Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.310
Cevap
379
Favori
1.518.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz epey doldurmuşsunuz. Ne güzel, hayırlı olsun herkes için.
    Ben de 28’ine kadar satabilirsem satacağım, olmazsa takasa vereceğim bayiye.
  • alpernative A kullanıcısına yanıt
    Kişisel tavsiyem piyasanın 3-5 altına koymanız ilanı. Çünkü bayiler bir ticarethane sonuçta. Kar için çalıştıklarından tabiri caiz ise aracın değerini öldürüyorlar. Tabi ki en kötü son aşamada bayiye iletirsiniz. Ancak dışarıda satarsanız illa daha kazançlı olacaktır. Umarım kısa zamanda satabilirsiniz.
    Söylemesi mümkünse ne kadara anlaştınız bu şekilde hocam?
  • 205’e geldi. Feel Adventure paket bitti bildiğim kadarıyla. Kredisi onaylanmayan olursa açığa çıkan araçlar oluyor tek tük.
  • Bugün yolum dustugu icin bayiye uğradım. Hem arac ne zaman gelecek hem de bumper renginin ne olduğu ile ilgili. Arac ay sonu geliyormuş. En geç ay başı. Onun dışında bumper rengi gümüş gri tam istediğim gibi.

Aslında asıl konu; bayi de arac i test etmek için banka subelerindeki gibi qmatic koysalar yeridir. Resmen sıra vardı. Satis temsilcileri birbirleri ile sıra pazarlığı yapıyorlardı. En önemli bilgi; birisi gelip arac hakkında bilgi istiyorum dediğinde satış temsilcileri "Tabi ki anlatalım bilgi verelim ancak elimizde şu anda arac yok bu bilgiyi şimdiden vermek isterim" diye soze başlıyorlardı. Gördüğüm kadariyla şu anda ciddi bir talep var araca karşı.
    Hayırlı uğurlu olsun. Ben de adventure düşünüyorum önümüzdeki aylarda inşallah.
  • planetcrk kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim,
    aralık, şubat gibi yeni bir ötv indirimi olabilir. Şubat'ta elde kalan 2019 model araçlar üzerinden ekstra bir indirim alınabilir ya da.
    gerçi o döneme gelene kadar aracın fiyatına mutlaka ekstra zam yaparlar.
    herkes için hayırlısı olsun.

mercedes yeni b180 dizele baktım da o da fena bir araç değil.
    c5 aircross gibi devasa değil ama çekirdek aile için oldukça yeterli.
    standart donanımdaki aracın bile ekran çözünürlüğü ve grafikleri göz alıcı. ses sistemi mercedes'e yakışır seviyede.
    242 bin liraya bırakıyorlar. shine'dan 6 bin daha yükseğe.
  • Bir kac fotoğraf :

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

Bir kaç inceleme videosu çektim:

(Citroen c5 aircross Araç menü ayarları, gösterge renk değiştirme, şerit takip desteği, arka koltuk kullanımı, gece aracın içten ve dıştan görünüşü gibi bir çok konu hakkında fikir vereceğini düşünüyorum, yorum ve inceleme istekleriniz ile yeni videolar çekebilirim)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLa9J4Oph6Q9ZiulECYPfLacANzMYS5EZO

*Kanala üye olabilirseniz sevinirim, maddi bir beklentim olmamakla birlikte özellikle kısa çektiğim videoların daha fazla kişiye ulaşmasını isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 23 Eylül 2019; 7:0:53 >

• Leon79 kullanıcısına yanıt
    Süper faydalı bilgiler var. Emeğinize sağlık. Umarım bizler de araçlarımızı teslim aldığımızda sizin gibi detay bilgiler paylaşabiliriz.
  • paylaşım için teşekkürler. arkada iki bebek koltuğuyla bile orta koltukta yeterli alan kalmış.
    C5 Aircross verdiği sözü tutan bir model. test sürüşünde yalıtıma odaklandığımdan radyoyu kapatmıştım,
    aracın ses sisteminin kalitesi tamamen sürpriz olacak benim için.

