Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
250.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple versiyonunda sorun yok demekki ben Android kullanıcısıyım. Arkadaşlar My Citroende sürüş verilerini sorunsuzca alan herkes Apple kullanıcısı mı? Android kullanıp sürüş verilerini sorunsuz alabilen var mı? sorumuzu böyle değiştirelim o zaman.

• Hocam ben iOS ta cok sorun yasadim. Bluetooth algiliyor gibi gosterse de, app icinde gorunmuyordu. Hem app i sildim, hem aractaki ekranda bluetooth alaninda benim telefonu unut deyip bir nevi bastan yaptim. Bir seyler daha yapmis olabilirim cok kurcaladim aractaki ayarlari. Sonra oldu ama hangi adim ise yaradi ben de tam anlayamadim malesef.

• Yeni zam hayırlı olsun..

Benzinli Shine ve Dizel Feel’i muhtemelen son kez %50’lik dilimde görüyoruz.. Normalde geçmişler %80’lik dilime ama kampanya ile tutulmuşlar..

Aynı şekilde makyajlı C3 ve C5 Aircross’ta da zam var..

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsalonia -- 13 Ekim 2020; 4:57:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dyslexic D kullanıcısına yanıt

İki üç gün arabayı hiç ben sürmedim yanına bile yaklaşmadım, ona rağmen sonradan bağlayınca önceki günlerdeki sürüş verilerini de getirdi benim telefona. yani geçmişe doğru belli bir süre gitme durumu var verilerin. Belki de en başına kadar bilemiyorum. Sizde gelen 3 güzergah kaç gün öncesine aitti (bağlandığınız esnada)?

• Croatoan C kullanıcısına yanıt

Ben android 10 ile sorunsuz bağlandım. Eşimin iPhone Bluetooth bağlandı ama verileri almadı. Uğraşmadım onunla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

İki üç gün arabayı hiç ben sürmedim yanına bile yaklaşmadım, ona rağmen sonradan bağlayınca önceki günlerdeki sürüş verilerini de getirdi benim telefona. yani geçmişe doğru belli bir süre gitme durumu var verilerin. Belki de en başına kadar bilemiyorum. Sizde gelen 3 güzergah kaç gün öncesine aitti (bağlandığınız esnada)?

Bagladigim gune aitti sadece malesef. Ilk 750 km yi kacirmis olduk saglik olsun. Kendime ait ilk aracim oldugu icin ben de yeni yeni ogreniyorum.

Bu arada hocam merak ettigim bir diger konu da, asiri hafif olan direksiyon bazen surerken sertlesiyor/kilitlenir gibi. Herkese olan bir sey mi bu yoksa baktirmali miyim acaba?

O sertlestigi anlarda dondurmek birden zorlasiyor baya. Elektronikmis bu araclarin direksiyonu, onunla alakali bir sey herhalde.

• dyslexic D kullanıcısına yanıt

Araç hızlandıkça direksiyonun sertleşmesi gerekir zaten, C3a dahil hemen hemen tüm modern araçlarda bu var. Diğer türlü çok güvensiz olur, kontrol etmesi zorlaşır. Kilitlenecek kadar sert olma olayın abir şey diyemiyorum ama.

• 2021’de C3 Aircross makyajlanacakmış. C3’ün makyajlı haline benzemiş önü. Çok bir değişiklik yok, sadece ekstra özellikler eklenir en dolu pakete, bir de ön taraf değişiyor, kapıların en alt kısmına doğru da koruma çıtaları gelmiş. Mevcut kasada da oranın yeri hazır aslında, aksesuar olarak belki ekletme seçeneğimiz olabilir. 2021’in sonlarına doğru çıksa buraya gelmesi 2022’yi bulabilir, daha erken çıkarsa da 2021 sonunda Türkiye’ye gelebilir.. Kasanın değişmemesi güzel, sadece ufak bir makyaj yapılacak kısacası..

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsalonia -- 13 Ekim 2020; 12:6:26 >

• salsalonia kullanıcısına yanıt

güzel nick :)

• Bu C3 Aircrosslar hangi limandan yüklenip geliyor acaba ? Bu ay listedeyiz, araç hala yok meydanlarda

• gurbuzergen G kullanıcısına yanıt
    Fransa’dan yüklenip gelmişti benimki.. Eylül’ün 23’ü gibi gümrüğe geldi, faturası kesildi vs. Ay sonu da teslim aldıydım 1 hafta sonra gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: salsalonia

Fransa’dan yüklenip gelmişti benimki.. Eylül’ün 23’ü gibi gümrüğe geldi, faturası kesildi vs. Ay sonu da teslim aldıydım 1 hafta sonra gibi..

C3 Aircrosslar İspanya'dan gelmiyor muydu? YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

• ingenjor İ kullanıcısına yanıt
    Üretim yeri İspanya Zaragoza.. Opel’in Zaragoza’daki fabrikasında evet.. Benim araç kaparodan boşa çıkınca bama düştüydü, ben alacağım zaman Fransa’da limandaydı, oradan gelecek dendiydi..

• ingenjor İ kullanıcısına yanıt

İspanya'da üretilip ilk önce yanılmıyorsam Marsilya limanına gidiyor, oradan da Türkiye'de Dilovası limanına geliyor. Gefco (Lojistik) arabaları oradan çekip Köseköy'den sevkiyata çıkarıyor.

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Satıcıya gelen bilgiye göre bizim Dizel Feel araç Monza Express gemisine yüklenmiş. Marine radar adlı bir uygulamadan geminin nerede olduğunu takip edebiliyorum

Dediğiniz gemi Fos Sur Mer limanından hareket etmiş, Salerno limanına gidiyor gibi görünüyor.

• Feel donanımda bagajdaki seperator yok mu, bana sadece shineda oldugu soylendi bayiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Monza Express gemisi şu an Çanakkale Boğazı'na gelmek üzere görünüyor. Akşam Darıca limanında olacak. Tahminen 25 Ekim gümrük çıkışı falan olur. 1-2 Kasım gibi teslim öngörüyorum.

Evet, takip ediyoruz. Hatta kazasız belasız gelsin diye dua bile ediyoruz 😃. Bence önümüzdeki hafta ortası teslim edilir. Tabii en önemlisi gümrük işlemlerinin tamamlanıp fiyatın sabitlenmesi...

Bu inen gemideyse yani gümrük işlemleri bugün başladıysa 30-31 ekim gibi teslim olur tahminimce.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.