem de opel de bu sorun var, o zaman oradaki arkadaşlar da mağdur olmasın psa mağdurları olarak donusturulsun ve geniş çaplı bir oluşum olsun diye fikir beyan ettim, yorum bile yapılmadan konu hemen kapatıldı. Geniş çaplı bir oluşum ile tüm çatı markalara karşı hareket edilse daha kolay sonuca gidilmez mi? Mahkeme kararı her üç markayı hatta diğer markaları bile bağlamayacak mi?

Daha önce de yazdım aynı özellikler de hatta aynı sorunları yaşayan 3008 in de 100 bin tl fazlaya satılması için birşeylerin yapılması lazım.

|
    |
  • Binbaşı
    1859 Mesaj

Bazı şeyleri gereğinden fazla büyütüyoruz sanki 😐

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 17 Ekim 2021; 12:26:34 >
    |
    |
  • Yarbay
    7828 Mesaj

bu isin arkasında Peugeot tr bile olabilir, ayni grupta da olsalar sonucta rekabet halindeler ve normal sartlarda c5ac karsisinda 3008 in hicbir sansi yok. arac ozelinde c5ac ye, yakit olarak bakinca da dizel e karsi enteresan bir karalama kampanyasi donuyor sanal alemde. gercekten magdur olanlarin can acisiyla olaylarin farkında olamamasida normal.

|
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

Ben de açık açık peugoet u dile getiriyorum. Psa grubu kullanıcıların markalar arası gecişi kolaydır. Cihanair diye arkadaş vardı, hatırlarsanız söylentilerden sıkıldı, bunu sattı 3008 aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanGurol -- 17 Ekim 2021; 13:9:33 >
    |
    |
  • Yarbay
    7828 Mesaj

daha fazla parayi daha boş arabaya veremem valla. otoyol surus asistani isini de halledince evladiyelik oldu benim icin 😃

|
    |
  • Binbaşı
    1920 Mesaj

Senden bir ege turnesi bekliyoruz  

|
    |
Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,254
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.