Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de başıma gelmişti hocam modlardan dolayı yapıyor
  • Arkadaşlar oyunda herşey çok iyi gidiyordu iki end bölgem vardı biri genel biri kereste. Sonra bunlara ek tarım bölgesi yaptım onun yakınına mahalle kurdum işçi olsun diye. Sonra birden diğer iki sanayi bölgem işsizlik uyarıları vermeye başladı deli gibi. Tarım bölgesinde de işsizlik var. Nüfusta çok az artıyor yeni bir mahalle yaptım hatta otobüs hattı bile kurdum sanayi bölgesine ama hala işcisizlikten işletmeler kapanıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Eğitimi çok iyi yaparsanız ve çoğu üniversite mezunu olursa büyük ofis istiyorlar,tarım falan çalışmıyorlar genel olarak belki oradan kaynaklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: telikopukGitar

Benim de başıma gelmişti hocam modlardan dolayı yapıyor
    Aynen "Network Extensions" modu bozmuş,devre dışı bıraktım düzeldi.Muhtemelen başka bir modla çakıştı
  • sinsityotrofoblast kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çözdüm durumu. Gereğinden fazla yapmışım. Şu an nüfus 20.000 geçti. Biraz trafik var ama hizmetleri aksatmıyor şükür. Fakat daha hiç otoban yapmadım. Onu neye göre nasıl yapıyoruz? Hali hazırda bir dış otoban var oyun başı gelen ben ayrıca yapmalımıyım?

Genellikle otobanı sanayi bölgelerinden direk çıkış için kullanmak daha iyi oluyor. Hiç şehir içi trafiğine tırları sokmamış olursunuz. Ayrıca çevre yolu niyetine de kullanabilirsiniz diğer yollardan daha yüksek hız limiti var o yüzden daha güzel olabiliyor ama şekil vermek bazen zor oluyor onu da normal bir yol yaparsınız sonra da upgrade edersiniz otobana

•  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar bu ev yapma isteği neye göre artıyor? Bunu nasıl arttırırız? Sanayi felan artıyor fakat ev isteği artmıyor 50,000 üzeri çok yavaşladı nüfus artışı.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Arkadaşlar bu ev yapma isteği neye göre artıyor? Bunu nasıl arttırırız? Sanayi felan artıyor fakat ev isteği artmıyor 50,000 üzeri çok yavaşladı nüfus artışı.
    Şehrinizi daha çekici hale getirmeniz gerekli.
    Park bahçe, toplu taşıma, özel binalar ve diğer servislerin tüm evlere tam olarak ulaştığından emin olunuz. Eğitim seviyesini sürekli yüksek tutunuz.
  • jemalizm1 kullanıcısına yanıt
    Vergiylede alakalı olabilir mi hocam? Şu an vergiler 13'te tekrar 9'a çeksem ev isteği artar mı? Yoksa bunla alakası yok mu? Birde şu otobüs hatları çok zarar ettiriyor bunlar yerine metro yapmak daha iyi sanki kullanımlarıda çok az. Hattı kullanan kişi sayısına bakarak tek tek otobüs sayılarını kıstım bütçesini azalttım ama gene zararda?

vergiler en yüksek %12 olmalı.

Toplu taşımadan kar etmek çok zor, o iş tamamen hizmet.
    Eyvallah hocam. Sayende baya öğrendim oyunu. Kanalınıda takip ediyorum. Yarın yani cuma gece canlı yayın var mı?

• Arkadaşlar Cities Skylines oyununun DLC'siz sade sürümünü oynuyorum. Elimde Asus G550J model oyun laptopu var.

İ7 işlemci,16 GB RAM ve 2.4 GHZ (zor zamanlarda daha da yükselebiliyor) özelliklere sahip. Bu oyundaki DLC'lerin çoğunu (radyo istasyonu DLC'leri hariç) satın almak istiyorum ama sistemim kaldırır mı emin değilim. Bilgisi olan var mı?

• krnslhn K kullanıcısına yanıt
    Çalıştırır.

• Çok teşekkürler. Peki özellikle tavsiye ettiğiniz ya da etmediğiniz bir DLC var mı?

Tavsiye ettiğim DLC'ler

Industries
    Mass Transit
    ParkLife
    AfderDark
    İlk ikisinin içeriğini az çok biliyorum. Son ikisi hakkında çok yazılmış bir içerik bulamadım. Neler içeriyor?

• Steam kampanyası olsa alacağım fakat kampanyasız aşırı pahalıya geliyor.
    Merhabalar

ParkLife DLC'si, özel Parklar yapmanıza olanak sağlıyor.

Şehir Parkı,
    Lunapark,
    Doğa Koruma alanı
    Hayvanat bahçesi

yukarıda saydıklarımı detaylı bir şekilde inşa edebilmek, ParkLife DLC'si ile mümkün oluyor

After Dark, 1 adet Otobüs Aktarma binası getiriyor ve Turizm, Eğlence alanları yapmanıza olanak sağlıyor. Detaylı Mahalleler için gerekli bir DLC

ParkLife için şu seri bana aittir.

steam workshopda kullandıklarının listesini paylasırmısın ?
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.