Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HarunBadem

maşallah 92 sayfa, hepsine tek tek bakamadım muhakkak bi yerlerde vardır ama arkadaşlar ben şu tarım işini bi türlü beceremedim bi anlatsanızya.

Neyi beceremedin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmtjklv kullanıcısına yanıt
    Hocam sikintiyi nasil cozdun ben 3-4 aydir oynayamiyorum bu sikintidan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu commercial zone un mutluluğunu nasıl arttırabiliriz max %80 oluyor o da vergiyi %1 yapınca evlerin sanayinin mutluluğu %95 100 arasında değişiyor commercial zone genelde %75 80 oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtjklv

Merhaba arkadaşlar bir sıkıntım var. Bu gün oyuna girmeye çalıştım oyun açıldı ama loading ekranında kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim bilen birisi yardımdı olabilirse çok mutlu olurum.
    http://i.hizliresim.com/NpDJj5.png

Arkadaşım aynı sıkıntı bende de oldu. Ne yaptıysam çare olmadı. Bütün modlari kaldırmak zorunda kaldım.

• Biraz araştırma yaptım ama çok fazla bilgi bulamadım.

Oyunun amacı bir ülke yaratmak kendi dizaynımız ile. Bunun dışında başka şeyler var mı? Kötü yönetim dışında halkın ayaklanması gibi. Bu tarz durumlar?
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunun amacı şehir yaratmak öyle ayaklanma falan olmuyor eğer öyle aksiyonlar istiyorsanız tropico oynamalısınız ayaklanmalar seçimler ülkeler arası ilişkiler cities de olabilecek tek aksiyon natural disasters dlc si varsa depremler meteorlar falan

• quote:

Orijinalden alıntı: CapoNx

quote:

Merhaba arkadaşlar bir sıkıntım var. Bu gün oyuna girmeye çalıştım oyun açıldı ama loading ekranında kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim bilen birisi yardımdı olabilirse çok mutlu olurum.

Arkadaşım aynı sıkıntı bende de oldu. Ne yaptıysam çare olmadı. Bütün modlari kaldırmak zorunda kaldım.

Ben direk indirdiğim bütün modların yanındaki tiki kaldırdım yani indirdiğim modları silmedim veya kaldırmadım. Sadece oyunda çalışmamaları için durdurdum. Sonra tek tek tüm modları açtım hangisin de sıkıntı var diye. En sonunda açtığım son mod( ismini hatırlamıyorum ) ile oyuna girmeye çalıştım. Oyun açılmadı. Bende o modu sildim. Sende istersen böyle çözebilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CapoNx

quote:

Ben direk indirdiğim bütün modların yanındaki tiki kaldırdım yani indirdiğim modları silmedim veya kaldırmadım. Sadece oyunda çalışmamaları için durdurdum. Sonra tek tek tüm modları açtım hangisin de sıkıntı var diye. En sonunda açtığım son mod( ismini hatırlamıyorum ) ile oyuna girmeye çalıştım. Oyun açılmadı. Bende o modu sildim. Sende istersen böyle çözebilirsin

Hocam yüzlerce mod vardı yemedi :)

• Yeni alanlar neye göre açılıyor. Benim param yoktu önemsemedim yeni alan almayı şimdide yeni alan çıkmıyor. Nüfus taşacak neredeyse ev yapacak yer kalmadı.
  • Mass transit incelemesi

Biliyoruz yeni paket çıktı önce bir yeniliklere bakalım.

Yollar;

Otoyollara 2 ve 4 şeritli yollar geldi ki bence gerekli bir olaydı.

2 şeritli yollara big avenue eklendi. Bu ağaçlı ve çimenli yol vardı ya normal oyunda. Onun birleşimi gibi birşey olmuş. Hem çimen var hem ağaç ama sadece bir şerit.

Ayrıca 3 şeritli(2 gidiş 1 geliş) yol gelmiş. İsteyen kullanabilir ben pek gerekli görmedim.

Ulaşım ;

zeplin, eğlenceli bir olay. Em büyük avantajı yol yapma götürme zorunluluğu yok havadan gidiyor. Ama kapasite az sadece 35

Teleferik, çok bir özelliğini göremedim ya. Görsel olarak hoş ama çok esprisi yok. Tren yolunun metronun gidemeyeceğim dik yamaçlar için olabilir.

Monorail, işte favorim hızlı ve kapasitesi fazla. Görselliği güzel. Ayrıca yolların üstünden götürme şansınız var ve tramvay gibi trafiği kötü etkilemiyor. Durakları da çok çeşitli. Otobüs ve metro bağlantısı ile gelen durakları var.

Feribot, eğlenceli ve güzel. Bol denizli bir haritada iyi iş görür. Ben severek koydum.

