Şimdi Ara

CITROËN C4 PICASSO II KULÜBÜ (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.640
Cevap
99
Favori
350.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: calyante

türkiye haritasını yükletebilirsen nasıl yüklendiğini sorarsan (detaylı) sevinirim. bizim buradakilere gittim adamlar yarım saat araçda cd yeri aramışlar. sonrada usb bellekle denemişler. olmadı dediler. genel merkezle görüştük bir iki aya yeni türkiye haritası dağıtacaklarmış gelnce haber veririz dediler.

Denizli coşkunlar otomotiv'e sorun öğretsinler sizin servise nasıl yüklendiğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Yeni picasso kullananlardan Sarıyer'de olan var mı? Hergün görmeye başladım trafikte..

Orda bari görülsün, almaya gittiğmizde hep "araca çok talep var" diyorlardı, ben hiç görmedim Antalya'da.
  • calyante C kullanıcısına yanıt
    Söylenen doğruysa beklemek en iyisi. Arayıp sorayım yarın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

quote:

Yeni picasso kullananlardan Sarıyer'de olan var mı? Hergün görmeye başladım trafikte..

Orda bari görülsün, almaya gittiğmizde hep "araca çok talep var" diyorlardı, ben hiç görmedim Antalya'da.

Söylenen 2013 model toplam picasso satış adeti şimdiye kadar 1000 civarında imiş. İstanbulda trafikte ben kendimden başka görmedim. :)

• bluesoul B kullanıcısına yanıt
    Cebine uygun olanı seç bence. Karda aralarında ne kadar fark olabilir ki? Karda sürüş tarzı bi o kadar önemli..

• Arkadaslar ben de aracimi teslim aldim bu akşam. Yarin dabah eve dönüş yoluna cikacam. Detaylari donunce uzun uzun konuşuruz. Yalniz seyi merak ettim. Yol bilgisayarında tuketilen yakit miktarini nerden gorecem ? Ortalama ve anlik varda tuketilen niye yok ?

• quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

Arkadaslar ben de aracimi teslim aldim bu akşam. Yarin dabah eve dönüş yoluna cikacam. Detaylari donunce uzun uzun konuşuruz. Yalniz seyi merak ettim. Yol bilgisayarında tuketilen yakit miktarini nerden gorecem ? Ortalama ve anlik varda tuketilen niye yok ?

Sonunda aldın demek hocam, hayırlı olsun. Detayları bekliyoruz.
  • quote:

Arkadaslar ben de aracimi teslim aldim bu akşam. Yarin dabah eve dönüş yoluna cikacam. Detaylari donunce uzun uzun konuşuruz. Yalniz seyi merak ettim. Yol bilgisayarında tuketilen yakit miktarini nerden gorecem ? Ortalama ve anlik varda tuketilen niye yok ?

Ben de 2 haftadır nerde bu arkadaş, başına bişey mi geldi diye düşünmeye başlamıştım.

Öyle bir şey mi varmış-kesin Reanult'da vardır. Sadece depo çizgisi var grafik olarak, bir de kalan mesafe. Ama benim kullandığım klasik temada olmayabilir, diğer temaları da denemek lazım.

Hayırlı uğurlu olması dileğiyle
  • Hızlı cevap veremedi, demekki fotoğraf çekmekle meşgul. Buralar resim dolacak, msaltik 2 haftanın acısını çıkaracak
  • Arkadaşlar, diyorum ki bir kullanıcı listesi oluşturalım. Her ne kadar C4 Picasso sahibi olmasam da takip ettiğim bir konu olduğundan listenin düzenlemesini seve seve yaparım. Eğer herkese uyarsa aşağıdaki gibi bir liste oluşturalım diyorum, listeyi aktif kullanıcılardan oluşturmak istediğim için de herkesten bana PM atmasını rica edeceğim.

