Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugün epic games aracılığı ile oyunu ücretsiz olarak edindim. Daha önce Anno 1404, Anno 1701, Anno 1800 gibi oyunları satın aldım. bu oyunun da ilgimi çekeceğine inanıyorum.

Oyuna uzun süre kafa patlatanlar olduğuna eminim ama 122 sayfayı okuma şansım olmadı.

şu aralar işsizim ve maddi durumum çok kısıtlı.

şu dlc'leri ücretsiz olarak edindim. Match Day, Pearls from the East ve Carols, Candy.

bu oyunu oynarken şu dlc olmazsa, bu oyunu pek oynamış sayılmazsın diyebileceğiniz bir dlc var mı? Tüm dlc'ler %50 indirimde ve eğer değerse almak isterim.

mesela snowfall ya da sunset harbor'u almak keyif almak için şart mıdır? yoksa base oyunda yeterli mi?

• Base oyun sizi çok uzun süre götürür, almanızı tavsiye edeceğim dlc ler var ancak mutlaka almalısınız diye bir olay yok base game ve modların sunduğu içerik zaten çok fazla. Şahsi görüşüm olarak dlc tavsiyelerim ise Mass Transit, Industries, Campus, Sunset şeklinde..

• _Anarsist_ _ kullanıcısına yanıt

Sevgili _Anarsist_ DLC'leri incelediğimiz ve önem sırasına göre listelediğimiz bu yazıyı okuyarak fikir edinebilirsiniz. Ekstra soruların varsa sormaktan çekinme

• _Anarsist_ _ kullanıcısına yanıt
    Valla ne yalan söyleyeyim ben bu oyunun dlclerinin hiçbirinden istediğim zevki alamadım. Şöyleki, paradox resmen şu kafayla dlc çıkartmış: hacı ben böyle bir dlc çıkardım. Şu şu özellikler var içinde ama senin oyununa da zerre kritik etkisi yok bunun. Sanayi dlcsi ile gelen özelliklerin hiçbirini kullanasım gelmedi mesela. Doğal afet dlcsi var. O kadar saçma ki nehir kenarında tusunami çıkıyor falan. O snowfall dlcsinde sadece o dlclere özel haritalarda kar yağıyor. Gerisine bir etkisi yok. Park dlcsi yine aynı olmasa da olur. Yani atolye içerikleri bile daha iyi.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Hocam oyuna nasıl etkisi yok?

Sanayi alanları, park alanları, rastgele gerçekleşen doğal afetler (1000 saat oynamam var hiç saçma sapan bir doğal afet ile karşılaşmadım), snowfall, üniversite kampüsleri vs bunların verdiği keyif bambaşka.

Şehrinize bir merkez parkı oluşturabilir, şehirden uzağa doğa parkı, kamp alanı oluşturabilirsiniz. Lunapark ve hayvanat bahçesi yapabilirsiniz.

Su kenarlarında iseniz su ürünleri endüstrisi, petrol varsa petrol kuyuları, bunların işleme tesisleri, depolama tesisleri vb. her şey çok zevkli bence. Tarım endüstrisi ile büyük tarım alanları oluşturabilirsiniz. Liste uzar gider.

Mass transit ile tramvaydan troleybüse birçok ulaşım aracını açıyorsunuz. Hatta bunların DLC olduğunu unutmuşum çünkü olmazsa olmaz.

Green Cities ile çok güzel yeşil şehirler oluşturdum. Bunun yanında eko su arıtma tesisleri, geri dönüşüm tesisi vb. de açmış oluyorsunuz. Eğer oyunu detaylı oynuyorsanız politikalar ile şehrinizi daha çevre dostu hale getirebiliyorsunuz.

After Dark da gece olmasını istiyorsanız güzel ama ben gece şehri pek beğenmiyorum o yüzden genelde gece-gündüz döngüm kapalıdır.

Snowfall DLC’si tüm haritalar için gelmiyor ancak atölyede birsürü harita mevcut. Şu anda bol bol dağlı bir harita indirdim snowfall ile oynuyorum Norveç gibi bir ülke yönetiyorum çok eğlenceli.

