Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mercury79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.245
Cevap
374
Favori
1.511.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Faizler düşerse dolar euro ne olur? Onu hiç düşündünüz mü? Hem faizlerin hem kurun düşmesi, ihracatı ithalatına göre çok az olan ülkeler için hayaldir.

• Yazin bizim aracin 2. El piyasasinda asiri bir yukselme beklemiyorum.Doviz artti faizlerinde politasini zamanla gorucez ama yazin benim araca 430 440 k bandi teklif gelirse satarim. Sahsi gorusum o fiyat teklifi alamam ve aracimdanda memnunum 20000 kmleri gorelim nasip kismet f/p baska araclara bakarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • milagrofzb M kullanıcısına yanıt
    O Arabaya 430-440 bin ancak tek boynuzlu at teklif eder.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CengoCenk kullanıcısına yanıt

Sıfır araçlar için faiz kampanyaları yapıldı satış rekorları kırıldı. İsterse euro 15 olsun bizim millet faiz oranına bakar koşar alır merak etmeyin...(faiz politikasından bahsetmediğimi galiba anlamamışsınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokcuuuuu -- 11 Mayıs 2021; 15:19:41 >
  • sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım, markalar piyasa koşullarının dışında bir faiz mi veriyor? Su anda faizler 1.5 civarındayken markalar. 0.5 den verince sanki aradaki farki aracin fiyatina eklemiyor mu sanıyorsunuz? Arac kredilerinde de onemli olan, mb faiz oranları ile doviz kuru arasında (ulkemiz icin) doğrudan iliski vardir. Siz tüketici olarak markaların kredi kampanyalarına bel baglarsaniz yari yolda kalırsınız. Arabanin turkiyeye euro cinsinden giris fiyati bellidir. Bunun altına zaten hicbir sekilde satamaz. Zarar edecek halleri yok sonucta koskoca firmanın. 2019 yılında bu araba (shine) 245 liste fiyatinda iken insanlar "sakin almayin gereksiz pahali bu araba cok daha ucuzlayacak" demisti bu ortamlarda. O zamandan beri bu arac dahil hicbirsey ucuzlamadi. Düzeltiyorum; insan hayatı baya ucuzladı. O yuzden onumuzdeki donemde bu araçların fiyatlarının düşmesini beklemek bence hayal. Umarim yanılırım. Ancak eldeki veriyle olanaksiz goruyorum. Aldin aldin dönemindeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengoCenk -- 11 Mayıs 2021; 21:38:41 >
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    3 ay sonra bu mesajı tekrar bakalım.
  • rcpdrnc kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hatırlatın 👍🏿

• CengoCenk kullanıcısına yanıt

Araç fiyatı asla düşmez zaten piyasanın hareketlenmesi için sıfırda faiz kampanyaları yaptılar tuttu şimdi 2. el için geçerli olacak...kim kime beyi ekliyor beyi çıkarıyor insan hayatı mı ucuzluyor yoksa başka bişey mi bunları islami ölçüde değerlendirseydik zaten bu duruma dilmezdik. Faizi hayatınızdan çıkarın diyor Allah(c.c) ısrar ediyorsak kapitalizm canım piyasa böyle cnm diyorsak bunun ceremesini sadece inanlar için ahirette çekeceğiz diye düşünüyoruz ama henüz dünyadayken insanlık olarak çekiyoruz ama ne kadar farkındayız. Allah hepimize merhamet etsin...Amin.

• Öncelikle iyi bayramlar. Bakım zamanı geliyor.

Benzinli için motul, castrol, liquimolly tarzında kaliteli yağ tavsiye edebilecek var mı? Servis, benim aldığım yağı bakım sırasında kullanmayla ilgili problem çıkartır mı?

• Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan yağ getiremiyorsunuz, kabul etmiyorlar.

• Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt

Iyi bayramlar herkese. Bazi servisler sizin getireceginiz yagi kabul etmiyor. Eger istanbulda varsa oyle bir servis bende oraya gotureyim. Cunku hepsinde varil yag var sifir kutu acarim diyene hic rastlamadim. Psa grubu motul kullaniyor

• Benim aracin tescili 11 mayis ama garanti baslangici 30 nisanmis bugun fark ettim. Sanirim faturasi o zaman kesildi. İlk bakimina 11 mayista girecekti kapanmadan oturu gidemedim. Garantiyle alakali bir problem cikarmazlar umarim.
  • trexin T kullanıcısına yanıt

Değişmedi ise 1 ay esneklik okuyor, 30 nisan dan beri de zaten kapanma var, sorun yapmazlar. Ama siz pazartesi için hem randevu alın, hem de durumu anlatın.

• arkadaşlar bir şeyi anlamadım ben;

nisan başında araca kapora attım, bu hafta gelecekti.

shine bold 2021 model dizel aldım.

broşürde vs. standard olarak ısıtmalı ve elektrikli koltuklar olduğu yazıyordu. şmdi facebook gruplarında millet "2021lerde yok" falan demişler.

yarın sabahtan satış görevlisini arayıp soracağım ama içime kurt düştü artık bir defa. inanılmaz sinir oldum.

shine bold 2021lerin hepsi "ısıtmalı ve elektirkli koltuk" olarak gelmiyor mu? kimisi kör nokta uyarı sistemi bile yok demiş. neler oluyor ben en dolu paketi aldığımı düşünürken?

• calimdor C kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, plaza da gördüğüm de ısıtmalı elektrikli koltuk yoktu. Yıllara göre donanım farkı oluşabiliyor. Tiguan da bu yıl çıkardığı araçları 2020 ye göre daha düşük donanım ile çıkardı. Siz gene de konuşun sistemden aracın özelliklerine bakıp söylerler.

Kaça aldınız?

2020 ve 2021 Benzinli shinelerde yoktu (shine bold pakette vardı). Sizin aracınız dizel ve en dolu paket olanı. Eminim Koltuk ısıtma ve elektronik Koltuk vardır, içiniz rahat olsun. Ayrıca benzinli üretimi tr için kalktığı için sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 17 Mayıs 2021; 8:59:20 >
    Kör nokta var ama, direksiyona müdahale eden sistem yok 2021 modellerde. Neden kaldırmışlar aklım almıyor, aynısını Peugeot 3008 ve 5008 içinde yapmışlar.

• Son zamanlarda bakım yaptıran oldu mu? 15000 km bakımı için dizel araca ne kadar fiyat istediler acaba?

• Bende aracı alma kararı verirken ellerinde 11 tane Shine vardı sadece 1 tanesinde elektrikli koltuk ve koltuk ısıtma vardı. İstediğim renkte Rosso Kırmızı idi. Denk gelmişti.

Bende aynı soruyu ("katalogdaki donanıma göre var, ellerindeki araçlarda niye yok?" diye) bayiideki arkadaşlara sorduğumda; donanım olarak tedarik zincirindeki sorunlar sebebiyle bazı araçların bu şekilde geldiğini, 2021 lerde de daha az olacağını söylemişlerdi. Muhtemelen katalogları ve donanım listelerini yenilemeleri gerekecek.

@calimdor u alıntılayacaktım :) @HakanGurol u alıntıladım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maerdir -- 18 Mayıs 2021; 0:9:13 >
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

Merhaba,

neden benzinli shine artık Turkiyeye gelmiyor ki.

benzinli shine aracı olanlar icin kötü bir haber mi bu sizce?

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.