Şimdi Ara

Çirkinim ne yapayım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6.sınıftan beri kafayı taktım bu duruma. liseden mezun oldum ve hastalık derecesine kadar ilerledi. dışarı bile çıkmıyorum çıkınca kafamı kaldıramıyorum.Kendinle barış demeyin istinasız herkes tipe önem veriyor.(istinasız dinlerde bile geçer) bir anda zengin olamam zeki de değilim imkansız zengin olmam. ağzım laf yapmıyor. sizce neden yaşayayım ? arkadaşım da yok doğal olarak konuşmuyorum kimseyle

not:özele açtım çünkü konu dışındakiler troll sanıyor. ciddiyim ciddi cevaplar görmek istiyoruö.

ergenlik demeyin 30 yaşındaki adam bile yakışıklı olduğu için her türlü pozda resmini nete yüklüyor. hepiniz önem veriyorsunuz görünüşe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 21 Kasım 2017; 23:38:56 >

• Dostum bana özelden resmini gönderirsen sana dış görünüşüne daha fazla artı kazandıracak tavsiyeler verebilirim.
  • özele açman troll olduğun gerçeğini değiştirmiyor ama
  • Kes kurtul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Dostum bana özelden resmini gönderirsen sana dış görünüşüne daha fazla artı kazandıracak tavsiyeler verebilirim.

Mesela bu arkadaş bakımlı biri. Görsen verirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Dostum bana özelden resmini gönderirsen sana dış görünüşüne daha fazla artı kazandıracak tavsiyeler verebilirim.

Mesela bu arkadaş bakımlı biri. Görsen verirsin

Bende sana veririm
  • Ya kendini böyle kabul edip kendini nasıl daha çok iyileştirebilirsin buna odaklanıp mutlu olabilirsin. Ya da şuan olduğu gibi içine kapanır, depresif bir hayat sürersin.
  • lan niye tavsiye verip de rakip çıkartıyorsunuz.
    bırakın evinde otursun .
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    neyini kabul edeyim? 10 insandan 11 inden çirkinim oh ne güzel be mi diyeyim? aptalım ama bu kadar aşırı aptallık olur tek hücrellik

tipim kötü diyorum herif ss istiyor sanki resmi görünce picasso herif brad pitt yapacak beni.çirkinim olm işte bilmiyor muyuım ben hangi tipin d üzeleceğini hangisinin düzelmeyeceğini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

neyini kabul edeyim? 10 insandan 11 inden çirkinim oh ne güzel be mi diyeyim? aptalım ama bu kadar aşırı aptallık olur tek hücrellik

tipim kötü diyorum herif ss istiyor sanki resmi görünce picasso herif brad pitt yapacak beni.çirkinim olm işte bilmiyor muyuım ben hangi tipin d üzeleceğini hangisinin düzelmeyeceğini?

Tamam dostum papağan gibi aynı şeyi diyip duruyorsun. Çirkinsin ok. O zaman başka şekilde kendini geliştir. Okan bayulgene bak iyi bir örnek değil belki ama adam mankenleri falan götürüyor tip olmadan
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    karizması var yine onun tipi de ortalama hafif üstü bile olabilir.

tek şansım var o da ygs lys den istediğim sıralamayı yapabilmek yapamazsam bitti benim hayatım. üniye gidersem %100 kafayı yerim(kazansam bile) bu yüzden fazla yaşamam gibi duruyor bakalım neler olacak
  • :) ahahaha bak sana ne anlatıcam kardeşim bayaga uzun zaman önce hızlı kovaladığımız yaşlarda takılıyoruz barda, ortam kastı bi hava almaya çıktık mekanın önüne kalabalık gurubuz 2 tane kız gelio kızları gördük beğendik, güzel kızlar dedim , bitanesini arkadaş tanıyormuş, gideyim abi gelsin konuşun takılın bar da dedi tanışırsınız bende ozamanlar başım bağlı olduğu için yok dedim bana ters şuan dedim :) ertesi gün bizim ganyan bayii ne bi çocuk takılıyor inşaat da çalışıyor amele , görünüşü , konuşması da amele yani , karakteri de amele görmemiş etmemiş bi çocuk işte normal :) tip olarak harbi ofsayt kınamıyorum tabiki ve sokağın köşesine doğru bakarken o geceki begendigim kızı gördüm şans a bak a ben yazarım ozaman bu kıza dedim artık :) kız geldi o amele dükkanda bozma evde kalan çocuğun apartmana girdi 15 dakika geçti o yakışıklı olmayan amele kardeş ile elle elle çıktılar :)))) vay be dedim helal olsun lan dedim çocuğa başkası olsa tipe bak bide kızın tipine bak derdi ben helal olsun dedim .... Bu hayat da neler var neler mesala o cocugun işi amelelik tipi amele tipi ruhu kıvanç tatlıtug :) senin işinde , tipinde amele değil ama ruhun amele umrım anlamışdırsındır !

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    İnsanları nasıl da aşağılıyorsun... Herkesin içinde aynı düşüncelerin yattığını düşünüyorum sadece açığa çıkarmıyorlar çoğu. bu yüzden tip takıntım var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 30 Kasım 2017; 8:9:10 >
  • intihar et dememizi mi bekliyorsun?
  • Eğitim şart bu ülkeye bi tane kitap okumamış beyinler kendi beyinlerini nasıl yönetsinler

• Ya da öl boşver

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.