Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

• oyunu ucuza kapatmanın yolu var mı nereden alınır
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde 12lira civarına indi, şu anda da humbleda var ama başka oyunlarla beraber toplam 12 dolardı galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şu yolları bu kadar sorunsuz çizmesini sağlayan modun ismini biliyor musunuz?
  • feribot hattı nasıl yapılıyor feribot iskelesini kurdum ama bir hat falan lazım mış kısaca anlatcak yada video tavsiye eden biri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Hocam şu yolları bu kadar sorunsuz çizmesini sağlayan modun ismini biliyor musunuz?

Fine Road Anarchy ve Fine Road Tool kullanın.

• Kargo tren istasyonunun önünde aşırı trafik oluyor. Arabalar sıraya giriyor istasyona girmek için ama sıra çok yavaş ilerliyor. Otoban bile kitlendi bu sıra yüzünden sorunu nasıl aşarım. Tüm şehir istasyona ulaşmaya çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaturco A kullanıcısına yanıt
    kargo tren istasyonları her yerde öyledir. büyük şehirlerde otobana doğrudan çıkış verilen ve sadece onun kullandığı yollarla sorunu bir yere kadar hallediyorlar. otobanlarda oluşan korkunç yığılma metro devreye girince bende azalıyor. çünkü taşımacılar haricindekiler karayolu kullanmaz oluyor.
  • Arkadaşlar Snowfall DLC'sine sahip olmama rağmen karlı bir harita açınca karlar gözükmüyor. Oyunu uzun zamandır oynuyorum daha önce karlı haritalarda da oynadım bu sorun ilk defa başıma geldi. Sizce sebebi nedir?
  • Arkadaşlar, belki farklı amaçlara sahip olabilirler ama Planet Coaster'ı denediniz mi? Deneyenlerin hoşuna gitti mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naneli Larry -- 13 Kasım 2017; 17:27:18 >
  • Oyundakı en sınır bozucu kısım trafık olayı.Aslında oyunun trafıgı kurallara uygun yapılmıs ama yınede bana sacma gelıyor.6 seritli bombos yolu kullanmıyorlar gıdıp hepsı tek serıde sıkısıverıyorlarYapay zeka sıfırın altında
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Oyundakı en sınır bozucu kısım trafık olayı.Aslında oyunun trafıgı kurallara uygun yapılmıs ama yınede bana sacma gelıyor.6 seritli bombos yolu kullanmıyorlar gıdıp hepsı tek serıde sıkısıverıyorlarYapay zeka sıfırın altında

Bunun çözümü için modlar vardı ancak bu modların verimi için her şerit için tek tek manuel olarak ayarlanması gerekiyordu. Ve harici modla bunu yapmanın, oyunun sistem performansınına zarar verdiğini düşünüyorum.

Eğer yapımcı tarafından bu sorunu düşünüyorsan; bunun için 1 kelime dahi bahsetme gereği duymadılar.
  • Naneli Larry kullanıcısına yanıt
    Evet o modu bılıyorum her yol bırlesım yerlerıne tek tek serıtlerı ayarlamak gerekıyor.Sehırlemı ugrascam yol bakım calısmalarıyla mı ugrascam anlamadım.

Oyunu oyle bır yapmıslar kı sehır harıc herseyle ılgılenıyorsun
  • vizelerimden dolayı indirimi kaçırdım uzun süredir korsan oynuyorum şu oyunu ucuz yollu alabileceğim bi yol bilen var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreasyon

vizelerimden dolayı indirimi kaçırdım uzun süredir korsan oynuyorum şu oyunu ucuz yollu alabileceğim bi yol bilen var mı acaba

Humble bundle'da vardı galiba yanında başka oyunlarla beraber...

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

vizelerimden dolayı indirimi kaçırdım uzun süredir korsan oynuyorum şu oyunu ucuz yollu alabileceğim bi yol bilen var mı acaba

hocam aslında g2a de var ama oradan nedense satın alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

Arkadaşlar, belki farklı amaçlara sahip olabilirler ama Planet Coaster'ı denediniz mi? Deneyenlerin hoşuna gitti mi?

Geçen indirimdeyken satın almıştım ve kesinlikle hayatımda oynadığım en zevkli oyunlardan birisi oldu benim için.Ayrıca bir o kadar da grafiksel olarak çok tatlı görselleri olan bir oyun,kesinlikle tavsiye ederim.Ben o kadar çok beğendim ki,dlc'lerini de satın aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 20 Kasım 2017; 1:19:11 >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam 3rd party sitelerden oyun almadığım için pek her yardımım dokunmaz bu konuda size,kartınız internet ve yurtdışı alışverişine açık mıdır? Belki bu sebepten olmamıştır

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 3rd party sitelerden oyun almadığım için pek her yardımım dokunmaz bu konuda size,kartınız internet ve yurtdışı alışverişine açık mıdır? Belki bu sebepten olmamıştır

anlıyorum hocam iki defa aradım bankayı bizden taraf hiç kısıtlama yok dediler. çok denedim olmuyor :D

• Kreasyon K kullanıcısına yanıt
    Başka neden olur bilemedim hocam acaba bazı oyunlarda bölgesel kısıtlama olabiliyor na,row falan gibi acaba o oyunda da öyle bir durum mu var ki satmıyorlar size ya da stok mu yok acaba ellerinde? Aklıma gelen sebepler bunlar olabilir belki...

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.