Oluşturmayı düşündüğüm liste şu şekilde:

C4 Picasso Kullanıcıları:

1) kullanıcıadı1 - 1.6 e-HDi Dynamique ETG6 (Cam Tavan) - Uzay Gri (2013), İstanbul

2) kullanıcıadı2 - 1.6 e-HDi Intensive ETG6 (Xenon + Teknoloji Paketi + Güvenlik Paketi + Cam Tavan) - Körfez Mavi (2014), Ankara

3) kullanıcıadı3 - 1.6 e-HDi Intensive ETG6 (Teknoloji Paketi + Güvenlik Paketi + Cam Tavan) - Mercan Kırmızı (2013), Bursa

Grand C4 Picasso Kullanıcıları:

1) kullanıcıadı4 - 1.6 e-HDi Intensive ETG6 (Teknoloji Paketi + Güvenlik Paketi + Cam Tavan) - Gümüş Gri (2013), İzmir

2) kullanıcıadı5 - 1.6 e-HDi Intensive ETG6 (Xenon + Teknoloji Paketi + Güvenlik Paketi + Cam Tavan) - Fırtına Mavi (2013), Antalya

3) kullanıcıadı6 - 1.6 e-HDi Intensive ETG6 (Otomatik Bagaj + 360° Görüş + Teknoloji Paketi + Güvenlik Paketi + Cam Tavan + Lounge Paket + Xenon) - Mercan Kırmızı (2014), İstanbul
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Hızlı cevap veremedi, demekki fotoğraf çekmekle meşgul. Buralar resim dolacak, msaltik 2 haftanın acısını çıkaracak

Şu an eve dönüş yolunda aracı ayrıntılı olarak test ediyor sanırım, bugün-yarın konu canlanır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Hayırlı uğurlu olsun. İyi yolculuklar. Martı beklemediniz işte. Kavuştunuz aracınıza. :) bol bol paylaşım bekliyoruz.

• quote:

Hemserim hayirli olsun. Allah kaza bela vermesin insallah. Bende scenic forumuna bakiyodum surekli msaltik nerde diye paylasimlarini bekliyoruz demeye gerek bile yok heralde

• quote:

Yakıt tuketimini düşünmeyin. Benim 1600kg lık grand picassom bile insanı şaşırtıyor. Depo da bu değeri görmüyorum tabiiki ama istanbul içi 950km gidiyorum.. 5.5-6lt civarında. Ortalama hiz 32km/h .

Yeni cengaver bundan kötü olmaz.

CITROËN C4 PICASSO II KULÜBÜ

Ruhsata 1605 kg yazmışlar. Yeni picasso bilgileri emniyete verilmemiş demek ki. 180 kg fark var. Nerdeyse 2 yetişkin 1 çocuk kadar. Bu arada bir onceki model ne kadar ağırmış. O da az yaktığına göre yeni c4 grand picasso günlük kullanımda fabrika değerlerine yaklaşabilir. Sakin sürüşle şehir içi 1000km yapar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makeles -- 8 Ocak 2014; 18:08:41 >

• msaltik kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • Merhaba arkadaslar yazilmis olabilirdi ama cepten yazdigomdan kontrol edemiyorum. Kumho kis lastigi alan var mi? Varsa yorumlarini yoksa da tecrubeli arkadaslardan genel olarak kumho lastikleri konusunda vakitleri varsa gorus rica edebilir miyim? Tesekkurler simdiden..uzun yol yapma planim oldugundan kis lastigi almam gerekiyor da...

Ben aldım ama biraz geç kaldığımdan karda buzda test etme şansım olmadı.
  • quote:

Ben aldım ama biraz geç kaldığımdan karda buzda test etme şansım olmadı.

Anladim dostum sekil semal yol sesi gidis acisindan da degerlendirebilirsin fikrin varsa tabii yoksa da canin sagolsun :) bir de kaca almistin tanesini??

Tanesi 280'den. Yol sesi benim dikkatimi çekmiyor zaten kumho'nun kendi internet sitesinde baktığımda tutuş, yakıt performansı ve ses olarak diğerlerinden farklı olmadığını gördüm. Asimetrik desenli olması iyi bana göre. Ama açıkçası tutuş kabiliyetini kendim denemedim " dur bakalım şu virajı sabah kırağısında alabiliyor muymuşum" diye

Benimki şuydu: link

• Ben araci almadan kumho aldim.conti vs yoktu kumho yu da ank.dan aldim coknaz vardi.hsonu taktiracagm goruslerimi yazarim.
    Araci dun teslim aldim.50 km kullanip garaja cektim hsonutest edecegm kismetse.herkese kazasiz belasiz surusler..

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.