Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.243
Cevap
374
Favori
1.511.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz gecen disarda 34 derece sıcaklıkta araçta eşim ve ufaklık olduğu halde klima 22 derece de super konforlu yolculuk ettik. Perde açıktı. Daha üst dereceler icin (orn:38-40) birsey demek için biraz erken tabi ki. Ancak fotoğraftaki ayarlar ile sıcaklığı hemen 22 dereceye getirdi arac. Fotoğraf otoparkta çekildiği için 31 derece gösteriyor sıcaklığı. YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengoCenk -- 7 Haziran 2020; 0:21:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Biz yan camlara kaliteli film ve ön cama titanyum kaplama bi film yaptık istediğimiz gibi oldu hatta arkalar açık kaldı onlarada bir işlem yaptırıcam sanırım neyse klima bambaşka oldu film sonrası tavsiye ediyorum yani

• Teşekkürler- burda fan son kademede mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar şerit takip ile alakalı bir şey farkettim. sistem iki şeridi de algıladıktan sonra sağa veya sola hafif kavis şeklinde dönerken içeride kalan şeritin algılanması duruyor. yani sağa doğru kavisli dönerken sağ taraftaki şeridin algılaması duruyor, sol taraf devam ediyor. sola doğru dönerken de tam tersi şekilde. bu sizde de bu şekilde mi acaba daha önce dikkat eden oldu mu bu duruma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 7 Haziran 2020; 10:38:40 >
  • Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt
    Eğer benim mesajıma istinaden soruyorsaniz?; Hayır normal seviyede auto da. Şimdiye kadar hiç fan vs ile uğraşmak zorunda kalmadım. Klimada sadece sıcaklığı değiştiriyorum. O da fazla fazla yetiyor.

• Rampage kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Dönüşlerde güvenlik açısından dışta kalan şeridi takip ediyor. Zaten içte kalan şerit dengesiz bir görüntü oluşturur. Çok sağda kalacağı için şeridi göremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

Teşekkürler- burda fan son kademede mi acaba?
    Burada arabanın uzun süre güneşin altında kavrulmuş olması da önemli bir faktör, dün bende 33 derece dış sıcaklıkta gayet konforlu gittim, bir taraf 21 diğer taraf 22'ye ayarlıyken, kapalı otoparktan çıktım ve 4 saat yol boyunca gayet memnun kaldım, perde açık olarak bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o_tut -- 7 Haziran 2020; 12:16:45 >
  • Araçta cam filmi olması özellikle yazın çok faydalı, klimayı daha az kullanarak konforlu yolculuklar yapılıyor, önceki aracım da ve c5 de oldukça memnun kaldım, özellikle ön cama şeffaf yaptırmanızı da tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: cunuvar

Araçta cam filmi olması özellikle yazın çok faydalı, klimayı daha az kullanarak konforlu yolculuklar yapılıyor, önceki aracım da ve c5 de oldukça memnun kaldım, özellikle ön cama şeffaf yaptırmanızı da tavsiye ederim
    Benim araç ön cam Air 80, ön yolcu yan camlar atr35 olmak üzere Llumar filmli, tavan ve diğer camlar filmsiz, kendinden renkli malumunuz.

• cunuvar C kullanıcısına yanıt
    İstanbul anadolu yakası için tavsiye edeceğiniz yer ve marka var mı?
    Ben dün 35 derecede, tavan perdesi kapalı 4 kişi 2 saat yolculuk yaptım. Klima önceki aracıma kıyasla Tam istediğim gibi değildi. Fanı autoya alınca içerde ses çok rahatsız ediyordu. Yazın Her yıl olduğu gibi Antalya civarına gideceğim. Klimanın işini kolaylaştıracak bir yol bulmam lazım.

• Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt
    Avrupa yakasın da llumar osman var , dükkanı Atatürk oto sanayi de, sanırım anadolu yakasın da llumar yapan Ahmet adın da bir camcı var diye biliyorum, çok faydasını görürsünüz

• 3 modu var klimanin, ben normalde kullaniyorum, 22 derece sabit dun 7 saat yolculuk yaptim. Sorun yasamadim.
    Ama sunu ekleyeyim, ilk sogugu vermesi vakit aliyo, bu surede tavani aciyorum hem ilk gelen sicak havayi, hemde ilk klima havasini atmasi icin.

Yakit ortalamasinida birakayim suraya:

Ortalama Hizlarim:
    Karabuk gerede 100kmh
    Gerede kaynasli 110kmh
    Kaynasli mahmutbey 120kmh
    Mahmutbey luleburgaz 130kmh

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hilmib -- 7 Haziran 2020; 14:4:55 >
  • o_tut O kullanıcısına yanıt
    Kendinden renkli olmasının ısı yalıtımına bir etkisi yok ben renkli camlara şeffaf film yaptırdım

• Degerli arkadaslarim bu isik kolunun uzerinde lamba seklindeki isaret dugmesi ne ise yariyor..

basilabilir bisey ama basinca hicbisey olmuyor.. bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim.. kitapcigindada bilamadim..

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR

• ferudun333 F kullanıcısına yanıt
    Hiç bir işlevi yok. Sağdan direksiyon üretimlerde o bölümdeki tuş sanırım sürüş verilerini kontrol ediyor.

• Merhabalar, fa modeline anadolu yakasında led montajı yaptıran var mi, var ise bilgi paylasabilirmi bende montaj yaptırmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: o_tut

Benim araç ön cam Air 80, ön yolcu yan camlar atr35 olmak üzere Llumar filmli, tavan ve diğer camlar filmsiz, kendinden renkli malumunuz.

Alıntıları Göster
    hocam bende bu şekilde yap ma istiyorum. nerde kaça yaptırdınız toplam 3 camı

• Merhaba arkadaşlar. Yeni Huawei P30 telefon aldım. Android autoyu çalıştıramadım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fth1247

Merhabalar, fa modeline anadolu yakasında led montajı yaptıran var mi, var ise bilgi paylasabilirmi bende montaj yaptırmak istiyorum.
    Hocam ben bu ürünü aldım. Bir tanede yardımcı aparatı var. Tkatık şuan kullanıyorum memnunum.
    https://urun.n11.com/ampul/inwells-philips-cip-led-xenon-h1-h4-h7-h11-hb3-hb4-hir2-h15-P138130255
  • Herkese iyi aksamlar.

Hafta sonu cumartesi ankara- konya pazar gunu ankara-kdz eregli gittim geldim.ilk uzun yol tecrübem oldu.
    Aracim 1.6 benzinli shine bu arada.

1. Ben hayatımda boyle konforlu ve rahat bir yolculuk yaptigimi hatirlamiyorum. Her km sinden buyuk zevk aldim..Mersedes ve audi marka araclar kullanmis biri olarak soyluyorum..

2. Aracın konforu ve benzinli motor bir araya gelince hariki isler yapiyor.

3. Benzinli motor cok guclu sol seritte istediginiz kadar kalabilirsiniz cünkü arkamdan yetişebilecek bir araç çikmadi.Deneyen audi, bmw tarzi araclar oldu ama başarılı olamadilar.

3. Yuksek suratlerde giderken o kadar rahatsiniz ki hanimdan cay falan isteyip rahat rahat sohbet edebiliyordum. Hic yorulmadim aksine yol hic bitmesin istedim..

4. Yakit konusunda cok yuksek suratte seyretmemde 9.5 litrenin ustune cikaramadim. 100-110 km araliginda 6.4 140- 150 km araliginda 7.8 litre tuketimi oldu...

Ekonomik gitmek istersenizde sizi cok sevindiriyor.
    Performans istersenizde sizi cok sevindiriyor.Daha ne olsun.

Sonuc olarak iyi ki almisim.Uzun kullanimda insallah kronik sorun cikarmaz ise yenilerken yine c5 ile yenilerim..

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.