Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.327
Cevap
379
Favori
1.522.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

400-300 TL'ye yapılabilecek şeylerin tantanasını yapıyorsunuz ya komiksiniz cidden.
    oldu koskoca citroen firması malzemeden çalsın 300-400 liranın tantanasını yapsın ama biz yapmayalım öyle mi.
  • byrmcr B kullanıcısına yanıt
    Ben istanbul köprü ve levent trafiğinden bahsediyorum bu arada. Geçen gün 4.1 km lik bir yolda, ortalama 7.8 km hızla yarım saat gittim. Ortalama yakıt tüketimi 10.5 LT gösteriyordu :)
    Ancak farklı bir gün Gayrettepe den Ümraniye ikea ya gidip geldim. Açık trafikte; ortalama 52 km hız ile, ortalama yakıt tüketimi 100 km de 4,4 lt görünüyordu :)

Yol şartları, trafik şartları herşeyi belirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengoCenk -- 21 Kasım 2019; 15:33:44 >
  • domer2525 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam ben de konuyu takip ediyorum ama baya bir karıştı ortalık. Benim şimdilik anladığım kadarıyla Ekim ayında üretilen araçlarda kesintiler yapılmış ancak öncekilerde problem yok sanırım. Benim araç 27 Eylül üretim ve değişiklik yok. Ekim üretimli alan arkadaşlar bilgi verirse kesin bilgiye ulaşabiliriz.

Bu arada citroen'in tüm güncel motorları euro 6.2 standardına sahip yapılan kısıtlamalarla bir bağlantısı yok.
  • CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Benim düşüncem olumsuzluklar olsa da bir taraftan hakkımızı ararken diğer taraftan araçtan alacağımız hevesi ve keyfi kırmamak. O kadar para vermişiz konforlu eğlenceli bir araç almışız ama mutlu değiliz.

Şu anki eksiklikler benim aracı tercih etmem de ki kriterler değil. O yüzden hakkımı ararken araçtan da keyif almaya bakacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rampage kullanıcısına yanıt
    Araçlarımız o zaman aynı gemideydi demek. Shine donanım mıydı aracınız?
    Bu arada araçlarını bekleyen tüm arkadaşlar sonuna kadar haklı. Eğer kapora verilmeden önce söylense bu değişiklikler alıcı kendi değerlendirmesini yapar, ona göre karar verir alım için. Citroen’in iletişimideki eksikliği (umarım vurdumduymazlık değildir) kendini bu durumda da ortaya çıkardı. Eğer marka algınız yükseltmek veya yüksekte tutmak istiyorsanız yolunuzda zig-zag yapmayacak ve istikrarlı olacaksınız.
    Benim görüşüm bu değişikliklerin içinde en önemsizi tavan ambiyans aydınlatması. Varlığı bile belli değil bence. 3008 deki gibi mavi led ambiyans aydınlatmayı komple aracın iç mekanında isterdim açıkçası.

• mistral34 M kullanıcısına yanıt
    hocam bende feel adventure aracımı yarın teslim alacağım. sizin araçta durum nedir. 235 lastik geldi demişsiniz; peki arka tampon düz siyah plastik mi yoksa piyano black benzeri bir şey mi? ayrıca ambiyans aydınlatması var mı veya var mıydı bu donanımda?
  • absfr A kullanıcısına yanıt
    Ankara ATA da vardı bugün birde Denizli'de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmcr

Fabrika verileri hiçbir zaman kullanım ile aynı olmuyor, buna itiramız yok. 5 yazıyorsa 5,5 veya 6 kabul ancak 7 gibi rakamlar aşırı olur bence. İnşallah o kadar değildir
    Benim araba 1400 km oldu. İstanbul içi 7.5 altı pek mümkün değil. Şehirlerarası 90 ı geçmezseniz 5-5,5 yakar yoksa 6 civarı.
    Benim yarısı istanbul içi yarısı şehirlerarası ortalamam 1400 km de 6.9 ileride düşer mi bilmem. Arabayı çok zorlamadan sürerim aslında ama değerler bunlar

• Şu arabanın tipini beğenip alıcı gözüyle alan var mı cidden?
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Var sadece tipi değil işlevi de önemli 🤣

Siz tipini beğenmeden araba aldınız mı hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: texasboy77

Var sadece tipi değil işlevi de önemli 🤣

• CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Tasarımı değil konforu önemli

• Tasarımını da beğendiğim için almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Şu arabanın tipini beğenip alıcı gözüyle alan var mı cidden?
    Var birader.Begenerek aldim sorun ne?

• Forum trolleri mevsimi açıldı...Bara gidip "Bu biranın neresini beğeniyorsunuz içilir mi bu?" diye ortada bagirmakla hiç farkı yok :)

• Müşteri temsilcim aradı, ambiyans ve egzoz çıkışlarının değiştiğini söyledi. 29 Kasım - 7 Aralık tarihleri arasında teslim edeceklermiş aracı. Sanırım motor ile ilgili de yazılımsal bir güncelleme olmuş, daha da az tüketim için, o kısmı net duyamadım 😂 Basit 2-3 değişiklik için arabadan vazgeçmeyeceğim fakat Citroen’in bu işi habersizce yapması marka değerini düşürür, bu konuda da kendilerini kınıyorum ama onların umrunda değil elbet 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirrrrrrr -- 21 Kasım 2019; 20:29:41 >
  • multimedya sistemi güncellemesi yapan oldu mu hiç? bir yandan güncellemek istiyorum diğer yandan sorunsuz çalışan sistemi bozar mıyım acaba diye düşünüyorum. boyutu düşük olsa çok düşünmeden güncelleme yapacağım ama boyutu 6-7 gb olunca baya köklü değişiklikler yapıyor sanırım sistemde.
    Zevkler ve renkler desek, hiç bu konulara gitmesek..

• emirrrrrrr E kullanıcısına yanıt
    Aracı ne zaman aldınız peki Aralık'ta teslim dedikleri için soruyorum

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.