Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çirkin insanlar neden tanrıyı sevsinki?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çirkin insanlar neden tanrıyı sevsinki?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    207 Mesaj
    çirkinler neden tanrıyı sevsin iki insan düşünün biri güzel biri çirkin güzel olan kişi hayatı boyunca yalnız kalmaz arkadaşları sevgilisi ailesi olur tanrıyı sever ibadet eder mutlu olur ama çirkin insan hayatı boyunca yalnız kalır kimse tarafından sevilmez toplum tarafından dışlanır neden tanrıyı sevsinki bu tamamen adaletsizlik ve iki yüzlülük tanrıya karşı hiçbir zaman diz çökmücem bana saygı duymayan insanlarada saygı duymucam şimdi imtihan falan diyen olur ama hergün lanet okuyarak uyanıyorum hayvanlar bile insanlardan daha insandır...

|
    |
    |

Mahkum olmadığınız şeylerden dolayı Tanrıyı suçlamak neyin kafası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 4 Temmuz 2016; 16:00:30 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    220 Mesaj
    Yani biraz adaletsizlik gibi
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Üç türlü aristokrasi vardır; birincisi yaş ve kıdem; ikincisi servet; üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En Şereflisi sonuncusudur.
  • Yarbay
    8530 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: backend

Onların imtihanı öyle kardeşim Bakınız Yakışıklı Erkekler de yakışıklı olmakla imtihan ediliyor.

aynen 10 derece üzerindeki güzellikte kadınla yatıyorlar ama 20 dereceyle yatamadıkları için imtihan oluyor. yazık onlara.
    |
    |

Yakışıklı erkek hayatında 10 kez zina yaptı diyelim. Çirkin erkek ise beğenilmediği için zina yapamadı ve evlendi gitti.

Bu dünyada ağlayan çirkin, ahirette güler. Yakışıklı ise burada çirkinden beklenen serzenişi orada yapacaktır. ''neden beni çirkin yaratmadın, güzel yaratıp zina yapmama sen sebep oldun'' diye Rabbine söylenir durur.

Her halükarda Yaratıcı suçlu çıkıyor. Bu insanoğlu ne kadar nankör lan

edit: sadece dünyalık yaşayan bir insan için bu tip soruların sonu gelmez. Olduğu yerde bocalar neden öyle neden böyle diye kafayı yer. Bu tip sorunların çözümü için Ahiret inancı esastır. Bir ateistten bu durumu anlamasını beklemiyoruz yani. Onun için işin sırrı genlerde, ah şu yüce genler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crantola -- 4 Temmuz 2016; 16:09:41 >

• Teğmen
    207 Mesaj

hocam çirkin erkek nasıl evleniyor onu anlamadım beni gören kızlar anan s*çmış diyorlar zina falan umurumda değil tipsiz+çirkin+asosyal birine işte vermiyorlar zaten doğru dürüst bir tipim olsa burda forumda takılmazdım
    |
    |
    Crantola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hz. Thor

quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Yakışıklı yaratılmış bir erkek de yakışıklı olduğu için zinaya daha meyillidir. Çirkin bir erkek için ise durum tam tersi.

Yakışıklı erkek hayatında 10 kez zina yaptı diyelim. Çirkin erkek ise beğenilmediği için zina yapamadı ve evlendi gitti.

Bu dünyada ağlayan çirkin, ahirette güler. Yakışıklı ise burada çirkinden beklenen serzenişi orada yapacaktır. ''neden beni çirkin yaratmadın, güzel yaratıp zina yapmama sen sebep oldun'' diye Rabbine söylenir durur.

Her halükarda Yaratıcı suçlu çıkıyor. Bu insanoğlu ne kadar nankör lan

edit: sadece dünyalık yaşayan bir insan için bu tip soruların sonu gelmez. Olduğu yerde bocalar neden öyle neden böyle diye kafayı yer. Bu tip sorunların çözümü için Ahiret inancı esastır. Bir ateistten bu durumu anlamasını beklemiyoruz yani. Onun için işin sırrı genlerde, ah şu yüce genler.

Kardeş buna sadece zina olarak bakma. Tip her şeydir. Örneğin sen ben iyi birgelecek kurmak için okul vs okumamız gerekiyorken yakışıklı(ama cidden yakışıklılar) biri için bu daha kolaydır. İşe alınmaları vs daha kolaydır çünkü yüzleri daha güvenvericidir.iahsen işveren olsam kendimi işe almazdım. İşyerinin bereketini kaçırırım yav bu tiple.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.