Tren, eskiden de tren vardı. Ama yeni paketle güzel istasyonlar gelmiş. Gerçek hayatta gördüğümüz çok peronlu ve metro aktarması olan istasyonlar gelmiş.

• Sokak ve caddelere isim koyabilmek de hoş olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

Sokak ve caddelere isim koyabilmek de hoş olmuş

Evet ama kullandığım bir özellik değildi. Benim asıl hoşuma giden kavşak düzenlemeleri oldu.

Işıkları koyup kaldırabiliyoruz aynı zamanda geçiş önceliğini ayarlayabiliyoruz.

Bunun için modlar vardı tabii ama iyi çalışmıyordu. Oyunun özelliği iyi çalışıyor.
  • sanırım en çok aranan ihtiyaç duyulan ve kullanılan modları dlcler ile ufak ufak oyuna entegre ediyorlar
  • Bu district Style'ler nasıl aktif oluyor?Atölyeden indirdim.oyunun içinde seçtim ama görünmedi...
    Birde map temaları nedir? 3-5 tane kurdum ama denemedim...?
  • Yakinda guzel bir monotrenle geliyorum, tasima kapasitesi sorunu kalmayacak

Innovia nasil begendiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Mass transit incelemesi

Yollar;

2 şeritli yollara big avenue eklendi. Bu ağaçlı ve çimenli yol vardı ya normal oyunda. Onun birleşimi gibi birşey olmuş. Hem çimen var hem ağaç ama sadece bir şerit.

Ayrıca 3 şeritli(2 gidiş 1 geliş) yol gelmiş. İsteyen kullanabilir ben pek gerekli görmedim.

Ulaşım ;

zeplin, eğlenceli bir olay. Em büyük avantajı yol yapma götürme zorunluluğu yok havadan gidiyor. Ama kapasite az sadece 35

Teleferik, çok bir özelliğini göremedim ya. Görsel olarak hoş ama çok esprisi yok. Tren yolunun metronun gidemeyeceğim dik yamaçlar için olabilir.

Monorail, işte favorim hızlı ve kapasitesi fazla. Görselliği güzel. Ayrıca yolların üstünden götürme şansınız var ve tramvay gibi trafiği kötü etkilemiyor. Durakları da çok çeşitli. Otobüs ve metro bağlantısı ile gelen durakları var.

Feribot, eğlenceli ve güzel. Bol denizli bir haritada iyi iş görür. Ben severek koydum.

Tren, eskiden de tren vardı. Ama yeni paketle güzel istasyonlar gelmiş. Gerçek hayatta gördüğümüz çok peronlu ve metro aktarması olan istasyonlar gelmiş.

Teleferik çok büyük iş görüyor. Otoyolun 2 kenarına da şehir kurdum. Araya da teleferik çektim. Trafik yükü azaldı. İnsanlar karşıya hızlı gelip gidiyor.

Bu arada şehirdeki insanlar çok hastalanıyor. Yanlarında ne çöplük ne de mezarlık var. Klinik kurmaktan canım çıktı. Sebebini bilen var mı?

• Haritanın sınırlarını nasıl kaldırabilirim? 25 birim alana kadar izin veren bir mod var ama ben bütün haritayı oynamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Mass transit incelemesi

Yollar;

Ulaşım ;

Teleferik çok büyük iş görüyor. Otoyolun 2 kenarına da şehir kurdum. Araya da teleferik çektim. Trafik yükü azaldı. İnsanlar karşıya hızlı gelip gidiyor.

Bu arada şehirdeki insanlar çok hastalanıyor. Yanlarında ne çöplük ne de mezarlık var. Klinik kurmaktan canım çıktı. Sebebini bilen var mı?

Fark ettim. Çok araç var ve hızlı teleferik, sormadan ben de koymaya başladım heryere

Kanalizasyon ile su çeken pompalara dikkat et hocam. Onlar hasta yapıyor genelde. Oyunun ilk başında uzak kursan bile zamanla moklu su aşırı yayılıyor. Oyunun bir bug'ı bu da.

Eğer map iyi tasarlanmadı ise 2100 yılına gelmeden tüm su kaynakları kanalizasyonlu oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

Oyuna yeni başladım ve gerçekten güzel oyun. Ama sıkıntı şu ki sürekli yaptığım yerleri beğenmeyip yeniden başlıyorum. Bu oyunla ilgili önerebileceğiniz bir youtube kanalı var mıdır ? İzleyerek güzel öğrenilenilir diye düşündüm. :)

Benim takip ettiğim youtube kanalları:
    Silvarret
    Keralis
    Fluxtrance
    Dr.com
    Atys
    Impact

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Haritanın sınırlarını nasıl kaldırabilirim? 25 birim alana kadar izin veren bir mod var ama ben bütün haritayı oynamak istiyorum.

81 Tiles modunu kullanmanız lazım.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.