Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
270.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim 8 gb yetiyor.
  • Aklımda güzel şeyler var.Mesela Madrid'in şuralarının bina mimarisi felan değil de,bölge planının aynısını yapmak mesela

https://earth.google.com/web/@40.34466349,-3.74680034,642.34224531a,1452.00150447d,35y,356.19949197h,0t,0r

https://earth.google.com/web/@40.29900401,-3.8385217,672.98095068a,1645.85449541d,35y,268.62388906h,0t,0r

Ama malesef çok mod kurunca oyun sapıtıyor,yavaşlıyor ve bir şey daha var:

Ploppable RICO modu nasıl çalışıyor?Modu kurdum oyuna girdim ama İÇERİK YÖNETİCİSİNDEde kurduğum şeylerin hiç biri görünmüyor,bomboş paneller.Nasıl düzelecek bu yada nasıl çalışıyor bu mod???

Mod ne işe yarar derseniz;indirdiğimiz Building modları bununla uyumlu olursa,mesela "Residential" olarak seçip tek bir binayı yan yana koyabiliyoruz ve Residential olmuş oluyor,tabi levelini felan da ayarlıyoruz.Videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=42wcR4FBEVQ&t=12s

• Öncelikle eskiden başladığım ama save'in bozulduğu ufak kasabamdan başlamak istiyorum. Kış temalı dağ başı bir kasaba yapmak istemiştim ama nasip olmadı

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]
     Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Geçen günlerde de yeni bir şehre başladım denilebilir. Öncelikle su arıtma ve enerji tesisimizi yaptım. Antalya'da yaşamış bulunmaktan falez gibi yapmak istedim

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Sonra bölgesel bir itfaiye istasyonu ve polis karakolu yapmak istedim. Arkadaki yeşillik alan ileri güzel bir park olacak.

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

İçimden bir plazada yapmak geçmişti o yüzden bende yaptım

Ve şehrimizin tabiiki de bir hastaneye ihtiyacı var. Bu hastanenin de bölgesel olma ihtimali yüksek. Tüm şehir için küçük olduğunu düşünüyorum.

Sıra şehrimizin üniversitesinde. Bu üniversitenin merkezi olmasını istiyorum yani tüm şehrin üniversitesi olacak. Baya bir yer ayırdım çünkü. Daha yapım aşamasında tabii. Mutlaka değişecektir.

Beni takip etmek isteyenler için Steam hesabım şu linkte:
    http://steamcommunity.com/id/HeroTurkey/

Yeni attığım fotoğrafları herkese açık şekilde paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 18 Ekim 2017; 20:0:28 >

• Oyunu geçen sene baya oynamıştım bu sene tekrardan başlayayım dedim ve yollarda böyle yazılarla karşılaştım. Geçen sene oynarken yoktu böyle nir şey var mı nedenini bilen? Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]
  • Steam'de şuan %75 indirim ile fiyatı 12 liraya inmiş. Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Oyunu geçen sene baya oynamıştım bu sene tekrardan başlayayım dedim ve yollarda böyle yazılarla karşılaştım. Geçen sene oynarken yoktu böyle nir şey var mı nedenini bilen? Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]

Mass Transit DLC'si ile birlikte geldi. Sokak, Cadde adları onlar. Galiba ayarlardan kapatılıyordu.

Edit: Resme baktım da, bug felan olmuş galiba Oyun korsansa o yüzden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 20 Ekim 2017; 9:3:58 >

• EuroTrumpSimulator2 kullanıcısına yanıt
    Hocam korsan değil steam, dediğiniz dlc yi de almadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

DLC'le birlikte bedava özellik olarak geldi ama ilk defa görüyorum öyle bir hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

quote:

DLC'le birlikte bedava özellik olarak geldi ama ilk defa görüyorum öyle bir hata.

