Şimdi Ara

Çirkin kızla sevgili olmak nasıl bir şey?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ortalama ve güzellerin bana bakmayacağını anladım. Çirkin kızlar bana ilgi gösteriyor. Ne yapalım onlarla birlikte olacağım artık. Ama şöyle bir şey var bana ilgi gösteren çirkinlerin fiziği de çirkin. Ya kilo fazları var ya çok zayıflar. Seks işi ne olacak? Ben 180 boyunda fitim zayıfla çıksam elimde kalır, şişmanla çıksam ezilirim yatakta.

• Bıkmadın mı ya? Zamana bırak her şeyi. Önemli olan iç güzellik. Dışı güzel, içi kötü olsa ne yapayım onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powered by Deutz -- 20 Temmuz 2018; 11:4:42 >
  • Elinden iyidir.
  • yav kiz bulmussun seks dusunuyorsun. sen ilk bir sevgili yap ozguven kazan sonra seksi dusunursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powered by Deutz

Bıkmadın mı ya? Zamana bırak her şeyi. Önemli olan iç güzellik. Dışı güzel, içi kötü olsa ne yapayım onu.
    önemli olan iç güzellik dedi blue pill
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biseksuel Adam

Elinden iyidir.
    Hocam karıdan soğumayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-816541BED

Hocam karıdan soğumayalım.

Alıntıları Göster
    Karıya sıcak olunca eline bir şey geçmeyecek ki.Denemeye değer.
  • Ya beyler Allah günah yazmasın ama cidden ben çirkin kızlarla yan yana durmak bile istemiyorum. Dayanamıyorum onlarla konuşmaya bile... allahtan 1.90 sarı saçlı, mavi gözlüyüm de hep güzel kızlarla takılıyorum
  • BUNU BEN DE MERAK EDİYORUM ZİRA BİZ İZMİRDE HEP GÜZELLERLE TAKILIYORUZ.
  • Bir sure sonra alisiyo insan adriyano lima gibi gelmeye basliyor artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kanatlandırmayan_Redbull -- 20 Temmuz 2018; 13:26:50 >
  • Olm sadece çirkin yada sadece şişman olsa yine iyi. Bana hem çok çirkin hem çok şişman biri denk gelmişti allah belasını versin dağa taşa sürt daha iyi bi mok hissetmiyorsun mideni bulandırıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Bir sure sonra alisiyo insan adriyano lima gibi gelmeye basliyor artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

Olm sadece çirkin yada sadece şişman olsa yine iyi. Bana hem çok çirkin hem çok şişman biri denk gelmişti allah belasını versin dağa taşa sürt daha iyi bi mok hissetmiyorsun mideni bulandırıyor sadece.
    Galiba ben de öyle düşünüyorum.
  • Pedere sor
  • birincisi zaten trollsün ama genede şöle diyeyim kızın illa güzel olmasına gerek yok eğer kafa yapılarınız uyuşuyorsa zaten sen onu sevmeye başlarsın ondan sonra zaten sana dünyanın en güzel kızı gibi gözükür.
  • en kötü minco en iyi elden iyidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.