Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (656. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.322
Cevap
379
Favori
1.520.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benimkindede serit takip var otoyol surus destekli. dedigin gibi bu sistemle ilgili bir tutarsizlikdan dolayi olabilir. aylardir bana olmadi onuda soyliyim. ilk calistirmada yapiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim sistem guncellemesi hala 2019 ve my citroen uygilamasinda guncelleme gozukmuyor. 2021 de guncelleme geldigini duymustum. aracim 2020 avrupa navigasyonlu paket. tomtom u aktive ettim 3 yilligina gecen gun.
    YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

• fatih19812014 F kullanıcısına yanıt

dizel 25k km deki aracim.

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

• suicide kullanıcısına yanıt
    Sizin yorumunuz nedir.ben o bolgede hafif bir kararma gordum sol tarafta sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih19812014 -- 15 Ekim 2021; 21:42:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

bende bir sorun yok, olursada garanti var esek gibi tamir edecekler. o kararma conta, elimle dokundun islaklik vs yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 15 Ekim 2021; 21:42:44 >
    Mesele tamir etmeleri degil ki.mesele iyi bir servis olmamasi.ben bu durumu servise gostermeye gittigimde opel aracini baska bir konuda 6 defa getirmis ama cozum bulamamis bir musterinin anahtari firlatip ustayla kavga edecek hale geldiklerini gordum.en son usta benmi urettim bilmem ne yaptigimin arabasini diyordu.bu arabayi servise sokturup eskisinde daha kotu almakta var git gel de nereye kadar

butun servisleri denediniz herhalde 😃 alti ustu bir ust kapak contasi degisecek bu sorunu yasayan araçlarda, bunu kafaya takamam daha onemli islerim var.

Kafaya takma konusunda Tamamen haklisiniz bende 2 yil garantisi var daha diyip isimize bakiyoruz.

Ayrica servis konusunda gorunen koy kilavuz istemez.gecen baska bi ilij baska bir servisinde direksiyon etrafindan gelen trim sesini tamir edecez diye ekran tablete zarar verdiklerini okumustum.

Bariz sekilde bir sizinti, eksiltme vs. yoksa motoru elletmeye bile değmez. Sonuçta mekanik bir alet, ne yuklerle calisiyor illaki terleyecek vs. yagi eksilmedigi surece umursamam da açıkçası. Butun servisler kalitesiz, kimse malinin arkasında durmuyor. Sorun yasarsam mahkeme orda, verir beklerim. illa ki bi sekilde hakkimi alirim 🙂

zarar verirse değiştirir ekrani da 🤣 can değil ya çıkarır yenisini takarsın, ben ne düşünecem servis düşünsün onu 🙂

Bende tamamen sizin gibi dusundugumden goturmuyorum.yag eksiltip buyumedigi surece sorun degil.en basitinden sanziman adaptasyon guncelleme vites gecisi icin yeterli bilgiye ulasamadigimdan ustan basina ne sorduysam.her soruma bunlarda boyle yapacak bisey yok demesinin ardindan cikip gittim zaten🙂

Hangi şehir? ben istanbulda yaptirmistim ilk bakimi baya bilgiliydiler, memnun kalmistim acikcasi genel olarak.

• Simdilik sehir vermeyim ama karadenizde onu soyleyim.sonucta motordaki vidalar belirlenmis belli bir tork ve kuvvetle yani bilimle takilirken ali ustanin guclu kuvvetli kollarina birakmakta istemem servis bana yeterli gelmediyse.

Ayrica ilk bakimda bu araclar 0-40 yag kullanmasina ragmen fatura paylasanlarin resimlerinde 5-30 yag kullanildigini goruyorum daha nolsun

Burası neresi?

• Lassa competus winter 2+ sipariş ettim. Taktirdiktan sonra yorumu paylaşırım.
    2015 yılında astrama lassa takmıştım, 6 sene oldu çok memnunum lastikten gerce kış öncesi onu da değiştireceğim artık. Bu yüzden bu araçta da lassa denemek istedim. Birazda fiyat da etkili oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanGurol -- 15 Ekim 2021; 22:15:7 >

buyuk sehirlere gitmekte fayda var, sifir aldigim skoda aracimda devirdaim pompasini değiştirdi servis Ankara'da, herhangi bir sorun yasamadim 5 senedir. hala daha kullanıyorum.

• HakanGurol H kullanıcısına yanıt

ust kapakla motor blogunun birlesim yeri, on tarafi. kece gibi olan kapagin(?) altinda.

• HakanGurol H kullanıcısına yanıt

etiket degerleri buysa eh iste gibi duruyoe.

Etiket değerine bakmamıştım YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR , kış lastigi için yağmurlu havada tutunması zayıf geldi.

• 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.