Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Hocam öncelikle bütün elektrik üretim yerleri birbirine bağlı mı?Yani bir alanı sadece bir elektrik tesisi besleyemez bazen bunları birbirine bağlaman gerekebilir.Toplam üretim fazla olabilir ama birbirine bağlaman önemli eğer bağlı ise 2 3 farklı sebebi olabilir; rüzgar gülü kullanıyorsan düzgün yüksek bir yere kurdun mu, kurduysan bile bazen rüzgar olmadığı zaman üretim azalır veya diğer elektrik tesislerinin bazıları dışardan yakıt alıyor şehir içine büyük araçların girişini yasakladıysan bu sefer dışardan yakıt alamayabilirsin.

Evet dediğiniz gibiymiş petrol santrali ve yeni kurduğum rüzgar gülleri elektrik direği ile bağlı olmadığı için elektrik gitmiyomuş yani orada yazan elektrik üretimi sadece elektrik üretimini gösteriyor, bütün rüzgar gülleri vs hatta bağlamadan çalışmıyomuş.

• Yardım lazım. Atık sular denizi mahvetti. Tüm kıyı çamur oldu nasıl çözeceğim bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    Ben steam atölyeden atık suyu yere gömen bir ekipman indirmiştim. onu kullanıyorum. suyu da su kulesinden şehre uzaktan alıyorum. denizler temiz kalıyor. su temiz olunca ani ölümler olmuyor. rahatlıkla 300K nüfuslara çıkılıyor

Quad's Water Purifier
  • Cities Skylines'ı aldım. Oyunu çalıştırıyorum. Başlat menüsünde simgesi var, arkadan ses geliyor ancak görüntü yok. Ne yapmam gerekir?
  • oyunu açtığım zaman ram kullanımı %99 lara kadar çıkıyor. bilgisayar da 8gb ram var, oyun 5gb civarlarında ram kullanıyor. laptopum oyun için çok ideal değil farkındayım, bu bilgisayarla minimum sistem gereksinimlerini anca karşılayan oyunlar da oynadım, fallout 4, witcher 3 gibi ama bu oyunlarda bile sistem bu kadar zorlanmıyordu. bilgisayarda hiçbir değişiklik yapmadan fallout 4 e de girdim, 2gb ram kullanıyordu. bilgisayarım oyunun önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor. oyundaki modları kaldırdım, sıfırdan yeni bir harita açtım sonuç hala aynı, ayarlarda doğal olarak her oyunda yaptığım gibi en düşük ayarlara ayarladım :) ama hala ram kullanımı çok fazla. bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır ?

edit: laptopta 2 tane ekran kartı var, intel ve amd. manuel olarak değiştirilmezse intel de çalıştırıyor ve performans daha düşük oluyor. bunu kapattığımı unutmuştum, şimdi değiştirdim, %78 ram kullanımı var, oyunun ram kullanımı da 4gb a düştü ama bu bile yüksek. başka yapabileceğim bir şey varsa yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One More Light -- 9 Şubat 2018; 15:46:46 >

• küçük ve büyük ölçekli ev için alanları işaretliyorum ama evler ortaya çıkmıyor endüstri ve marketleri yapınca çıkıyorlar fakat evler çıkmıyor sebebini bilen var mı ?
  • mutlaka kullanmalısın dediğiniz modlar nelerdir şuan 2 tane kullanıyorum oto buldozer ile 25x zone açma
  • Yeniden oynamak için indirdim steamdan fakat harita açılmıyor.Sanırım çalışmayan bir mod var
    Hangi mod çalışmıyor gibi bakabileceğim bir bölüm var mı acaba,çünkü çok fazla mod var..
  • Hazır indirimdeyken mutlaka almam gereken bir DLC var mı? Sadece oyunun kendisi var. Youtube'daki videoları izleyip izleyip özeniyorum. Eskiden pc kaldırmıyordu. Şimdi kaldırıyor. Tekrar bir heves geldi yükleyip oynnayayım dedim. Cevaplarınızı bekliyorum.
  • Merhabalar

Cities videoları yayınladığım bir kanalım var.
    şimdiden izlediğiniz için teşekkür ederim.

