Şimdi Ara

CITIES: SKYLINES [ANA KONU - XBOX ONE]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yapımcı: Colossal Order

Yayımcı: Paradox Interactive

Platform: Xbox ONE

Anasayfa:http://www.citiesskylines.com/

Steam:http://store.steampowered.com/app/255710/

Çıkış Tarihi: 22.04.2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 2 Nisan 2017; 9:37:34 >

• 2 tane resim koysaydinda insanlar az çok fikir yurutebilseydi.

Şahsım adına ; Wasteland 2, Ark, cities ve dayz bağımsız yapımcıların en iyi oyunlarindan. Gormek istediğimiz yapımlar konsolda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 5 Ağustos 2015; 10:56:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mükemmel ötesi bir haber diyebiliriz.
  • Mouse varken konsolda uğraşılmaz, çok sistem isteyen bir oyun da değil.
  • Oynanışı Xbox controller'a göre düzgün ayarlayabilirlerse konsolda oynamayı tercih ederim, daha rahat geliyor bana. Diablo III çok iyiydi bu konuda örneğin.
  • Oyun ön siparişe açıldı, fiyatı 85 TL ile oldukça makul. Ayrıca içeriğinde "After Dark" paketi de var.

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/cities-skylines-xbox-one-edition/c4gh8n6zxg5l
  • 21'ini iple çekiyoruz..
  • Aldık ve beklemedeyiz. Fiyatı gerçekten uygun geldi bana. Oyunun xbox one sürümü yorumları da güzel. Oynayan çoğu kişi kontrolleri beğeniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Aldık ve beklemedeyiz. Fiyatı gerçekten uygun geldi bana. Oyunun xbox one sürümü yorumları da güzel. Oynayan çoğu kişi kontrolleri beğeniyor.

Aynen, ben de almak için kontrolleri merak ediyorum, yorumlara göre davranıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

mükemmel ötesi bir haber diyebiliriz.

2015 de yorum yapmışım

alıyoruz
  • Beyler zamani hizlandirmiyorum? Basara bilen var mi? 1x de oynuyorum millet sehire gelene kadar bayiyor..

• Bilgisayarda daha once hunharca oynamistim zamaninda simdi xbox a aldim lakin 1x hizda devam ediyor.. Ben mi yapamiyorum yoksa guncelleme ile vs gelecek mi? Bu sekilde devam edilmez bu oyuna..

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Çıktığı günden beri oynuyorum. Gayet iyi port etmişler oyunu. Gerçekten oynaması çok zevkli konsolda.

• Türkçe mi ?

• Cities in sitesine girdigim zaman pre order diyor daha ? Guncelleme cikip ne zaman buna zamani x2 x3 yapabilecegiz bilen takip eden var mi ?

• Konu hortlamış ama, halen oynayan var mı?
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    3 kere yükleyip sildim beceremeyip

• W kullanıcısına yanıt
    😀 Valla benim de durumum pek farklı değil aslında. Baya bi gelişiyor sonra ne oluyorsa yeni oyuna başlıyorum. Para olayını bir türlü çözemedim. Yetişmiyor. Çok iyi planlama yapmak gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.