Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bunu nasıl çözeceğim şehire giriş yolundan dışarı gidiş gözüküyor hala şehiri kuruncada o şeridi kullanan olmuyor hiç

çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 17 Temmuz 2020; 1:52:1 >
  • Bu oyunun PlayStation sürümü bozuk ergec trafik sorunu oluyor ne yaparsanız yapın araçlar yanlış seritlere giriyor ve pcde olan trafik mod olmadığı için oynamanın anlamı kalmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel bir terapi videosu :)

• Bu ne bela bir oyunmuş arkadaş nereden bulaştım sabah akşam başında kaldım meretin, birazda takıntılı bir adam olunca çok ugraştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 28 Temmuz 2020; 7:40:28 >
  •  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

bu koskoca binada şimdi 8 daire mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lowprolegend

Bu mesaj silindi.
    mevcut oyundan menüye dönüp yeni oyun açarken bendede öyle oluyor mecburen kapatıp tekrar açmak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lowprolegend

Bu mesaj silindi.
    bilemedim eğer mod falan yüklediysen kaldırıp öyle dene
  • Ben de oyunu steam üzerinden aldım oyun açılıyor ama görüntü masaüstünde kalıyor oyun sesi geliyor ama görüntü yok.
  • adjustik kullanıcısına yanıt

binaların daire sayılarını gerçekçileştiren modlar mevcut. atölyeden bulup kurabilirsiniz. ancak şehri büyütürken nüfus planlamasına özellikle hassasiyet göstermen gerekir o durumda. yoksa biraz büyüyen bölgelerinde trafik kolayca kilitlenir.

• Bu batağa bende düştüm dün  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]  Şuan kırık sürüm ile oynuyorum. Steam fiyatı indirime gider mi acaba yakın zamanda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 14 Kasım 2020; 14:44:7 >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Daha geçen haftalarda girdi sanırım bir süre girmez hocam. Allah kolaylık versin diyelim 5 senedir çıkamadım ben

• ChiefOfficer kullanıcısına yanıt

İndirime girene kadar kırık sürümle devam edeceğim hocam. Uzun süre bırakamam sanırım bende çok fazla yapılacak şey var gibi geliyor.  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] 

• 800 k nüfustan sonra kurduğum her bina 0/0 yaşayan diye belirtiyor. Ricodan dahi yerleştirsem binada yaşayn kimse olmuyor. Yaşayan var mı bu sorunu?

• ErenA. kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam tüm alanları açıp yüksek katlı bina mı kurdunuz o nüfus ne

Sorununuza gelince, oyunda veya modlarınızda herhangi bir popülasyon limiti olmadığından emin misiniz? Bu tarz problemler genellikle mod ve/veya assest kaynaklı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Maşallah hocam tüm alanları açıp yüksek katlı bina mı kurdunuz o nüfus ne

Sorununuza gelince, oyunda veya modlarınızda herhangi bir popülasyon limiti olmadığından emin misiniz? Bu tarz problemler genellikle mod ve/veya assest kaynaklı oluyor.

Hocam atölye desteğiyle biraz daha göze güzel gelecek şehirler kurmaya çalışıyorum açıkçası, oyunu alalı bir 4-5 yıl olmuştur artık :)

Modlar çok fazla var modlardan olabilir haklısınız. Bundan önceki şehrimde de 800 bin nufusa ulaşınca kafayı yemişti şehir. Binalar boş inşaa ediliyor, otobüs ve metrolar ideal zamanında durağından ayrılmıyor vs. Ama hangi mod bozmuştur hiçbir bilgim yok :(

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

bu koskoca binada şimdi 8 daire mi var ?
    Trafiği etkisine bakarsak 10 ile çarp sen onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicksizayı

Trafiği etkisine bakarsak 10 ile çarp sen onu

Alıntıları Göster

giriş katını saymazsak 12 katlı bina ve 8 daire var :) :) :) trafiğe etkisini 10 ile çarp olmaz o binanın nüfusa etkisi 28 kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 1 Aralık 2020; 21:28:34 >
  • quote:

giriş katını saymazsak 12 katlı bina ve 8 daire var :) :) :) trafiğe etkisini 10 ile çarp olmaz o binanın nüfusa etkisi 28 kişi

Alıntıları Göster
    Demek istediğim oyunda simler evde oturmuyor sürekli geziyor etrafta.
  • nicksizayı kullanıcısına yanıt

sen trafik kısmını söylüyorsun evet ama ben nüfus kısmındaki gerçekçi olmayan bir şeyi söylüyorum binaya bakıyorsun 12 katlı bir sürü balkonu var en az 24 daire olması gerekirken 8 daire var gözüküyor

• quote:

sen trafik kısmını söylüyorsun evet ama ben nüfus kısmındaki gerçekçi olmayan bir şeyi söylüyorum binaya bakıyorsun 12 katlı bir sürü balkonu var en az 24 daire olması gerekirken 8 daire var gözüküyor

Evet gerçekçi değil nufüs bakımından. 10 ile çarpmak lazım gerçek nufüsü
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.