Şimdi Ara

Citroen C4 2005-2011 (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.207
Cevap
35
Favori
1.040.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tam otomatiklerde (eat6) iki tip vites goruyorum, farkı nedir acaba?

Citroen C4 2005-2011
  • Soldaki 2015 modellerde var sağdaki 2016 ve sonrası. Sadece topuzları farklı, soldaki yılan yollu ve daha pratik bence ama sağdaki daha şık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba c4 vtr almayı düşünüyorum yorum yapacak olan kullanan varmıdır arkadaşlar
  • Merhaba

2015 model Citroen c4 confort plus +cam tavan li aracım var 52 bin de haziran ayı çıkışlı hata Yok ne kadar eder?
  • Daha önce 2006 da c4 umuz olmuştu. Suan 2011 mod.makyajli kasa aldım. Araç mcp. Eski c4 te arka amortisör den gelen tak sesi bu araçta yok.cok denedim gerçekten ses gelmiyor.bence c4 1 2011 kasada bu işi cozmusler. Araç resimdeki kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickboxmuaythai -- 31 Aralık 2016; 13:56:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsatci

Merhaba

2015 model Citroen c4 confort plus +cam tavan li aracım var 52 bin de haziran ayı çıkışlı hata Yok ne kadar eder?

Araç dizelmi otomatik mi manuel mi bunları belirtirseniz ortalama bi fikir verilebilir

• Dizel otomatik 2015 c4 confort plus +cam tavan 53000 km de ilk sahibiyim hata Yok bayiden aldigim gibi

• Ben de 30bine kadar C4 almaya niyetlendim. Bazi araclarda turbo sıkıntısı bazılarında da arka süspansiyondan sesten sikayetler var. 2007 model alınır mi? 1.6 HDİ Sx pk falan?
  • kickboxmuaythai kullanıcısına yanıt
    2015 @kickboxmuaythaiDizel otomatik hatasız fiyat konusunda fikirlerinizi alabilirmiyim
  • arkadaşlar 2009-2011 makyajlı eski kasa düşük km li dizel otomatik c4 sxpk arıyorum.
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    2008 ve üzeri almaya gayret edin bence, Çoğu sıkıntı 2008 sonrasında giderildi. Sert amortisör problemi yine var ama 2005-2007 ye göre çok daha iyidir.
  • Aracım 2013 model Citroen C4 MCP 1.6 e-HDi dizel otomatik. 2016 nın sonu gibi aldım aracı. Aldığımda 76.000 km de idi. şimdi 82.000 km yi devirdim.
    Aracımın yakıt tüketimi Kasım ayı gibi 6,8lt idi. Sivasın soğuklarında şehir içi 7,5 lt kadar çıktı. Havalar ısınmaya başlayınca 5,3 lt kadar düştü şükür (yalan yok sürerken biraz kastım ama). Yaz lastiklerini takıp havalar biraz daha ısınınca daha da düşer diye bekliyorum.
    Araçtan genel anlamda memnunum. Önceki aracım 2003 C3 tam otomatik lpg liydi. Ayda ortalama 500 tl lik yakıt harcamam oluyordu.
    Çok soğuklarda C4 ün yakıt sarfiyatı 400 tl yi buluyordu. Tüketim düşünce bu ay 270 tl ye aynı yolu gittim. Bu oran daha da düşer heral de.
    Tüketimi süperrrrrrrrrrrrrr.
    Yaklaşık 1500 kg ağırlığındaki bir aracın bu kadar tutumlu olması anlatılmaz yaşanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsvs

Aracım 2013 model Citroen C4 MCP 1.6 e-HDi dizel otomatik. 2016 nın sonu gibi aldım aracı. Aldığımda 76.000 km de idi. şimdi 82.000 km yi devirdim.
    Aracımın yakıt tüketimi Kasım ayı gibi 6,8lt idi. Sivasın soğuklarında şehir içi 7,5 lt kadar çıktı. Havalar ısınmaya başlayınca 5,3 lt kadar düştü şükür (yalan yok sürerken biraz kastım ama). Yaz lastiklerini takıp havalar biraz daha ısınınca daha da düşer diye bekliyorum.
    Araçtan genel anlamda memnunum. Önceki aracım 2003 C3 tam otomatik lpg liydi. Ayda ortalama 500 tl lik yakıt harcamam oluyordu.
    Çok soğuklarda C4 ün yakıt sarfiyatı 400 tl yi buluyordu. Tüketim düşünce bu ay 270 tl ye aynı yolu gittim. Bu oran daha da düşer heral de.
    Tüketimi süperrrrrrrrrrrrrr.
    Yaklaşık 1500 kg ağırlığındaki bir aracın bu kadar tutumlu olması anlatılmaz yaşanır.

aracınız yeni kasa sanırım,iyidir ekonomiktir. hayırlısı olsun.
    Aracınız MCP olarak değil de AUTOR 6 olarak geçer ,MCP ler 2011 (dahil) yılına kadar olan olan versiyona denir.
    2012 ve sonrasında E-HDI motor ve yenilenmiş şanzıman ile geldi. Ben istanbul içinde bile 7,5-8 yakarken Sivasta 7,5 gayet iyi bir rakam
  • Hocam Şubat sonunda Sivas'ta hava baya bir ısında. Aracın yakıtı bir ara şehir içi 5,3 lt'ye kadar düştü. Şimdi şehir içi 5,6 Lt de sabitlendi. Çok güzel bir tüketimi var.

Benim yakın bir akrabam citroen serviste çalışıyor. Kendisine bahsettiğiniz şanzıman olayını sordum. Senin araba MCP şanzıman dedi. Autor6'nın MCP 'den çok küçük ufak tefek farkları var dedi. MCP şanzımanın aynısı dedi.
  • Selamun aleyküm cümleten. Aranız da yeniyim ve allah nasip ederse bu ay kredi çekip ilk araç olarak citroën C4 1.6 VTR almaya niyetlendim. Aranız da kullanan abilerim kardeşlerim var ise araç hakkında alırken nelere dikkat etmek lazım, aracın artıları, eksileri, ileride bana ne gibi problemler çıkarır veya yakıt konusun da ne gibi zorluklarla karşılaşırım. Bu konular hakkında beni aydinlatirsaniz çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 44bine kadar limitim var araba alma aşamasındayım dolayısıyla çoğu araca baktım, 42/43 civarı 2013 yarı otomatik eHdi c4 görüyorum normal midir ? kAskosu vergisi ne kadardır alırken neye dikkat etmem lazım yardımcı olursanız sevinirim.
  • JessieJ J kullanıcısına yanıt
    42-43 civarı nerde görüyorsunuz. çok ucuz bi rakam araçlar hasar kayıtlı filan olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

42-43 civarı nerde görüyorsunuz. çok ucuz bi rakam araçlar hasar kayıtlı filan olabilir.

Valla 4-5 tane var ama tabi bana da garip geldi
  • Hayırlı günler herkese.

Aracım 2013 model yarı otomatik ehdi c4.

27.04.2017 tarihinde Sivastan Kayseriye gidiş dönüş yolculuğumuz oldu. Araçta 3 yetişkin vardı. Bagaz 1/4 oranında dolu idi. Hız sabitleyici ile aracı 100km ye sabitledim. Yol bilgisayarı yakıt olarak 3,5 Lt. gösterdi. Harika bir tüketimi var bu araçların.
  • Herkese iyi forumlar Citroen c4 1.6 hdi 92 bg manuel vites performans ve yakıt tüketimi hakkında fikir verebilirmisiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.