Şimdi Ara

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS ANA KONU(2022 FACELİFT KASA) - TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLAR/YORUMAR (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: RFKGRSN , RFKGRSN
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20.322
Cevap
379
Favori
1.521.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayilerde henüz bagaj havuzu yok diye biliyorum. Paspaslarda havuz tip değil. O yüzden ben olsam bagaj havuzu ve havuzlu paspasları dışardan kendim alırdım. Onun yerine ya + garanti, ya da kaput koruma, motor ses izolasyonu istemek daha mantıklı geliyor bana. 15.000 bakımı zaten başlı başına büyük jest. Onu verirlerse zaten başka birşey vermeyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asikukla17

Arkadaşlar 07 Kasım da Ankara Otosay dan C5A Shine + Otonom Sürüş Sistemli+ Sedefli Beyaz Renk aracımı kapora vererek ayırttım. Aracın kasımın son haftası veya aralığın ilk haftası geleceğini söylediler.Fakat bu gün arayıp aracın bir sonraki gemi ile geleceğini ve bununda 10 günü bulacağını söylediler.Bende mağdur olduğumu ve lansman modeline karşın 4 ayrıntıda farklılık olmasından dolayı, bunun karşılığında Kauçuk paspas, bagaj havuzu ve ilk 15000 bakımının ücretsiz yapılmasını talep ettim. Forumdaki arkadaşlara fikir olması açısından paylaşıyorum.
    Bu istediklerinizi bayi yaparsa yapar. Citroen merkez kılını kıpırtdatmadı. Bir bagaj havuzu bayi verdi. Onuda kargo ile yollayacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş Feel paket arac hic gordunuz mu? Geldi mi geliyor mu?
    Genelde Feel Adventure var herhalde.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Var geliyor bayide çok gördüm elde kalanlarda genelde Feel oluyor en son onlar satılıyor bayileri takip ederseniz bulabilirsiniz.

• Dün gece Otoyol Sürüş Destek sistemindeki şerit takip ile standart şerit takip arasındaki farkı daha net anladım. Standart gelen şerit takip siz şerit sınırlarınıza geldiğinizde uyarı verip düzeltiyor. Ancak otoyol sürüş destek sistemi aktif olduğunda sizi şeridin ortasında tutarak resmen direksiyonu kontrol edecek şekilde ilerliyor.

Akşam yağmurlu havada adaptif hız sabitleyici ile deneyimledim. Gerçekten çalışıyor. Hiç bir güvensizlik yaratmadan ilerletti yolda. Hatta önüme çıkan 1-2 zıpçıktı yı da fark ederek hızını mantıklı ivmelenmeyle azalttı. Diğer markaların adaptif hız sabitleme sistemlerinde ani tepkiler ile ilerlediklerini okumuştum. Ani fren ani gaz gibi. Ancak C5A da çok sakin güzel bir sürüş hissi uyandırıyor.

Bu arada eko mod ile kullanmaya başladım aracı. Açıkçası aracın sürüş karakterine çok uyan bir mod. Çok ani hızlanma ihtiyacınız yoksa, kesinlikle tavsiye ederim. Sıfır yorgunluk, yumuşak bir sürüş.

• Asikukla17 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 18 kasımda Otosay'dan sipraiş verdim fakat daha belli olan hiçbirşey yok. Bayi kabul etti mi sizin isteklerinizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirrrrrrr

Bugün teslim aldım dizel shine paket aracı, kısa bir değerlendirme yapmak gerekirse

- Yağmurlu havada arka kameranın çözünürlüğünün ne kadar kötü olduğunu daha net anlıyorsunuz, neden doğru düzgün bir kamera koymamışlar bu sınıftaki araca anlamak zor
    - Yalıtım konusunda hiç rahatsız olmadım, önceki araba jazz sporttu bu yüzden de olabilir 😂
    - Kullanımı çok kolay, direksiyonuna bayıldım
    - Çok konforlu bir araç, ama jazzdan sonra neye binsem konforlu gelecekti buna da eminin 😂
    - 320₺ ye depo doldu, Bursa için bu şekilde en azından

Özetle güle güle kullanalım, araçlarımız gayet güzel
    Hayırlı olsun hocam. Allah kaza bela vermesin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asikukla17

