Şimdi Ara

Çirkin bir kızla buluşmam var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız kendisi diyor ben çirkinim diye. Ben de merak ettim buluşalım dedim. Bakalım ne olacak. Ne yapsam bilmiyorum. Genelde güzel kızlar da kendini çirkin sanar ya. Ben de şansımı deneyeyim dedim. Ben de çok yakışıklı sayılmam. İlk defa böyle farklı bir şey yaptım bakalım.

Gelişmeleri yazarım. Kendimi çok kötü hissediyorum ama hadi bakalım.1 saat içinde cevap yazmazsam polisi arayın böbreklerimi çalmış olabilirler.

Edit: Kızla buluştuk ama çirkin değil. Çirkin sanıyor kendini. Ama çok muhafazakar çıktı hoşuma gitmedi yol verdim. Bize bir şeyin iyi olanı denk gelmez ki zaten herkese gelince şapır şupur bize gelince evlenmeden olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 16 Nisan 2021; 17:39:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bi çıkarıyor 3 d*aşak...

• Avanguardia kullanıcısına yanıt
    Hortumlu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Of ben de bir keresinde hiç fotoğrafını görmediğim bir kızla buluşmuştum en kötü ne olabilir ki diyerek. Şükür böbrekler filan gitmedi ama kız gerçekten çok çirkindi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte ben de böyle ekildim kim çirkin biriyle buluşmak ister ki kız erkek fark etmez @inonu88

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

İşte ben de böyle ekildim kim çirkin biriyle buluşmak ister ki kız erkek fark etmez @inonu88

Sen cirkinlikten degil kendine guvensizlikten kaybediyorsun yanlis hatirlamiyorsam tipini attin bicok kere baskasiyla karistirmiyorsam, cirkin fln degilsin. 50 kisi de soyledi sana bunu.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Hocam kız seni istemiyorum dedikten sonra kendime güvensizliğimi belli ettim ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Hocam kız seni istemiyorum dedikten sonra kendime güvensizliğimi belli ettim ama

Bosver kardesim o kizla aranda elektrik olmamis olabilir biraz sakin ol ilerde bu tarz seyler kendiliginden olan seyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bosver kardesim o kizla aranda elektrik olmamis olabilir biraz sakin ol ilerde bu tarz seyler kendiliginden olan seyler.

Alıntıları Göster

Buluşma ayarladıktan sonra yazmadım saat öğlen 4 5 falandı buluşmayı kararlaştırdığımızda. Sonra story atmıştı akşam, bakmamıştım. Ona baksam cevap verebilirdim yani sizce bir şey değişir miydi yazıp daha fazla konuşsak? Bir de aceleye mi getirdim acaba, istediğin zaman görüşebiliriz yazmıştı ben de yarın barlar cafeler kapanıyor yarın görüşelim planın yoksa yazmıştım, o da olur demişti.

• Çirkin bir kızla buluşmam var
  • Hocam öldün mü nolur ses ver

• Ccciiinnnaaahhh.

• hiçbir kız kendini çirkin sanmaz çirkin olsa bile

• Kızla buluştuk ama çirkin değil. Çirkin sanıyor kendini. Ama çok muhafazakar çıktı hoşuma gitmedi yol verdim. Bize bir şeyin iyi olanı denk gelmez ki zaten herkese gelince şapır şupur bize gelince evlenmeden olmaz.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

belki dışı muhafazakar içi sekülerdir keşke biraz daha görüşseydiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Kızla buluştuk ama çirkin değil. Çirkin sanıyor kendini. Ama çok muhafazakar çıktı hoşuma gitmedi yol verdim. Bize bir şeyin iyi olanı denk gelmez ki zaten herkese gelince şapır şupur bize gelince evlenmeden olmaz.

Hocam kendisi gibi gönlü de güzeldir belki niye yol verdiniz amacınız sadece +18 mi

• Kitabdar kullanıcısına yanıt
    Soğuk bir kız ya ben de uğraşmadım. Dedim arkadaş oluruz anca bu kadar.

• iamburak kullanıcısına yanıt
    Gönlü güzel olabilir ama arkadaşlık da ilgimi çekmiyor.

• Kizda samimi ve yeri gelince cana yakin işve olacak soğuk insanla ömür geçmez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.