MafoldukTV
  • Ps4 te cities skylines oynayan var mi arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemalizm1

Merhabalar

Cities videoları yayınladığım bir kanalım var.
    şimdiden izlediğiniz için teşekkür ederim.

MafoldukTV

Merhaba kanalınıza baktım güzel videolar çekmişsiniz müsait olunca hepsini izleyeceğim sıradan. Başarılar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

Yeniden oynamak için indirdim steamdan fakat harita açılmıyor.Sanırım çalışmayan bir mod var
    Hangi mod çalışmıyor gibi bakabileceğim bir bölüm var mı acaba,çünkü çok fazla mod var..

loading screen modu var. Kurunca solda eksik yada çalışmayan mod isimlerini listeliyor haritayı yüklerken.

Son şehrimdeki trafik akışından memnunum %73 lere ulaşmakta, şuan 3 er şeritli tek yönlü 2 ayrı yol kullanıyorum. Ama akışı daha artırmak için bu 2 ayrı yola destek olacak şekilde bu iki yolun iç tarafına 2'er şeritli destek otoban yolu olan bir sistem örneği kullanan var mıdır? Kullanıyorsa nasıl bir sonuç almakta?

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 27 Şubat 2018; 1:45:26 >

• 6 şeritli yol bile yapsam bu arabalar tek şeritten gidiyor çok uzun kuyruk oluşuyor. Halbuki diğer şeritleri kullansalar trafik olmayacak. Şerit problemini çözen mod var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

6 şeritli yol bile yapsam bu arabalar tek şeritten gidiyor çok uzun kuyruk oluşuyor. Halbuki diğer şeritleri kullansalar trafik olmayacak. Şerit problemini çözen mod var mı?

Traffic Manager: President Editionhttp://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=583429740

Mod seçeneklerinde "dynamic lane selection" ayarı ve seviyesi bulunuyor.
    Ek: Ayrıca şerit yönlerini de değiştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naneli Larry -- 7 Mart 2018; 23:3:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

quote:

6 şeritli yol bile yapsam bu arabalar tek şeritten gidiyor çok uzun kuyruk oluşuyor. Halbuki diğer şeritleri kullansalar trafik olmayacak. Şerit problemini çözen mod var mı?

Traffic Manager: President Editionhttp://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=583429740

teşekkürler

• quote:

quote:

O seçeneğe tıkladığımda şu hatayı veriyor:"Settings are defined for each savegame separately.https://www.viathinksoft.de/tmpe/#options"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 10 Mart 2018; 10:19:47 >

• Arkadaşlar merhaba yolları bozmadan tek tuşla yolları büyütmenin kısayol tuşu nedir nasıl yapıyoruz o olayı

• quote:

quote:

quote:

O seçeneğe tıkladığımda şu hatayı veriyor:"Settings are defined for each savegame separately.https://www.viathinksoft.de/tmpe/#options"

Aslında bu bir hata değil. Kayıtlı oyuna girdikten sonra ayarlamayı deneyin. Zira mevcutta genel olarak değil, her kayıtlı oyun için ayrı ayar saklamak istiyor.

• Sınırsız para ve ıstedıgınız modları kullanarak sadece 4 karelık alanda efsane gorunuslu sehırler olusturalım.Sadece sehrın gorunusu onemlı nufusu falan hıc onemlı degıl gercek sehıre cok benzemesı onemlı olan.Nukleer enerjı kullanılması yasaktır.

harıtayı ıstedıgınız gıbı secebılırsınız ben kendımın yapmıs oldugu harıtayı kullanıyorum.

Var mı bana katılabılecek olanlar.Ayrıca sehrıme metrobus yolu yapmayı dusunuyorum

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 28 Mart 2018; 14:35:27 >

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.