Sizin beklentiniz neydi anlayamadım ama atölye içerikleri bile daha iyi demenin biraz abartı olduğunu düşünüyorum. Yine de sizin fikriniz saygı duyarım.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefOfficer -- 28 Ocak 2021; 12:31:27 >

• Arkadaşlar, daha gerçekci görüntü için mod tavsiyesi yapabilir misiniz? Sizlerin kullandığı modlar hangileri?

Bir de trafik sorununa daha rahat çözüm getirebilmek için hangi modu kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi switel -- 26 Şubat 2021; 16:27:1 >
  • switel kullanıcısına yanıt

• jemalizm1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • arkadaşlar bu oyunda şöyle bi sorunum var.

sanayi alanları eğtimsiz işçi istiyor ancak bende eğitimsiz işçi %15 lerde yetmiyor bunu artırmak için okulları kapatıyorum eğtim bütçesini kısıyorum bu seferde işyerleri eğtimsiz işçi sorunu çıkarıyor arada kaldım ?

• f1rıncı F kullanıcısına yanıt
    Eğitimin düşük olduğu başka bir yerleşim bölgesi kurun. Bu bölgeye okul yapmayın.
  • switel kullanıcısına yanıt

peki hocam o kurdugum bölgeden sanayi bölgesine girek yol çekmek gerekli mi ? oyunda trafik sorunum yok

• Konu Ölmüş :)

Son zamanlarda İstanbul yapmaya çalışıyordum bir görsel atmak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

Konu Ölmüş :)

Son zamanlarda İstanbul yapmaya çalışıyordum bir görsel atmak istedim

Vaov hocam çok güzel gözüküyor, elinize sağlık.

Yollar konusunda çok sıkıntılıyım önerdiğiniz bir şey var mı? Şehir planlarken yollar daha sonra sıkıntı yaratıyor sürekli bana.

Reddit’de gezerken hayran oluyorum millete ama iş başa düşünce kalıyorum böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Vaov hocam çok güzel gözüküyor, elinize sağlık.

Yollar konusunda çok sıkıntılıyım önerdiğiniz bir şey var mı? Şehir planlarken yollar daha sonra sıkıntı yaratıyor sürekli bana.

Reddit’de gezerken hayran oluyorum millete ama iş başa düşünce kalıyorum böyle

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim :) Hocam modsuz oynuyorsan oyunu göze güzel gelecek bir şehir nerdeyse imkansız. Mod adlarını pek bilmiyorum ama road anarchy gibi birkaç mod var baya özgürlük sağlıyor sana. Çıkışları iyi ayarladığın sürece trafik konusunda da sıkıntı yaşamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 18 Eylül 2021; 22:32:54 >

• Paradox Interactive, Cities Skylines‘a DLC çıkardığı zaman ek olarak DLC almayacak olanları da düşünerek Update getiriyor. Gelecek olan yeni güncellemeyle birlikte Cities Skylines için bir çok küçük eklenti eklenmiş olacak. Güncellemenin neler getireceğini okumak için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jemalizm1 -- 25 Ocak 2022; 14:17:40 >
  • jemalizm1 kullanıcısına yanıt

Paradox'tan beklenmeyen hareketler görüyorum. 5 dolara satmasınlar pardon kakalamasınlar sonra bunlarıda. Eminiz değil mi?  Şu DLC politikası yüzünden hiçbir Paradox oyununu almaya elim gitmiyor. Çünkü vanilla halleri çok boş oyunların. İlla ek paket almak gerekiyor ve bu gerçekten çok sinir bozucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 25 Ocak 2022; 19:52:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda iflas etme var mı? Varsa hiç sevmem o kadar oynayıp game over yazmasını. :((

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maalesef ana güncellemenin detayları ücretli. Bunlar yanında gelen ufak tefek yenilikleri sunuyor ve bunları ücretsiz veriyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden bu oyunu çok oynadım ama sırf trafik sorunu ve yol yapma becerim sıfır olduğu için canım oynamak istemiyor. Gerçek hayatta da pek anlamam yollardan. Yok nereye çift şeritli, nereye otoban yapılmalı vsvs Şöyle güzel sağlam bir kaynağı olan var mı? Yolların trafiği kilitmemesi ile alakalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 27 Ocak 2022; 22:6:12 >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.