türkçe yamadan dolayı olabilir mi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

quote:

türkçe yamadan dolayı olabilir mi

Çok yüksek ihtimalle türkçe yamadan kaynaklı. Dil yamaları oyunun dil dosyalarının üzerine yazdığı için eğer kullandığınız yama Mass Transit için güncellenmediyse, yeni eklenen cümleleri silmiş olur Mass Transit'le gelen. Oyun da koymak istediği kelimeleri bulamayınca dil dosyasında, direkt kod halini yazıp geçiştiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 20 Ekim 2017; 19:8:53 >

• Yeni update'in gelmesiyle kullandığım modların yarısının bozulması bir oldu
  • forum kuralları gereği suç mu bunu sormam bilmiyorum. şimdi benim oyunum orjinal ama biliyorsunuz oyundaki en ufak eklenti bile dlc olarak geliyor.
    ben orjinal oyunuma malum ortamlardan dlc yükleyebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

Steam'de şuan %75 indirim ile fiyatı 12 liraya inmiş. Bilginize...

Ben kaptim hocam deluxe edition da +2lira farklaydi ama degmez diyorlar diye normal surumu aldim.deluxe de birkac bina ve muzik varmis farkli olarak.henuz oynamaya baslayamadim ama

• Arkadaşlar otobüs duraklarını nasıl bağlıyoruz, dolandırdım falan ama birleşmiyor anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagozan

forum kuralları gereği suç mu bunu sormam bilmiyorum. şimdi benim oyunum orjinal ama biliyorsunuz oyundaki en ufak eklenti bile dlc olarak geliyor.

tam suç değil ama yapmak pek hoş değil bana göre. Galiba yapanlar vardı ama ben hiç denemedim.
  • quote:

forum kuralları gereği suç mu bunu sormam bilmiyorum. şimdi benim oyunum orjinal ama biliyorsunuz oyundaki en ufak eklenti bile dlc olarak geliyor.

Evet, creamapi diye arastirirsaniz bulursunuz. Ama kesinlikle kullanmanizi tavsiye etmiyorum. Kesinlikle korsana tesvik etmiyorum. 2-3 tane konser alani ekleyen mod bile denemeyecek seyi 13 tl ye dlc olarak satsalar bile ben yinede orjinal olarak almanizi tavsiye ediyorum(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Dlc veya illegal cozumlere bulasmaktansa steam atolyesinde ve oyun forumlarinda cok guzel homebrew modlar var,onlari kullanmak daha mantikli degil midir hem yasal hem etik hem de oynanis zevki acisindan

• keremec kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim ama gerek kalmadı. setuplara müzik koyan malum insanın sitesinden dlcli son versiyonunu indirip orjinal oyunumda ki atölyeden indirilmiş modlarıda içine import ettim. hiçbir sıkıntı çıkmadığı gibi inanır mısınız oyunum hızlandı bile.
  • quote:

cevabınız için teşekkür ederim ama gerek kalmadı. setuplara müzik koyan malum insanın sitesinden dlcli son versiyonunu indirip orjinal oyunumda ki atölyeden indirilmiş modlarıda içine import ettim. hiçbir sıkıntı çıkmadığı gibi inanır mısınız oyunum hızlandı bile.

Creampi aslinda bu ise yariyor. Dosyalari steam klasorune atip kontrol ederseniz crackli exe leri silip normalleri indirecek. Bunu yaptiktan sonra oyunlarla ilgili bilgileri tutan steamapi.dll olur icinde hangi dlc lerin acik oldugu falan hepsi yazar. Creamapi bu dll nin yerine geciyor icerigini duzenleyebildiginiz icin dlc leri acabiliyorsunuz. Orjinalden bir farki olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopta ekran kartı seçimi yapamadığım için oyundan soğudum. Deluxe edition aldım düzeltmek için her yolu denedim bir türlü ekran kartına geçmiyor nalet oyun. Sırf bu yüzden malum sitelerden indirdim gayet akıcı ama mod desteği uğraştırdığı için tat vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.