Şimdi Ara

Cities XL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.480
Cevap
18
Favori
292.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=63735

Çıkış Tarihi 3 Eylül 2009
  • Biraz daha açarmısnız arkadaşlar konuyu. Yaptıkdan sonra ne oluyor? Sadece inşaa mı ediyoruz. Yani eğlenceli bir yanını söyleyin
  • Eylüle kadar kim bekleyecek yahu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bolu Beyi

Biraz daha açarmısnız arkadaşlar konuyu. Yaptıkdan sonra ne oluyor? Sadece inşaa mı ediyoruz. Yani eğlenceli bir yanını söyleyin

Kendini Kadir Topbaş gibi hissediyorsun işte daha ne eğlencesi istiyosun Gerçi oyunda yetkilerimiz daha fazla bir belediye başkanına göre ama...
  • Oyunun betası başladı Beta keyler dağıtıldı büyük oranda ben Worthplaying'den aldım bir tane şansa. Beta Key ile üyeliğimizi aktif ettirip 2.4 GB civarındaki oyunu indirebiliriz sitesinden

Beta keyleri -eğer kaldıysa- aşağıdaki adresteki sitelerden alabilirsiniz...

http://www.citiesxl.com/index.php?/content/view/85/63/lang,en/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanSRC -- 1 Temmuz 2009; 0:50:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: OzanSRC

Oyunun betası başladı Beta keyler dağıtıldı büyük oranda ben Worthplaying'den aldım bir tane şansa. Beta Key ile üyeliğimizi aktif ettirip 2.4 GB civarındaki oyunu indirebiliriz sitesinden

Beta keyleri -eğer kaldıysa- aşağıdaki adresteki sitelerden alabilirsiniz...

http://www.citiesxl.com/index.php?/content/view/85/63/lang,en/

Sanırım ben biraz geç fark ettim. Bütün beta keyler dağıtılmış. Oyunu indirdirdiyseniz nasıl olduğu hakkında biraz yorum yaparsınız sanırım değil mi? Mesela efsane olan sc4 kadar iyi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 3 Temmuz 2009; 1:29:58 >

• Bu ara oyunlar ardı ardına geldiği için bu oyuna sıra gelemedi şuan en son sırada 1 kaç güne oynamaya başlarım inşallah
  • @OzanSRC, oyunu denediniz mi acaba?
  • Evet hocam dün gece deneyebildim kısa bir süre ve oldukça beğendim City Life oynadıysanız oyunda ona göre oldukça gelişme var. Artık tarım ve sanayi kolları daha gelişmiş, turizmden gelir elde ediliyor ve etrafımızdaki komşu şehirlerle ticaret yapılabiliyor. 3 adet server var her server farklı dünyaları içeriyor. Şimdilik sadece 1 şehir kurma hakkımız var ilerde arttırılacakmış. Petrol yataklarına sahip bir konumda şehir kurar isek daha zengin olma şansımız artıyor. Sonuç olarak beta olmasına karşın oldukça kapsamlı ve sorunsuz bir oyun gibi gözüktü bana
  • oo eyvallah hocam çok sevindim bu habere. Tam sürümünü merakla bekleyeceğim...
  • İkinci Beta key dağıtımı başlamış. Ben de kendime bi tane key aldım.
  • şimdiki yeni trend de bu heralde oyun yada program çıkmadan beta diye kullanıcılara test edip sorunu çözüp dağıtıma öyle vermek
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Phoenixfatih_

İkinci Beta key dağıtımı başlamış. Ben de kendime bi tane key aldım.

Nerede? Hangi sitede? Biraz daha ayrıntı lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turgut Bey

quote:

Orjinalden alıntı: _Phoenixfatih_

İkinci Beta key dağıtımı başlamış. Ben de kendime bi tane key aldım.

Nerede? Hangi sitede? Biraz daha ayrıntı lütfen.

Burdaki sitelerde:http://www.citiesxl.com/index.php?/content/view/89/63/lang,en/
    Bi de burda:www.zam.com

• Teşekkürler kaptım hemen bir key.
  • Oyunu oynamaya başladım ama hiçbirşey anlamadım oyundan. Çok zor geldi bana bilmiyorum...
  • Grafikler güzele benziyor Tam sürümü ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgahan09

Grafikler güzele benziyor Tam sürümü ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı.

3 Eylül
  • peki arkadaşlar dünya haritası gerçeğiyle birebir mi
    ve okyanus ötesdi şehirleri entegre etmek mümkünmü acep
  • Dünya hayali bir dünya hocam. Her dünya ayrı bir server. 3 yada 4 ayrı server yani dünya var oyunda.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.