Şimdi Ara

★ CITROËN C4 CACTUS ★ (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
24
Favori
78.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeitgest

İyi akşamlar herkese. Bugün avm yokuşunda herhalde gazı yeterli veremediğimden araba yokuşta durdu. Basmama rağmen baya kaldı öyle sonra hareket etti ama bir koku geldi balata kokusu gibi. Vites kutusu arızası verdi anlık. Kontağı kapatıp açtım sorunsuz devam etti. Ne olmuş olabilir?
    Etg6 viteslerin kronik sorunu. Araba rampada vites kararsızlığı yaşamış ve ani debriyaj kavraması nedeniyle debriyaj aşırı ısınmış. Arıza uyarısını da bu yüzden veriyor. Genel bir sorun yok kullanmaya devam edebilirsiniz. Sadece debriyajın ömründen yediniz. Çözümü ise yüksek rampalara gelmeden aracı 1. vitese almak ve bütün rampayı 1. viteste çıkmak. 2. viteste rampaya girerseniz. yokuşun ortasında kalır ve aynı sorunla karşılaşırsınız.
  • msafacan kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. Bu kararsızlığı biliyordum ama f1le 1e almayı unuttum çıkıyor diye sonra bu geldi başıma.

Peki F1le 1e aldık ne kadar süre otomatiğe geçmeden 1le devam eder? Gaz verince tekrar 2ye zorlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CooLStyLe kullanıcısına yanıt
    Ben de katılmak isterim mümkün müdür link vermeniz? Facebook, Wp?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeitgest

Hocam çok teşekkür ederim. Bu kararsızlığı biliyordum ama f1le 1e almayı unuttum çıkıyor diye sonra bu geldi başıma.

Peki F1le 1e aldık ne kadar süre otomatiğe geçmeden 1le devam eder? Gaz verince tekrar 2ye zorlar mı?
    Rica ederim hocam. 1. vitesle rampaya girerseniz ve rampa çok dikse 2. vitese alması çok zor 3000 devirlere kadar 1. viteste kalmaya devam ediyor. Araba zaten yokuşta olduğunu algılıyor.
  • Merhaba, Bahçelievler Mersa yıllık bakım için 880 TL fiyat verdi, garanti devam 2016 model 2017 çıkışlı. Nasıl fiyat arkadaşlar bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bodrum Özkasapoğlu'nda 480 tl ye Mazot filtresi hariç yaptırdım bakımı. Kampanya varmış...
  • Merhaba arkadaşlar 2015 model C4 cactus shine paket ile aranıza katılacağım , aklıma bir soru takıldı android auto ve apple car play yok sanırım yükleniyor mu yada nasıl çözüyorsunuz o olayı bir fikir rica edecektim sizden.
  • Canberkberker kullanıcısına yanıt
    Benim aracım da 2015 Shine paket ama apple car play çözümü yok diye biliyorum. Çözüm var ise çok iyi olur doğrusu
  • Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında işinin ehli Citroen servisi var mıdır önerebileceğiniz?

• kartal otosanayide iyi bir usta vardı, adını öğreneyim istersen.dürüst birisi 2 sefer araç göstermiştim bir tur atıp 20 dk da eksikleri kestirebiliyor, orjinal servisten ayrılmaymış.

Sahibinden de bir bayi de orjinal parça satıyor uygun fiyata bugün ararken buldum, parça lazım olursa özelden link atarım. Fiyatlar fena değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curufperlit -- 18 Mart 2019; 21:3:50 >
  • İzmir Gaziemir bayraktar da 1270 TL tuttu 60.000 Km garantisi olduğu için mecbur soktum muhtemel 500 600 TL lik bir bakımdı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Gates

Benim aracım da 2015 Shine paket ama apple car play çözümü yok diye biliyorum. Çözüm var ise çok iyi olur doğrusu
    Servis de görüştüm yeni cactüsler de bir çip varmış bu işi sağlayan onu takmışlar bizim modellere çalışmış fakat akabinde birçok şey de arıza ışıkları yanmış o yüzden işin içinden çıkamamışlar ve çıkarmışlar o yüzden . Bir de sanayide araştırmak lazım çözümü olur ama sonra başka yerlerden arıza verirse o zaman sıkıntı tabi
  • curufperlit C kullanıcısına yanıt
    Size zahmet olmazsa ustanın ismini ve sahibinden linkini paylaşabilirseniz çok makbule geçer.

• Canberkberker kullanıcısına yanıt
    Aracınız kaç model? Garanti yıl üzerinden mi km üzerinden mi hesaplanıyor acaba?

• ukumi kullanıcısına yanıt
    ALİ OTOMOTİV
    Esentepe Mahallesi, Kartal Oto Sanayi Sitesi, 34870 Kartal/İstanbul
    (0216) 374 31 37https://goo.gl/maps/g1b3AYhZ6DS2
  • Bill Gates kullanıcısına yanıt
    aracınızın sistem software yazılımını 5.43 e yükseltin
  • bulentbatir B kullanıcısına yanıt
    Bu yazılım yükseltme işlemini servislerde isteğe bağlı olarak yaptırabiliyor muyuz? Bilginiz varsa bilgi verebilirseniz çok iyi olur doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Gates

Bu yazılım yükseltme işlemini servislerde isteğe bağlı olarak yaptırabiliyor muyuz? Bilginiz varsa bilgi verebilirseniz çok iyi olur doğrusu
    tabi ki yaptırırsınız araç sizin yeni yazılım çıkmışsa aracınızı garantisi varsa yapacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukumi

Aracınız kaç model? Garanti yıl üzerinden mi km üzerinden mi hesaplanıyor acaba?
    2015 Model normal garantisi bitti de ben fiat oto eksper garantisi ile aldım 1 yıl bana kendileri garanti verdiler. Normalde 3 yıl diye biliyorum uzatanlarda oluyormuş tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentbatir

aracınızın sistem software yazılımını 5.43 e yükseltin
    Merhaba yazılım için download linki nereden bulabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.