Şöyle bir düşününce sürüş sırasında tek hoşuma gitmeyen özellik gaz pedalının titreşimiydi. bu titreşim 3008'de de vardı.
    Belki ben X1'de çok alıştım alt takımın sessiz çalışmasına.
    Ama özellikle pütürlü asfaltta pedal titreşimini net hissetmek aracın sunduğu dışarıdan
    izole olan havayı bir parça düşürüyor. Fakat almayı düşünenler için bu titreşim korkutucu seviyede değil, birçok kişi fark etmeyecektir bile.
  • Şimdiye kadar uzun süreli test etme şansım olmadı ancak ilk kullanımlar sonrası gelen bilgiler içerisinde olumsuz olabilecekleri de sıralamak istedim. Herşeye toz pembe bakmamak lazım.
    1- Motor sesi kendi segmentinin ortalamasında içeri geliyor. Daha kötüleri var ancak daha iyileri de var kesinlikle. Örnek benim kuga motor sesi olarak çok daha sessiz.
    2- Arka koltuklardaki emniyet kemer çıkıntıları. Koltuklar arasında hareket ederken zorluyor. Ayrıca yapı olarak geniş kişiler için bir rahatsızlık verebilir.
    3- Ön konsol üst kısımlardaki sert plastik kaplama. (Ki bence çok da önemli değil)
    4- Arka havalandırma kanallarında yönlendirme yapılıyor. Ancak şiddeti veya kapatması ayarlanamıyor.
    5- Arka cam taraflarındaki koltuklarda 1.85 üzerinde birisi oturduğunda kafasının üst taraftan kapı üstlerine çarpabilmesi.
    Kullanıcıların tecrübeleri ile bu maddeler çeşitlendirilebilir.

• Aracın tasarımını başta yadırgamıştım ancak zaman içinde beğenmeye başladım. Ufak dokunuşlarla özellikle açık renklerde bence daha da iyi olabilir.

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

Telefondan yaptım o nedenle pek güzel olmadı ama fikir vermesi açısından iş görüyor.

• Yavaş yavaş araçların gelme zamanı yaklaştıkça alınacakların listesini de yapmak gerek.
    Öncelikle bagaj havuzu ve havuz paspas olayını araştırdım. Ancak henüz ortamlarda bulamadım. Bulan olursa buradan paylaşabilir mi?

• Ufak Ziebart dokunuşları sonrası C5 Aircross

• Malum sitede ilanlar çıkmaya başlamış.

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pickup-citroen-c5-aircross-1.5-bluehdi

Link

Hatta 2000 km de bir shine var. Arkadaş ne ara aldın arabayı, ne ara 2000 km yaptın. Neden satıyorsun vs vs
    Aklımda deli sorular.

• Büyük ihtimalle bayideki test aracıdır. Galeri almış.
    Citroen C5 Aircross ile ilgili diğer başlık içeriklerini de takip ediyorum. Tuttuğumuz takımdan, oy verilen partiye, sahip olduğumuz araçlardan, telefonlara aşırı bağlılıkların bizi daha iyi bir hale getirmediği ortada.
    3008 başlığında uzun yol tüketim değeriyle ilgili onlarca paylaşım yapıldığı halde hala aracın 4-5 litre tükettiğine inanmayı reddeden önüne seçenek geldiğinde benzinli araçla da aynı tüketimi yakalayacağını iddia eden birine bu aracın ne şanzımanını, ne platform başarısını anlatamazsınız.
    Alacağınız keyfe odaklanmak en iyisi sanırım.
    Bayi test aracını sattıysa; ya araçta belirgin bir sorun vardır. Müşterilerin şikayet edeceği şekilde vs. Yoksa test aracını bu kadar zamanda satışa koymazlar bence.

Şanzıman konusu için; En doğru seçim kişiye göre değişir. Belli bir fiyat aralığındaki araçları ele aldığımızda tercih ve beklentilere göre en doğrusu kişinin özelinizde olur. Bunu anlatmaya çalıştım yazışmalarda. Ancak ilgili kişi, "bu kötü şu iyidir" şeklinde sabit fikirde devam ettiğinden daha fazla detaya girmek istememiştim. Bu arada bende sizinle aynı fikirdeyim.
  • İstanbul'da olan herkese geçmiş olsun.

@CengoCenk
    Bayi araçta bir sorun olmasa da aracı satabilir. Kosifler ve Borusan'ın elinde 2-3 bin km'de ikinci el birçok 5 serisi var.
    Örnekleri DS7 için de geçerli. İlk gelen partiye yoğun talep olduğu için bayi test aracını bile değerlendirmek istemiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpernative -- 26 Eylül 2019; 14:56:14 >
    Geçmiş olsun arkadaşlar. Allah beterinden korusun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.