Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
250.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genelde eğer borcun vadesi henüz gelmemişse, ay sonunda toplu ödeme yapıyor bayiler.

Yarın ben de aracı teslim alacağım mutlaka netleştirip yazarım.
  • KuzeyUmut K kullanıcısına yanıt

Ben geçen hafta pazartesi teslim aldım. Az önce de kontrol ettim tekrardan. Ödenmemiş gözüküyor.

• ingenjor İ kullanıcısına yanıt
    Bayiiler toplu ödeme yapıyor, birkaç gün içinde ödenir merak etmeyin..
  • ingenjor İ kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ama ödenir büyük ihtimalle. Geçen ayın ilk haftası başka bir araç aldım. Son ödeme tarihinin son gününde ödedi bayi 😀 Yarın netleştireceğim. Ancak benzer bir süreç yaşanacağını düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bende bugün beyaz 1.2 shine kaporası verdim .
    Bursa’da ikamet ediyorum , bulunduğum şehirdeki bayide gri renk buldum 235 e kapora verdik ama B1 kodlu Avrupa aracı olduğunu ST bile sonradan öğrendi , araçta cam tavan ve stepine yokmuş , azda ayar oldum bende başka şehirden 233 bine beyaz renk Türkiye paket shine buldum kapora gönderdim .
    Daha uyguna bulan var mı acaba ? Clio alacaktım eşime , kum beji olsa daha güzel olurdu ama beyazda güzel bence , griden iyidir :) (ilk aracımda gri )
  • Hocam selamlar,

Ümraniye Can'a sorabilirsin bir de. ben bu hafta beyaz renki 231'e aldım. kum beji turuncu paketli de vardı ellerinde satılmadıysa eğer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkuts2 -- 18 Aralık 2020; 10:13:30 >
  • utkuts2 U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim . Yan basamaklar dahil 233 e anlaştım bende beyaz renk . Dediğiniz yeri ve Yalova’yı aradım araç kalmamış . Bende son aracı aldım , Facebook grubuna baktım millet 240 dan anlaşmış , aracı bulduk 3’e 5’e bakmayalım o zaman :)
  • Kum beji istiyorsunuz diye haber verdim ama demek ki satılmış o sırada :)

Zevk meselesi tabi ama iki rengi de gördüm ve beyaza karar verdim Kum bejine göre bence daha güzel duruyor siyah tavanla birlikte.

• utkuts2 U kullanıcısına yanıt
    Ben gri alacaktım Bursa inallardan anlaştım kapora verdim , istemeye istemeye açık gri alacaktım araç Avrupa paketmiş cam tavan ve stepne yok vazgeçtim .gri de güzel ama bende füme civic var , beyaz ya da bej diyorduk kısmet beyaza denk geldi . 2 K da boya farkı vermek mantıklı gelmedi sonradan . Tek isteğim var şu arka cam efekti sonradan yapılır mı acaba , epey hava katıyor :)

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

• Aracımı nakit 232 bine satın aldım.
    Ekstraları yan basamak, LED uzun ve kısa far takımı, Seramik kaplama ve kauçuk paspas.

İlk izlenimlerim oldukça olumlu. Aynı segment olmasa da 2020 model Clio 5 1.3 EDC Icon modele de sahibim. İster istemez onunla çok karşılaştırıyorum. Her iki aracın da artıları eksileri mevcut.

Geniş bir zamanda yazmayı düşünüyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

• KuzeyUmut K kullanıcısına yanıt
    Led takımı bende düşünüyorum ama aydınlatması nasıl acaba ? Biz yaptırsak kaça olur :)
  • İki cam arasına atılan bir detay o, sanmıyorum ekstradan eklenebileceğini sonradan.. He cam üzerinden benzer bi uygulama yapılabilir ama orijinali gibi olmaz tabii.. Hayırlı olsun bu arada..
  • Aydınlatma performansı oldukça iyi. Bayiye bir sormanız lazım, fiyat bilgisini en doğru onlar belirler işçilik vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sungur16

Led takımı bende düşünüyorum ama aydınlatması nasıl acaba ? Biz yaptırsak kaça olur :)

Aman şimdi buralara " çakma xenon led farlar gözümüzü alıyor ve sövüyoruz " tayfası gelir. YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

benimde led H7 farlarım var ve memnunum. hatta stop ve sinyal grubunu bile led yaptım.

• salserol kullanıcısına yanıt
    Ayarsız olursa adam gibi fabrikasyon farla gezerim . Aracı almaya pazarttesi gideceğim, siz nereden aldınız acaba farları ? Aydınlatması güzelse link alabilir miyiz bizde led yapalım :)
    Civicimde beyaz led ve gerçekten muhteşem aydınlatma yapıyor.
  • salserol kullanıcısına yanıt
    Sana güzel gelir zaten de önemli olan karşındakine nasıl geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sungur16

Ayarsız olursa adam gibi fabrikasyon farla gezerim . Aracı almaya pazarttesi gideceğim, siz nereden aldınız acaba farları ? Aydınlatması güzelse link alabilir miyiz bizde led yapalım :)
    Civicimde beyaz led ve gerçekten muhteşem aydınlatma yapıyor.

selamlar.

farlarım ayarlıdır.

• Merhabalar, ben de aracı haftaya teslim alacağım, anahtar ile camların açılıp kapanmasını kullanan var mı, varsa nasıl aktive ediliyor öğrenilir miyim. Servise sordum öyle birşey yok demişler.
  • cebich kullanıcısına yanıt
    Grupta bazı servisler yapıyor demişler , bazıları bilmiyormuş .
  • O zaman yapan servislere gitmemiz lazım
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.