Şimdi Ara

Citroen C4 2005-2011 (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.209
Cevap
35
Favori
1.041.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: iverson03

cahillik kelimesi ağır oldu galiba, kusura bakma kardeş.

sorun değil.amaç birbirimizle birşeyleri paylaşmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

Sizlerden çok özür diliorm.....Sigara kullanmadıım için ....Karıştırdım herhalde....
    Arabam da çakmak yok:D

Ayrıca sonradan cam tavan olmaz herhalde...nasıl olcak o.....araban mafolur...zaten olmaz da

Evet mafolur, sonradan yapılan ilave donanımlar çoğu arızalı çıkıyor. tek ihtiyacım olan donanım kol dayanıklı yaptıracam. park sensörü yaptırmaktan vazgeçtim. aracım çok büyük gelmiyor. bu nedenle kolaylıkla park ediyorum. C4'ten daha büyük (c5, passat,avensis gibi...) olan araçlarda park sistemi ihtiyacı vardır umarım...

Çoğu arabalarda çakmağı kullanmayanlar çok...
    bence tüm 2006 model araçlara donanım listelerinde çakmağı stardant yerine opsiyonel olarak eklesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzhan26 -- 20 Aralık 2005 11:10:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: beppotr

1.4 almaya karar verdim. 4 milyar fark gozumde buyudu. Yanlız bu seferde 1.4 un cantlarına takıldım celik cant için ne dusunuyorsunuz. Nekadar gerekli. Faydaları nedır

Benim aracımda kül grisi C4 1,4 çelik jant kapakla güzel görüyor. ama fazla ilgi çekmiyor... alümiyum Alaşımlı jantları taktırdım. şimdi daha güzel görüyor. çevredekiler bizim aracıma çok ilgi çekiyo... arabaya bindiğimde jantları hissedersin. Orijinal jantlar 1000 ytl. fiyat idi. pazarlık yapıp. 500 ytl aldım.
    tavsiye ederim...
  • Sayın Yavuzhan26.1.4 ile verdikleri jant kapakları plastik. Aliminyum Jantları arabayı ilk alırken mi aldınız. Yoksa sonradanmı taktırdınız. 1.4 Orjinal alimünyum jantla satınalmak mumkun olur heralde fiyat farkı vererek. 500 milyon iyifiyatmış. Bende 850 milyon gibi bir fiyat hatırlıyorum
  • evet beppotr, C4 1,4 standart olarak plasik jant kapakları veriyor. 3 ay önce arabayı ilk alırken jant kapaklarıyla teslim ettiler. hemen almadım. jantları değiştirmesini istedim. o da 1000 ytl fiyat istedi. sonradan 500 ytl'ye indi. 2-3 saat içinde orijinal alümiyum alaşımlı jantları seçip aracıma taktırdılar.
  • arkadaşlar c 4 de direksiyon yükseklik ve derinlik ayarı var mı?
  • tüm C4'lerde direksiyon yükseklik ve derinlik ayarları mevcut...
  • ya bu arabada yok yok ki
  • hangi arabadan bahsediyorsun. benim aracım C4 1,4 direksiyonda yükseklik ve derinlik ayarları var. Arabayı eşimle birlikte kullanıyoruz. Sürekli ayarları değişiyoruz.
  • c 4 ün her modelinden bahsediyorum
  • Hıza duyarlı, yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon standart olarak veriyoo...

teknik özellikleri, donanımları iyi incele...

http://www.citroen.com.tr/c4.htm
  • c 4 deki hız sınırlayıcı max kaç km de sınırlanıyordu ya bayide baktım ama unutum tabi 1.4 ve 1.6 motor için ayrı değerler olur herhalde. her iki motor için de değerleri yazarsanız sevinirim.
  • hız sınırlayıcı max'i denemedim. bana gerek kalmıyor. en çok hız sabitleyiciyi kullanıyorum.

aracım 1,4 olması performansı yeterli. yakıt tüketimi çok az. 1,6 kullanırsan 1,4'den fazla yakarsınız. yokuşa geldiğinde 1,4 hız performansı biraz yavaşlar. 1,6 yavaşlamaz. Eğer sürekli şehirdışına gidiyorsanız 1,6 alırsınız. ben sürekli şehir içinde kullanıyorum. 1,4'ü tercih ettim.
  • bunu b,ilmen için max hız yapmana gerek yok. bayi bana gösterdi araba durur vaziyette idi. sadece motoru çalıştırdık dijital ekranda son hız gözüküyordu sınırlayıcı için
  • MERHABALAR BEN BURALARIN YENİ ÇAYLAĞI,
    C4 KONUSUNDA KONUŞMAK İSTEYEN VAR MI
    ZİRA BUNA İHTİYACIM VAR BU GÜN SXPK 1.6 ARACIM GELDİ
  • ARAÇ İZMİRDE, KAVUKLARDAN 36.130 YTL FİAT VAR ÜSTÜNDE
  • Hız sınırlayıcı max. 254'e ayarlanıyor. ama bu hıza benim araçla çıkmam zaten imkansız.

quote:

Orjinalden alıntı: iverson03

bunu b,ilmen için max hız yapmana gerek yok. bayi bana gösterdi araba durur vaziyette idi. sadece motoru çalıştırdık dijital ekranda son hız gözüküyordu sınırlayıcı için
  • quote:

Orjinalden alıntı: avcd

MERHABALAR BEN BURALARIN YENİ ÇAYLAĞI,
    C4 KONUSUNDA KONUŞMAK İSTEYEN VAR MI
    ZİRA BUNA İHTİYACIM VAR BU GÜN SXPK 1.6 ARACIM GELDİ

öncelikle hayırlı olsun, eğer okuduysan hepsini ben almayı düşünenlerdenim. ama bu arabaya aşığım. aldığına göre sen anlat kardeş.bende bu modeli düşünüyorum. ama yakıt olayı kafamda soru işareti. yazadsanız sevinirim.
  • Evet arkadaşlar, uzun bir aradan sonra ancak yazılanları okuyabildim, tarih konusunda haklısınız, 8 aralık 18 olmuş.. Özür diliyorum.. Yazdıklarınızı okumaya devam ediyorum, merak ettiklerimi tekrar paylaşacağım..

Saygılar..
  • Iverson03;

Ben aracımı kozyatağı Filo Mobilden aldım.. Hala araç almadıysan, oranın satış müdürü Levent bey çok ilgili ve keyifli bir insan, her türlü yardımı yapıyor, hatta biz 32,250 ye anlaşmışken, yeni kampanyayı bize yansıttı ve 31,750 Ytl fiyat verdi tekrardan.. Tavsiye ederim..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.