Arkadaşlar 07 Kasım da Ankara Otosay dan C5A Shine + Otonom Sürüş Sistemli+ Sedefli Beyaz Renk aracımı kapora vererek ayırttım. Aracın kasımın son haftası veya aralığın ilk haftası geleceğini söylediler.Fakat bu gün arayıp aracın bir sonraki gemi ile geleceğini ve bununda 10 günü bulacağını söylediler.Bende mağdur olduğumu ve lansman modeline karşın 4 ayrıntıda farklılık olmasından dolayı, bunun karşılığında Kauçuk paspas, bagaj havuzu ve ilk 15000 bakımının ücretsiz yapılmasını talep ettim. Forumdaki arkadaşlara fikir olması açısından paylaşıyorum.
    Gemi şu anda yunanistan kıyılarından bize doğru geliyor. Muhtemelen Pire limanına uğrayıp bize geçebilir. Yada geçen sefer ki gibi orada yükünü indirip yeni yük alıp israil yada mısır yaptıktan sonra kocaeli'ye gelecektir. Bu iki senaryonun arasında yaklaşık 10 gün oynuyor. Pire den bize gelirse 3 yada 4 günde limana araçları indirir. Böyle olursa da 10 gün sonra araçlar bayide. İsrail yada mısır üzerinden git gel yaparsa da 12-14 gün sonra bizde olur. 20 gün sonra araçlar bayide olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Arkadaş Feel paket arac hic gordunuz mu? Geldi mi geliyor mu?
    Genelde Feel Adventure var herhalde.
    Hocam bütçe durumunuzu bilmiyorum ama bence gücünüz yetiyorsa Feel Adventure alın. Bence sadece cam tavan için bile değer aradaki farka. Arada öyle ciddi bir fiyat farkıda yok. Bir çok marka sadece sunroof için bile 8-10 bin TL fiyat farkları istiyor.

Yokuş iniş destekli grip kontrol de Feel'e ek olarak Adventure de var. Bence buda güzel bir özellik.
    Ayrıca isterseniz siyah renk tavanı da Adventure de alabiliyorsunuz. 1000 yada 1500 TL fark ile.

Bence aradaki 5.000 TL idi sanırım fark. Her iki özellikte tek başına bu farka değer. Hele ki 2 özelliğe birden bu farkı vermek. Bence kaçırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEXUS_07 -- 5 Aralık 2019; 11:36:51 >

• Katılıyorum. Sırf cam tavan ile grip kontrolü başka markalar 15-20 k tl fiyat farkı ile satıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CengoCenk kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Otoyol paketli shine' a ne kadar ödediniz?
    Hiç bir bayide otoyol paketli shine modeli yok. Nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEXUS_07

Gemi şu anda yunanistan kıyılarından bize doğru geliyor. Muhtemelen Pire limanına uğrayıp bize geçebilir. Yada geçen sefer ki gibi orada yükünü indirip yeni yük alıp israil yada mısır yaptıktan sonra kocaeli'ye gelecektir. Bu iki senaryonun arasında yaklaşık 10 gün oynuyor. Pire den bize gelirse 3 yada 4 günde limana araçları indirir. Böyle olursa da 10 gün sonra araçlar bayide. İsrail yada mısır üzerinden git gel yaparsa da 12-14 gün sonra bizde olur. 20 gün sonra araçlar bayide olur.

Alıntıları Göster
    Bugün saat 14:00 da Pire limanına uğrayacağını bildirmiş... Önemli olan oradan sonra nereye gideceği...

• quote:

Orijinalden alıntı: ekomeko

Merhaba,

Otoyol paketli shine' a ne kadar ödediniz?
    Hiç bir bayide otoyol paketli shine modeli yok. Nereden aldınız?
    Ne yoku... Bunların satış anlayışının ben . Ben bütün opsyonları almak istiyordum. Yok dediler. Eeee... Daha Kasım sonunda bir arkadaş, Shine + Otoyol destek + 360 park sistemi olan aracı aldı. Noldu... Hani araba yoktu.

Ne halt ettiklerini kendileri de bilmiyorlar.

Ekim 15 den beridir araba gelince Antalya Bayisi beni arayıp haberdar edecek. Daha arayan yok...

• ekomeko E kullanıcısına yanıt
    Ankara Otosay 241500

• NEXUS_07 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aldığım shine pakette satış danışmanına göre 360 park yok. Ama aslında var, çektiği fotoğrafı hafızaya alarak gösteriyor muhtemelen. Satış danışmanının kastettiği 360 yan aynalarda kamera falan olan sanırım.

Hocam senın aracı unutmus olmasınlar bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: erlang

Hocam benim aldığım shine pakette satış danışmanına göre 360 park yok. Ama aslında var, çektiği fotoğrafı hafızaya alarak gösteriyor muhtemelen. Satış danışmanının kastettiği 360 yan aynalarda kamera falan olan sanırım.
    Hocam o sizin dediğiniz bütün shine larda olan sistem. Arka kamera geriye giderken görüntüyü kaydediyor. 360 park sistemli araçlarda. Kendi kendine park özelliği var. Ve ayrıca arkadaki kamera sisteminin mantığını kullanan bir de ön kamera var.
    Ne yazık ki C5A da 4 bağımsız kamera yok. Keşke olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Hocam senın aracı unutmus olmasınlar bunlar
    Daha iyi. Eskimemiş oluyor. 4 yıl sonra bayiden çıkmamış 4 yaşında temiz C5A diye iyi fiyata satarım...
    Bu kadar bekledın artık bayi seni iyi bir hamama gönderir yani

• Ay sonuna doğru arayın almayanlar olursa veriyorlar hemen tüm paketlileri,

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.