Şimdi Ara

Çıralı,Olympos , Kaş, Marmaris, Fethiye, Akyaka apart? ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Maalesef bu yıl ekonomik durumlar çok iyi değil. O yüzden daha uygun bir tatil ayarlamam lazım. Olimpos Çıralı,kaş, marmaris, fethiye, akyaka buralarda uygun ev yada apart tavsiye eden var mı ?. Bungalow evleri tavsiye edermisiniz ?

Ev kiralayıp , yada apart , yada pansiyon kiralayarak daha uygun tatil yapabilirmiyiz? Maalesef oteller ateş pahası. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar . Yardım lütfen .

Trivago da bunları buldum : https://www.tripadvisor.com.tr/SmartDeals-g311312-Cirali_Turkish_Mediterranean_Coast-Hotel-Deals.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 20 Temmuz 2018; 20:42:44 >

• çıralı iyidir. yeme içme de ucuzdur. havası biraz nemli gelebilir. biz çıralı pansiyon'da kaldık defalarca. orta kalite bir yer. daha iyileri de var. orange pansiyon mesela.
  • sağol beyinsis,

Bende pansiyonlara bakıyorum . Sabah kahvaltı akşam yemek kişi başı 100 tl civarı . 3 kişi kalacağız. 6 gece kalsak 1800 tl tutuyor. Fiyatlar çok mantıklı geldi. 1000 tl de harcasak . Ekonomik bir tatil olur bizim için. orange pansiyon un fiyatını öğreneyim . çok sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

sağol beyinsis,

Bende pansiyonlara bakıyorum . Sabah kahvaltı akşam yemek kişi başı 100 tl civarı . 3 kişi kalacağız. 6 gece kalsak 1800 tl tutuyor. Fiyatlar çok mantıklı geldi. 1000 tl de harcasak . Ekonomik bir tatil olur bizim için. orange pansiyon un fiyatını öğreneyim . çok sağol.
    çıralı'da pazarlık yap. kişi başı bir rakam söylerler ama pazarlığa açıktır. ben hep öyle yapıyorum. oda-kahvaltı oluyor çıralı'da genellikle. bungalov tavsiye etmem. resmen pişersin. klimalı normal oda olsun.
  • Aynı ekonomik durumlar benim içinde geçerli .

Bu yıl apart yada müstakil küçük ev bakıyorum. yıllar oldu apartda konaklamadım. Eskileri yad etmek lazım. Otellerde bazen çok sıradanlaşıyor. Fakat Otel konforu da tartışılamaz.

Marmaris Çıralı Olimpos da Uygun ev bakıyotum. Bende 3000 tl civarı bütçe ayırabildim bu yıl ki tatile.
  • Arkadaşlar iyi bir indirim buldum.

Airbnb diye bir site varmış. Normalde birisi size mail atarsa, siteyi önerirse 130 tl üyeliğinize indirim geliyormuş .

Dün arkadaşım üyelik maili yolladı . Eşime ve kendime üyelik açtık. birine 194 tl diğerine 193 tl indirim geldi.
    Sonra kızımın üstüne üyelik açtık ona 130 tl geldi.

İndirim oranı çok iyi . (194 tl indirim mükemmel ) . 3 er gece kalsak iki üyelikden 400tl ye yakın indirim oluyor.

Airbnb yi kullanan var mı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 19 Temmuz 2018; 11:36:22 >
  • benim de durumlar aynı, haftaya salı/çarşamba başlayıp 4-5 gün kalacağım yer arıyorum. denizi güzel olsun yeter, tabi sinek vs. olmasın odada. bir ara arabada kalmayı bile düşündüm ama çocuk var hanım var zor olur. ege ve akdeniz de olan denizi güzel apart, otel vs. önerilere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

benim de durumlar aynı, haftaya salı/çarşamba başlayıp 4-5 gün kalacağım yer arıyorum. denizi güzel olsun yeter, tabi sinek vs. olmasın odada. bir ara arabada kalmayı bile düşündüm ama çocuk var hanım var zor olur. ege ve akdeniz de olan denizi güzel apart, otel vs. önerilere açığım.
    Ben biraz önce Airbnb den ayarladım hocam . 6 gece kalacağım. 3 kişi.
    4 gece Kaş'da , 2 gece Çıralı da.

toplam 800 tl ye filan geldi. Bakalım inşallah doğru seçim yapmışızdır.
  • 194 tl süper indirim olmuş arkadaş. Airbnb de referans maili ile 130 tl diye duymuştum.

Bana da 2 adet referans mail atabilirmisiniz hocam. Size özelden eşimin ve kendimin mail adreslerimi yollasam.
  • Eğer düşünürsen belek kadriye bölgesinde kiralık havuzlu havuzsuz villamız vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faryildiz -- 19 Temmuz 2018; 13:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evvela

194 tl süper indirim olmuş arkadaş. Airbnb de referans maili ile 130 tl diye duymuştum.

Bana da 2 adet referans mail atabilirmisiniz hocam. Size özelden eşimin ve kendimin mail adreslerimi yollasam.
    yolladım arkadaş...
  • Merhaba fethiye cevresinde mustakil bahceli 2+1 ev düşünürseniz yardımcı olurum aile olması tercihimiz. Gunluk 150tl. Iyi tatiller dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.